• Magazyn
  • Po ślubie
  • Ach, co to będzie za ślub! Największe Targi w Polsce Wschodniej za nami

Ach, co to będzie za ślub! Największe Targi w Polsce Wschodniej za nami

W weekend 24 i 25 listopada hala Targów Lublin już po raz 16. wypełniła się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Te największe po tej stronie Wisły targi ślubne - ONA&ON, zgromadziły w tym roku rekordowo, bo aż 118 wystawców.

  • Eventos
  • Polecane
  • Zk Events
  • Lubelskie

W weekend 24 i 25 listopada hala Targów Lublin już po raz 16. wypełniła się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Te największe po tej stronie Wisły targi ślubne – ONA&ON, zgromadziły w tym roku rekordowo, bo aż 118 wystawców. Wszystkie usługi weselne w jednym miejscu, najnowsze trendy, zachwycające pokazy mody i konkursy z nagrodami przyciągnęły ponad 4,6 tysiąca gości.

zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON
zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON

Targi były doskonałą okazją do sfinalizowania spraw związanych z organizacją ważnego wieczoru w jednym miejscu i czasie. Co roku staramy się, żeby oferta naszych wystawców była kompleksowa i różnorodna. W tym roku udało nam się to osiągnąć. Odwiedzając Targi można było zaplanować ślub i wesele od A do Z – mówi Dorota Kulik, koordynator Targów ONA&ON- Ślub, Studniówka, Karnawał. Podczas wydarzenia można było znaleźć: suknie ślubne i wieczorowe, garnitury i dodatki dla Panów, biżuterię i obrączki, zaproszenia, auta do ślubu. Pojawiła się cała gama usług weselnych- fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, wizażystów, atrakcji weselnych, zespołów muzycznych, firm cateringowych i dekoratorskich. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy ślubne i nowości nadchodzącego sezonu.

zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON
zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON
zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON

Jak co roku przygotowana była przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbyły się pokazy mody- sukien ślubnych i wieczorowych, konfekcji męskiej, kolekcji dziecięcej oraz biżuterii. Zorganizowano też warsztaty dopasowania bielizny ślubnej, co zawsze stanowi nie lada wyzwanie dla panien młodych. Natomiast profesjonalni tancerze poprowadzili lekcję pierwszego tańca.

zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON
zapiszTargi ślubne ONA&ON
Targi ślubne ONA&ON

Zwiedzający Targów ONA&ON mogli liczyć na specjalne rabaty i promocje. Wielu wystawców z tej okazji przygotowało oferty specjalne. Nie zabrakło też różnego rodzaju konkursów, w których do wygrania były m.in. bony na suknię ślubną i wieczorową, garnitury, obrączki i biżuterię.

Zobacz także:

Jak wybrać suknię ślubną?

Jak dobrać fryzurę i makijaż ślubny?

Jak wybrać biżuterię ślubną?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!