Jak poradzić sobie z przedślubnym stresem? Mamy idealne rozwiązania!

Ten czas to czas dla Ciebie i nie ma w nim miejsca na stres. Znamy sposoby, które pomogą Ci zauważyć te rozwiązania!

  • Planowanie ślubu

Ślub jest jednym z najważniejszych przeżyć w życiu człowieka, dlatego całkowicie naturalne są nerwy, które temu wydarzeniu towarzyszą. Wielomiesięczne przygotowania i starania, by całość wypadła perfekcyjnie, by nie zawiódł żaden z elementów… Dlatego nikogo nie dzowo stres, jaki towarzyszy osobom najbardziej zaangażowanym w ślubne przygotowania- młodej parze, rodzicom czy świadkom.

Publikacja

Stres jest naturalnym uczuciem, ale nie zawsze działa dla nas korzystnie. Ból głowy czy brzucha, wysypka czy zaczerwienienie nie będą uczuciami komfortowymi, dlatego warto zadbać o maksymalne zniwelowanie stresu. Niezależnie od tego, czy stres dopada Was tydzień, dzień czy godzinę przed ważnym wydarzeniem, jest kilka sposobów, które pomagają niemal każdemu.

W wirze ślubnych przygotowań warto znaleźć chwilkę na relaks, który złagodzi emocje, rozluźni ciało i uspokoi umysł.

Wellness

Centra wellness oferują zazwyczaj kilka atrakcji, w których możesz się odprężyć i miło spędzić czas. Dodatkowo, oczyścisz ciało z toksyn i poprawisz kondycję skóry przed dniem ślubu. Przytulne wystroje tych miejsc dają poczucie spokoju, którego często brakuje w okresie przygotowań. Zobacz także: Polecane wellness i spa na wieczór panieński.

zapiszCredit: Ersler Dmitry shutterstock
Credit: Ersler Dmitry shutterstock
zapiszCredit: naluwan shutterstock
Credit: naluwan shutterstock
zapiszCredit: Rido shutterstock
Credit: Rido shutterstock
zapiszCredit: Sofiaworld shutterstock
Credit: Sofiaworld shutterstock

Sport

Nie od dziś wiadomo, że intensywny wysiłek fizyczny jest najzdrowszym i najskuteczniejszym sposobem na walkę ze stresem. Wizyta w siłowni, basenie czy regularne ćwiczenia w domu nie tylko pozwolą Ci się odprężyć, ale wymodelują sylwetkę i poprawią kondycję.

zapiszCredit: nikitabuida shutterstock
Credit: nikitabuida shutterstock
zapiszCredit: Andresr shutterstock
Credit: Andresr shutterstock
zapiszCredit: Africa Studio shutterstock
Credit: Africa Studio shutterstock

Spotkania z przyjaciółmi

Wiemy, że w czasie przygotowań macie dla siebie mniej czasu, ale nie zapomnijcie o spotkaniu z przyjaciółmi. Luźne rozmowy przy łyku piwa wpłyną relaksująco na Was, pozwolą na chwilę wyrwać się z wiru przygotowań. Przecież nie samym ślubem człowiek żyje.

zapisz5czwartych
5czwartych

Jest oczywiście długa lista sposobów na walkę ze stresem: głębokie oddechy, pyszne herbaty i regularny sen. A gdy już uporacie się z nerwami, to uśmiechnijcie się pięknie i dumnie podążajcie do ołtarza (lub urzędu), złapcie ukochaną osobę pod rękę. To przecież tak ważne święto, że szkoda czasu na jakikolwiek stress czy niepotrzebne nerwy/ Zobacz także: Jak przygotować skórę na makijaż ślubny?

Powodzenia!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

5czwartych Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!