• Magazyn
  • Jedyne w swoim rodzaju, personalizowane obrączki ślubne

Jedyne w swoim rodzaju, personalizowane obrączki ślubne

Niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i po prostu stworzone na miarę. Oryginalne obrączki, na których możecie odcisnąć swoje palce, usta czy dźwięk swojego głosu i wiele innych inspiracji.

  • Ceremonia
  • Obrączki

Obrączki są w naszej kulturze niemal niezbędnym elementem ślubnym. W odróżnieniu od pierścionka zaręczynowego, obrączki wybierane są wspólnie przez Narzeczonych, powinny też trafić w gusta obojga. Jeżeli dodatkowo chcemy, by były niepowtarzalne i oryginalne, najlepszym sposobem będzie zaprojektowanie i wykonanie jedynych w swoim rodzaju obrączek. Naprzeciw parom, które od obrączki oczekują nieco więcej wychodzi Andrzej Bielak i Inne Obrączki.

zapisz
Źródło: Inne Obrączki
Publikacja

“Od 33 lat idę swoją drogą projektując unikatową biżuterię autorską,  podobnie od 5 lat gdy zacząłem projektować obrączki starałem się aby były “inne” niż dostępna na rynku oferta, stąd oferta praktycznie unikatowych obrączek, z których każda para jest współprojektowania przez Klientów, podejmuję wszystkie decyzje dotyczące wyglądu obrączek, stosuję trudne i stare techniki złotnicze; niello, inkrustację, ręczne grawerowanie, mokume gane. Ale pracuję na najnowocześniejszym sprzęcie i korzystam także z nowych technologii.” Mówi Andrzej Bielak.

Na stronie Innych Obrączek możemy podziwiać efekt tej pasji. Zaprezentowanych tam obrączek nie możemy jednak kupić, ponieważ każda Para jest unikalna, wiec będzie przygotowana zgodnie z życzeniem Pary. Na jakie obrączki możemy sobie pozwolić?

 Dotyk

Obrączki z odciskami palców lub ust narzeczonych. Cena za parę ok. 1900 – 2900 zł.

zapisz
Źródło: Inne obrączki

Dwa kolory

obrączki wykonane są z 2 warstw różnych metali i różnych kolorów. obrączki można ozdobić brylantami lub jak w przypadku powyższych obrączek – odcisnąć linie papilarne czy usta. Cena za parę ok. 2100 – 2900 zł.

zapisz
Źródło: Inne obrączki

Mokume Gane

Mokume gane to stara japońska technika łączenia metali. Warstwy przechodzą przez całą grubość obrączek. Jest trudna i czasochłonna, powstałe wzory są nieprzewidywalne, co sprawia, że każda para obrączek jest unikatowa. Cena od 3990 do 5490 w zależności od użytych materiałów.

zapisz
Źródło: Inne Obrączki

 Fantazja

Obrączki z dowolnymi wzorami, tekstami, rysunkami na zewnątrz. Możliwość wykonania zapisu głosu, EKG, alfabetu Morse’a, Braila, kodu zero-jedynkowego. Cena za parę ok. 2100 – 3300 zł.

zapiszobrączki zero jedynkowy
Źródło: Inne Obrączki

Żebro Adama

Obrączki wykonane z jednego wlewka złota, damska wycięta z męskiej. Aby dało się wyciąć damską obrączkę z męskiej wymagana jest różnica co najmniej ośmiu rozmiarów. Cena za parę ok. 2100 – 2900 zł.

zapisz
Źródło: Inne Obrączki

Żebro Ewy

Obrączki wykonane z jednego wlewka złota, palladu lub platyny, rozcinane na damską i męską. Cena za parę ok. 2500 – 3200 zł.

zapisz
Źródło: Inne Obrączki

Ślad

Obrączki są rozcięte lub wciśnięte jedna w drugą, ślady idealnie do siebie pasują. Cena za parę ok. 1900 – 3100 zł.

zapisz
Źródło: Inne Obrączki

Patrząc na przykładowe obrączki można stwierdzić, że nie ma projektów, których nie można zrealizować, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Warto zaznaczyć, że z Innymi obrączkami możemy także zaprojektować pierścionki zaręczynowe o nietypowych kształtach i teksturach.

zapisz
Fot. Inne Obrączki

Jak podobają Wam się tak oryginalna biżuteria ślubna? Jeżeli jesteście zwolennikami bardziej klasycznych pierścionków zaręczynowych, zobaczcie nasz wybór 10 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych.

Źródło: Inne Obrączki

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!