• Magazyn
  • Jak stworzyć niestandardowy filtr na Snapchat na Twój ślub?

Jak stworzyć niestandardowy filtr na Snapchat na Twój ślub?

Chcesz urozmaicić swój ślub i wesele? To może zdecydujesz się właśnie na swój własny filtr na Snapchacie?

  • Po ślubie

Jest lato- wszyscy wiemy, co to znaczy. Sezon ślubów. Na pewno chcesz, żeby ten dzień był Twoją wyjątkową, przepełnioną magią chwilą. Pokolenie Mileniansów przyzwyczaiło nas do tego, że lubi relacjonować swoje życie w mediach społecznościowych. Należysz do nich? To na pewno spodoba Ci się pomysł stworzenia niestandardowego filtru na Snapchat z okazji Twego ślubu! A jak tego dokonać? Śpieszymy z odpowiedzią!

zapiszCredit: Shepel Mykola shutterstock
Credit: Shepel Mykola shutterstock
Publikacja

Jenny Forrest, założycielka Over.Moments, stwierdza, że utworzenie filtru na Snapchat jest bardzo ciekawym sposobem na urozmaicenie weselnej zabawy bez porywania się na wielkie wydatki. A przecież przy tym można wspaniale zaangażować Gości. Na pewno to im się spodoba.

Co trzeba wiedzieć przed utworzeniem własnego filtra na Snapchat

Ile to kosztuje?

Jeżeli decydujesz się tylko na spersonalizowanie gotowego filtra, to musisz liczyć się z kosztem około 20 dolarów. Jeżeli jednak chcesz, żeby Twój filtr był całkowicie autorski, to będzie Cię to kosztowało około 70 dolarów. Dodatkowy koszt, jaki będziecie musieli ponieść to 5 dolaróww zależności od wielkości obiektów składających się na Twój wymarzony filtr.

zapiszCredit: Dejan Dundjerski shutterstock
Credit: Dejan Dundjerski shutterstock

Musisz postępować według wskazówek Snapchata

W filtrze nie mogą znajdować się żadne hasztagi, loga czy zdjęcia. Oprócz tego masz pełną dowolność.

To może być projekt DIY

Choć firmy takie jak OverMoments mogą Ci pomóc w stworzeniu własnego filtra do Snapchata, tak możesz się też zdecydować na to, aby Twój filtr na Snapchat był całkowicie autorski. Pełna dowolność!

zapiszCredit: IVASHstudio shutterstock
Credit: IVASHstudio shutterstock

Filtry na Snapchat są bardziej popularne niż myślisz!

Na jednym z wesel jedna dziewczyna najpierw zapytała czy Para Młoda ma swój filtr na Snapchat, a potem zauważyła, że jest księga gości. Moda prze do przodu i trendy zmieniają się z prędkością światła. Snapchat jest na to najlepszym dowodem.

zapiszCredit: Halfpoint shutterstock
Credit: Halfpoint shutterstock

Wskazówki projektowe

Zadbaj o to, aby Twój filtr był dopasowany kolorystycznie do kolorystyki Twojego ślubu. To wszystko musi być bardzo spójne. Pamiętaj o tym, że filtr nie może dominować na zdjęciu- on ma być dla niego dodatkiem. Poza tym możesz zrobić, co dusza zapragnie. Zabaw się tym!

Pamiętaj, że to może być świetna zabawa dla Twoich Gości- pewnie tak jak Ty są fanami social mediów. Chcesz urozmaicić swój ślub i wesele? To może zdecydujesz się właśnie na swój własny filtr na Snapchacie?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!