Panna Młoda w okularach. Dumnie i z charakterem!

Foto: NunoClick

To ja.

O okularach wiem wszystko. Dziś nie jest to tylko narzędzie korekcji wzroku. Do wyboru mamy całe mnóstwo oprawek i szkieł, a marki prześcigają się w designach, formach i kolorach. Dziś okulary to styl. Moje okulary to ja.

Choć ja nie wyobrażam sobie siebie bez okularów, to wiele osób ich nienawidzi. Nie rozumiem tego, bo wystarczy odpowiednio dobrać oprawki do kształtu  twarzy, nosa i koloru oczu, a będą pasowały każdemu.

A co z dniem ślubu?

Wiele z Was szuka sposobu, aby w dniu ślubu wystąpić bez okularów. Większość zapewne zdecyduje się na soczewki (tylko wypróbujcie je jeszcze długo przed ślubem!), choć nie są one przeznaczone dla każdego. Ja na ślubnym kobiercu wystąpiłam w okularach. I nie żałuję swojej decyzji.

Okulary mogą być stonowane, z delikatnymi oprawkami, niemal niewidoczne. Mogą być też szalone, podkreślające charakter panny młodej. Ważne, by wybrać styl dla siebie i poprosić wizażystę o dobranie odpowiedniej fryzury i makijażu ślubnego.

Zobacz także artykuł Pauliny o pannie młodej w okularach, gdzie podpowiada między innymi, na jaki makijaż warto się zdecydować.

okulary na ślubie
Heather of One Love Photo
Jonas Peterson Photography
pan młody w okularach
Heidi Ryder

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superkoktajle to przede wszystkim zestaw smakowitych i najzdrowszych przepisów na koktajle, ale też źródło inspiracji do tworzenia własnych superkompozycji. Książka uświadamia, jak wiele produktów typu superfoods polskiego pochodzenia jest dostępnych dokoła nas, na co dzień. Czas zacząć z tej wiedzy korzystać dla własnego superzdrowia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji