Największe Targi Ślubne w Małopolsce! Tylko ich nie przegap !

Plany na styczeń? Odwiedź największe targi ślubne w Małopolsce! Wraz z początkiem 2016 roku na terenie Małopolski odbędą się największe targi ślubne w naszym województwie. Targi Młodej Pary, bo właśnie taką nazwę będzie nosiło wydarzenie, rozpoczną się 10 stycznia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO.

Targi Młodej Pary
Targi Młodej Pary

Imprezę poprowadzi natomiast znany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel. Za wielkością wydarzenia przemawiają przede wszystkim liczby. Targi Młodej Pary to największa w Krakowie przestrzeń wystawiennicza licząca ponad 6 000 m2 powierzchni wolnej od barier architektonicznych, 300 wystawców, 700 darmowych miejsc parkingowych i spodziewane 5 000 odwiedzających. To tylko kilka z wielu zalet wydarzenia, o jakim będzie głośno w najbliższym czasie.

Choć do imprezy zostały prawie trzy miesiące, organizatorzy już dziś są pewni jej sukcesu. – Na ten moment ponad 100 wystawców zarezerwowało powierzchnię na Targach. Liczba ta stale się powiększa, w związku z czym jesteśmy przekonani, że szybko uzbieramy komplet – zapewnia Szczepan Łowiński z firmy Intact Group organizującej Targi. – Nie martwimy się również o zainteresowanie odwiedzających. Zadbaliśmy bowiem nie tylko o imponującą liczbę wystawców, lecz także szereg dodatkowych atrakcji oraz imponującą oprawę multimedialną. Między innymi dzięki temu z pewnością przyciągniemy liczną grupę mieszkańców Małopolski – zapewnia Szczepan

Targi Młodej Pary
Targi Młodej Pary

Czego oprócz znanej formuły targowej mogą spodziewać się goście odwiedzający imprezę? Podczas Targów na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, konkursy z cennymi nagrodami oraz darmowe prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów poszczególnych dziedzin. Pokazy po części wstępnej zostaną przeniesione ze sceny do specjalnie wydzielonych sali konferencyjnych. Dodatkową atrakcją dla przyszłych par młodych z pewnością będą występy zespołów weselnych, które odbędą się w przygotowanej do tego celu części EXPO. – Zależy nam na tym, żeby pokazy poszczególnych zespołów odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach zarówno dla muzyków, jak i słuchaczy – tłumaczy Karol Klimek, drugi z organizatorów Targów.

– Dzięki wydzielonej strefie zespoły będą mogły swobodnie prezentować swoje umiejętności, pozwalając innym gościom na spokojne zwiedzanie stoisk wystawców. Targi zostały zaplanowane praktycznie na cały dzień (od godz. 10:00 do 18:00), dlatego organizatorzy zadbają również o komfortowe warunki dla wystawców i zwiedzających. To właśnie dla nich na terenie całego obiektu przygotowane zostaną specjalne strefy relaksu, w których będzie można napić się kawy, skorzystać z usług cateringowych czy też po prostu odpocząć.

W EXPO działa także przestronna restauracja, która jednorazowo może pomieścić i obsłużyć nawet 200 osób. Wszystkie te atrakcje czekają na zwiedzających już 10 stycznia 2016 roku, a bilet wstępu to koszt jedynie 20 zł. Pewni sukcesu organizatorzy już dziś zachęcają do śledzenia bieżących informacji związanych z wydarzeniem na stronie www.targimlodejpary.pl oraz Facebookowym profilu

Skomentuj artykuł

Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.
Sesja ślubna zakochanych przy majestatycznym i mglistym Morskim Oku. Nie przegap tych kadrów!
Sesja ślubna zakochanych przy majestatycznym i mglistym Morskim Oku. Nie przegap tych kadrów!
Ania i Marcin, odważna para u stóp gór zachwyca się sobą. Wzrok skierowany na siebie, a góry i jezioro w tle pomaga nam przenieść się do cudownej krainy. Oni na pierwszym planie stoją jako ci, którzy potrafią stopić każdy lód swoją gorącą miłością.
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już 1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji