• Magazyn
  • 10 lat Zankyou - Jak to wszystko się zaczęło w Hiszpanii ...

10 lat Zankyou - Jak to wszystko się zaczęło w Hiszpanii ...

Zankyou Weddings ma 10 lat. Oto powód do świętowania i podziękowania!Rocznica jest nie tylko powód do świętowania, ale także podziękowania! Bez niektórych partnerów, którzy stali się przyjaciółmi, początek i praca ostatnich kilku lat w Polsce nie byłby tak udany! Wielkie podziękowania!

  • Po ślubie
  • International
  • Zk Events
  • 2018

Z wielką przyjemnością ogłaszamy naszą 10. rocznicę! Firma Zankyou Weddings zrodziła się z pomysłu dwóch młodych Hiszpanów, aby ułatwić parom zaplanowanie wymarzonego ślubu.

zapisz
Foto: shutterstock
Publikacja

10 lat, to więcej niż długi czas. Było to wiele lat ciężkiej pracy, poświęcenia i wielkiego sukcesu: z ponad 350 000 zarejestrowanych par ślubnych i ponad 50 milionów odwiedzających rocznie Zankyou Weddings jest dziś wiodącym portalem ślubnym w Europie i Ameryce Łacińskiej i oferuje swoje usługi w 23 krajach.

zapisz
Foto: Entrepreneur India

Tak to się zaczęło

Było to pomysł dwóch hiszpańskich założycieli, Guillermo Fernández-Riba i Javiera Calleja, który zrodził się podczas planowania ich własnych wesel. W tym czasie nie mogli znaleźć wsparcia online i informacji potrzebnych do zorganizowania wesela. Więc Zankyou się zostało założone …

Zankyou to wszechstronny portal, który ułatwia organizację ślubu Parom: jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami ślubnymi i nowościami, możesz wyszukać najlepszych dostawców usług weselnych w katalogu i zaplanować swoje wymarzone wesele za pomocą bezpłatnej aplikacji.

Praca się opłaca: Wielkie gazety, takie jak New York Times, już informowały o Zankyou Weddings i polecają swoim czytelnikom “kompleksową usługę planowania ślubu“.

zapiszZespół Zankyou w 2014
Zespół Zankyou w 2014

Zespół ciągle rośnie

W ciągu ostatnich 10 lat Zankyou Weddings powiększył się dwukrotnie do prawie 200 pracowników z 23 różnych krajów. Zespół z całego świata pracuje ciężko nad projektem, aby nowożeńcy planowali swoje wymarzone wesele tak w najprostszy sposób, jak to tylko możliwe!

zapiszZespół Zankyou w 2018
Zespół Zankyou w 2018

Zankyou w Polsce

Zankyou Weddings pracuje również na polskim rynku weselnym od listopada 2014 r., Obecnie ma ponad 30.000 zarejestrowanych Par i ponad 4.000 dostawców ślubnych z całego kraju.

zapiszbmkesek.com - Fotografia Ślubna
bmkesek.com – Fotografia Ślubna

Rocznica jest nie tylko powód do świętowania, ale także podziękowania! Bez niektórych partnerów, którzy stali się przyjaciółmi, początek i praca ostatnich kilku lat w Polsce nie byłby tak udany! Wielkie podziękowania!

Dziękujemy za wszystko! Przez wiele lat!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!