Jedyne w swoim rodzaju, personalizowane obrączki ślubne

Obrączki są w naszej kulturze niemal niezbędnym elementem ślubnym. W odróżnieniu od pierścionka zaręczynowego, obrączki wybierane są wspólnie przez Narzeczonych, powinny też trafić w gusta obojga. Jeżeli dodatkowo chcemy, by były niepowtarzalne i oryginalne, najlepszym sposobem będzie zaprojektowanie i wykonanie jedynych w swoim rodzaju obrączek. Naprzeciw parom, które od obrączki oczekują nieco więcej wychodzi Andrzej Bielak i Inne Obrączki.

Źródło: Inne Obrączki

“Od 33 lat idę swoją drogą projektując unikatową biżuterię autorską,  podobnie od 5 lat gdy zacząłem projektować obrączki starałem się aby były “inne” niż dostępna na rynku oferta, stąd oferta praktycznie unikatowych obrączek, z których każda para jest współprojektowania przez Klientów, podejmuję wszystkie decyzje dotyczące wyglądu obrączek, stosuję trudne i stare techniki złotnicze; niello, inkrustację, ręczne grawerowanie, mokume gane. Ale pracuję na najnowocześniejszym sprzęcie i korzystam także z nowych technologii.” Mówi Andrzej Bielak.

Na stronie Innych Obrączek możemy podziwiać efekt tej pasji. Zaprezentowanych tam obrączek nie możemy jednak kupić, ponieważ każda Para jest unikalna, wiec będzie przygotowana zgodnie z życzeniem Pary. Na jakie obrączki możemy sobie pozwolić?

 Dotyk

Obrączki z odciskami palców lub ust narzeczonych. Cena za parę ok. 1900 – 2900 zł.

Źródło: Inne obrączki

Dwa kolory

obrączki wykonane są z 2 warstw różnych metali i różnych kolorów. obrączki można ozdobić brylantami lub jak w przypadku powyższych obrączek – odcisnąć linie papilarne czy usta. Cena za parę ok. 2100 – 2900 zł.

Źródło: Inne obrączki

Mokume Gane

Mokume gane to stara japońska technika łączenia metali. Warstwy przechodzą przez całą grubość obrączek. Jest trudna i czasochłonna, powstałe wzory są nieprzewidywalne, co sprawia, że każda para obrączek jest unikatowa. Cena od 3990 do 5490 w zależności od użytych materiałów.

Źródło: Inne Obrączki

 Fantazja

Obrączki z dowolnymi wzorami, tekstami, rysunkami na zewnątrz. Możliwość wykonania zapisu głosu, EKG, alfabetu Morse’a, Braila, kodu zero-jedynkowego. Cena za parę ok. 2100 – 3300 zł.

obrączki zero jedynkowy
Źródło: Inne Obrączki

Żebro Adama

Obrączki wykonane z jednego wlewka złota, damska wycięta z męskiej. Aby dało się wyciąć damską obrączkę z męskiej wymagana jest różnica co najmniej ośmiu rozmiarów. Cena za parę ok. 2100 – 2900 zł.

Źródło: Inne Obrączki

Żebro Ewy

Obrączki wykonane z jednego wlewka złota, palladu lub platyny, rozcinane na damską i męską. Cena za parę ok. 2500 – 3200 zł.

Źródło: Inne Obrączki

Ślad

Obrączki są rozcięte lub wciśnięte jedna w drugą, ślady idealnie do siebie pasują. Cena za parę ok. 1900 – 3100 zł.

Źródło: Inne Obrączki

Patrząc na przykładowe obrączki można stwierdzić, że nie ma projektów, których nie można zrealizować, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Warto zaznaczyć, że z Innymi obrączkami możemy także zaprojektować pierścionki zaręczynowe o nietypowych kształtach i teksturach.

Fot. Inne Obrączki

Jak podobają Wam się tak oryginalna biżuteria ślubna? Jeżeli jesteście zwolennikami bardziej klasycznych pierścionków zaręczynowych, zobaczcie nasz wybór 10 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych.

Źródło: Inne Obrączki

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji