Miesiąc miodowy w trasie

Przygoda od wybrzeża do wybrzeża podczas najważniejszej podróży w Twoim życiu? Dlaczego nie! Ale uważaj, jak to zorganizować

Miesiąc miodowy w trasie
Shutterstock: Epic Stock Media
  • Podróż poślubna
  • Editor-choice
  • Polska

Organizacja ślubu oznacza przeżycie szczególnego doświadczenia: być może trochę zbyt standardowego, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę podróże poślubne. Dzieje się tak, ponieważ pary często mają tendencję do organizowania wakacji w konkretnym miejscu, ale tracą kilka możliwości. Jednak ostatnio coraz popularniejszy staje się nowy trend: podróż poślubna w trasie, która jest najlepszym sposobem na “zróżnicowany” miesiąc miodowy.

Publikacja

Podróżowanie samochodem daje możliwość zobaczenia tysiąca różnych miejsc – to wyjątkowa okazja dla tych, którzy nie lubią biwakować w jednym miejscu przez kilka dni i popadać w stereotypy tego, co wszystkie pary robią w podróży poślubnej. Ale jakie są najlepsze wskazówki dla pełnego przygód miesiąca miodowego? Przekonajmy się o tym razem.

zapisz
Shutterstock: Epic Stock Media

Jak zorganizować podróż poślubną w trasie?

Podróż w drodze wymaga wiele uwagi w fazie przygotowań, a co dopiero miesiąc miodowy tego rodzaju, biorąc pod uwagę cenność chwili. Ale jakie są najlepsze wskazówki dotyczące organizacji tej wyjątkowej okazji? Po pierwsze i najważniejsze, wyposaż swój samochód w nawigację satelitarną: jest ona niezbędna do odkrywania najpiękniejszych i najbardziej odosobnionych miejsc, gdziekolwiek zdecydujesz się pojechać. Ponadto, nawigator umożliwia obliczanie tras, odległości, rozkładów jazdy i wyszukiwanie wielu przydatnych informacji, takich jak punkty zainteresowania, ale także stacje benzynowe i miejsca niebezpieczne. Oczywiście, nie zapomnij wyposażyć swojego samochodu w apteczkę pierwszej pomocy i wszystkie inne elementy wymagane przez kodeks drogowy. Pamiętaj również o zabraniu wszystkich prawidłowych dokumentów oraz dobrej muzyki, która umili Ci czas podczas podróży.

zapisz
Foto via Shutterstock: Lisovy Family

Jakie są najlepsze trasy wycieczkowe w Europie?

Miesiąc miodowy w podróży, aby był naprawdę wyjątkowy, musi opierać się na szczegółowo zaplanowanym programie podróży. Więc jakie przystanki powinieneś zrobić? Jeśli kochasz Europę, polecamy Trasę Bajek w Niemczech (od Frankfurtu do Bremy), gdzie odkryjesz urzekające krajobrazy, zamki, bajkowe lasy i tajemnicze jaskinie. Irlandia okazuje się być również idealnym miejscem na podróż poślubną samochodem: zwłaszcza, jeśli wybierzesz tak zwaną Dziką Drogę Atlantycką jako etap. Prawdziwy raj na ziemi, nieskażony i otoczony naturą. Wreszcie, Anglia może być romantycznym kierunkiem podróży. Porozmawiajmy konkretnie o Cotswolds: droga pełna wiejskich domków, które wydają się stać w miejscu w czasie.

zapisz
Shutterstock: Jacob Lund

Najlepsze trasy w USA i Australii

Nie tylko Europa: takie destynacje jak USA i Australia również wzbogacą Wasz miesiąc miodowy na czterech kółkach. Zacznijmy od gwiazd i pasków oraz historycznych tras, takich jak legendarna Route 66: idealna do odkrywania ośmiu stanów. Również Zachodnie Wybrzeże pozwoli Ci odkryć wymarzone miasta i miasteczka, takie jak Big Sur, San Francisco czy piękne Malibu. A Australia? Droga Odkrywców to cud natury: lasy, czerwony piasek i zwierzęta na wolności. Wreszcie, kończymy kolejną australijską trasą: Outback, sposobem na przeżycie totalnej przygody, składającej się z prawdziwych pustynnych tras.

zapisz
Shutterstock: Dean Drobot

Rozgrzać silniki, załadować bagażnik, muzyka w tle i… i wyruszyć na największą przygodę swojego życia. Wasza pierwsza podróż jako nowożeńcy…

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!