Miesiąc miodowy w Japonii - koniecznie przeczytaj!

Kraj kwitnącej wiśni to bez wątpienia gwarancja niezapomnianej przygody. Japonia zachwyca bogactwem kulturowym i zaskakuje doskonałym połączeniem tradycji nowoczesności. Origami, rytualne parzenie kawy, ogrody japońskie, a przede wszystkim sushi to nieodłączne elementy charakteryzujące kraj. Para Młoda będzie miała okazję wspólnie zdobyć nowe doświadczenia: smakować tamtejszych potraw, poznawać nowe miejsca i odkrywać siebie na nowo. Kraina gejsz i samurajów oferuje wiele opcji: plażowanie na Archipelagu Wysp Riuku czy wędrówki wśród dymiących wulkanów Kirishmy.

Japonia, Foto: shutterstock
Japonia, Foto: shutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: sshutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock

Japonia oferuje wiele możliwości! Zwiedzanie połączone z odkrywaniem nowej kultury możecie bez problemu połączyć z relaksującym wypoczynkiem w górach lub na pięknej plaży. Pamiętajcie, Japonia to kraj pełen różnorodności!

Odwiedźcie Kyoto

Turyści, odwiedzający Kyoto nigdy nie są rozczarowani. Magiczne miasto z tysiącem miejsc kultu, bez wątpienia, Was uspokoi. Docenicie harmonię tego miejsca. Koniecznie zobaczcie Ogród Japoński i poznajcie zwyczaje Geish w Gion’ie. Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic.

Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstoc

Doceńcie piękno przyrody

Japonia wielokrotnie zaskoczy Was pięknem Matki Natury, które będziecie dostrzegać na każdym kroku. Wybierzcie się w góry, podziwiajcie wulkany lub korzystajcie z piaszczystych plaży. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock

Podziwiajcie nowoczesność

W Japonii znajdziecie masę miejsc widokowych, z których możecie podziwiać nowoczesność i technologię kraju. Najlepsze punkty widokowe znajdziecie w Tokyo: Tokyo Tower, Tokyo Skytree, Roppongi Hills.

Japonia, Foto: shutterstock

Poznajcie japońską kuchnię

Kuchnia japońska, Foto shutterstock

Kuchnia to jeden z najważniejszych elementów kulturowych kraju. Japonia jest prawdziwym rajem dla miłośników sushi. 519 restauracji i 119 hoteli Michelin usatysfakcjonuje najbardziej wybrednych klientów. A może spróbujecie Kaiseki? Szybkiego kursu kulinarnego, który sprawi, że nauczycie się serwować 5 prostych dań japońskich?

Miesiąc miodowy w Japonii to niezwykła podróż, która pozwoli Wam poznać się na nowo. Coraz więcej Par Młodych wybiera Japonię jako swój cel podróży. Zakochani spragnieni nowych wyzwań i ekscytujących wrażeń, jak również nowych doznań bez wątpienia będą zachwyceni ‘krajem kwitnącej wiśni”.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
Skuś się na te piękne fryzury! Możesz zrobić je samodzielnie z nasza pomocą!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Styl glamour koncentruje się na dodatkach, romantycznych motywach a przyświeca mu zasada, w której im więcej oznacza lepiej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji