Jak poradzić sobie z przedślubnym stresem? Mamy idealne rozwiązania!

Ten czas to czas dla Ciebie i nie ma w nim miejsca na stres. Znamy sposoby, które pomogą Ci zauważyć te rozwiązania!

  • Planowanie ślubu

Ślub jest jednym z najważniejszych przeżyć w życiu człowieka, dlatego całkowicie naturalne są nerwy, które temu wydarzeniu towarzyszą. Wielomiesięczne przygotowania i starania, by całość wypadła perfekcyjnie, by nie zawiódł żaden z elementów… Dlatego nikogo nie dzowo stres, jaki towarzyszy osobom najbardziej zaangażowanym w ślubne przygotowania- młodej parze, rodzicom czy świadkom.

Stres jest naturalnym uczuciem, ale nie zawsze działa dla nas korzystnie. Ból głowy czy brzucha, wysypka czy zaczerwienienie nie będą uczuciami komfortowymi, dlatego warto zadbać o maksymalne zniwelowanie stresu. Niezależnie od tego, czy stres dopada Was tydzień, dzień czy godzinę przed ważnym wydarzeniem, jest kilka sposobów, które pomagają niemal każdemu.

W wirze ślubnych przygotowań warto znaleźć chwilkę na relaks, który złagodzi emocje, rozluźni ciało i uspokoi umysł.

Wellness

Centra wellness oferują zazwyczaj kilka atrakcji, w których możesz się odprężyć i miło spędzić czas. Dodatkowo, oczyścisz ciało z toksyn i poprawisz kondycję skóry przed dniem ślubu. Przytulne wystroje tych miejsc dają poczucie spokoju, którego często brakuje w okresie przygotowań. Zobacz także: Polecane wellness i spa na wieczór panieński.

zapiszCredit: Ersler Dmitry shutterstock
Credit: Ersler Dmitry shutterstock
zapiszCredit: naluwan shutterstock
Credit: naluwan shutterstock
zapiszCredit: Rido shutterstock
Credit: Rido shutterstock
zapiszCredit: Sofiaworld shutterstock
Credit: Sofiaworld shutterstock

Sport

Nie od dziś wiadomo, że intensywny wysiłek fizyczny jest najzdrowszym i najskuteczniejszym sposobem na walkę ze stresem. Wizyta w siłowni, basenie czy regularne ćwiczenia w domu nie tylko pozwolą Ci się odprężyć, ale wymodelują sylwetkę i poprawią kondycję.

zapiszCredit: nikitabuida shutterstock
Credit: nikitabuida shutterstock
zapiszCredit: Andresr shutterstock
Credit: Andresr shutterstock
zapiszCredit: Africa Studio shutterstock
Credit: Africa Studio shutterstock

Spotkania z przyjaciółmi

Wiemy, że w czasie przygotowań macie dla siebie mniej czasu, ale nie zapomnijcie o spotkaniu z przyjaciółmi. Luźne rozmowy przy łyku piwa wpłyną relaksująco na Was, pozwolą na chwilę wyrwać się z wiru przygotowań. Przecież nie samym ślubem człowiek żyje.

zapisz5czwartych
5czwartych

Jest oczywiście długa lista sposobów na walkę ze stresem: głębokie oddechy, pyszne herbaty i regularny sen. A gdy już uporacie się z nerwami, to uśmiechnijcie się pięknie i dumnie podążajcie do ołtarza (lub urzędu), złapcie ukochaną osobę pod rękę. To przecież tak ważne święto, że szkoda czasu na jakikolwiek stress czy niepotrzebne nerwy/ Zobacz także: Jak przygotować skórę na makijaż ślubny?

Powodzenia!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

5czwartych Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!