Charakterna sesja stylizowana w rytmie Rock'n'Roll!

Czym dla Ciebie jest muzyka? Ile znaczy w Twoim życiu? Czy jest to tylko sposób na wypełnienie ciszy? Czy może tylko przekazuje uczucia kompozytora lub wykonawcy, z którym możesz się utożsamiać lub nie? Jedno jest pewne, muzyka towarzyszyła ludziom od zawsze. Na samym początku, w czasach prehistorycznych poszczególne dźwięki wydobywano za pomocą  muszli i piszczałek wykonanych z kości. Do muzyki ludzie bawili się, odpoczywali lub była ona formą komunikacji, a także toważyszyła obrzędom religijnym. Ludzie chętniej pracowali przy swoich  ulubionych melodiach. Również dzisiaj większość z nas jadąc tramwajem, czy sprzątając dom to właśnie muzyka pomaga nam lepiej spędzić ten czas.

Dlaczego to właśnie muzyka nie miałaby być tematem przewodnim Twojego ślubu?  Takie rozwiązanie proponuje nam dzisiaj fotograf Damian Więcek Stylova.com. Rock’n’Roll Bride? Właśnie tak! To wspaniały pomysł, żeby połączyć ulubiony rodzaj muzyki z tym najpiękniejszym dniem Twojego życie. W końcu to właśnie muzyka będzie towarzyszyła Tobie i  Twoim gościom tego niezapomnianego dnia.

Do dzisiejszej stylizowanej sesji wykorzystano wspaniałą, tym razem nie białą, a FIOLETOWĄ suknię! Jest to niesamowita kreacja. Na jej całej powierzchni znajdują się zwinięte fragmenty materiału, mogące przypominać kwiaty róż. Suknia została wykonana przez utalentowaną Agnieszkę Murawską / Créateur de Mode. Wspaniale komponuje się z tą suknią czarna, skórzana kurtka. Dodatkowo wiele swobody w całości kreacji nadają białe trampki.

Dzięki temu stroju modelka- Anna Minor wygląda bardzo luźno i komfortowo. O charakteryzację zadbała Anna Musioł, która fantastycznie podkreśliła hipnotyzujące oczy modelki oraz podkreśliła czerwień ust.

Cała sesja nie byłaby tam wspaniała, gdyby nie miejsce, w którym zdjęcia zostały wykonane. Fabryka Porcelany w Katowice idealnie spełniła tą rolę. Czerwona cegła a naprzeciwko tego zimny beton oraz ściana z drewnianych desek stały się cudownym tłem dla fotografii.

Bardzo ważną rolę podczas tej sesji odegrała Magdalena Sawicz / Paryskie klimaty. To ona wykonała bardzo nietypowy, ale śliczny bukiet. Macie już pomysł na motyw przewodni swojego ślubu? Mamy nadzieję, że ten pomysł bardzo Wam się spodobał.

Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com
Stylova.com

Produkcja: Magdalena Sawicz / Whispers of flowers |Fotografia: Damian Więcek / Stylova.com |Styl. & Florystyka: Magdalena Sawicz / Whispers of flowers |Sukienki: Agnieszka Murawska / Créateur de Mode |Modelka: Ania Minor |Make up: Anna Musioł |Hair: Aleksandra Broda / Salon Fryzjerski Prowokacja |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Cytrynowy ślub: sesja stylizowana w cytrusowym klimacie
Cytrynowy ślub: sesja stylizowana w cytrusowym klimacie
Po zachmurzonych, szarych dniach potęgujących depresję, nadszedł czas na słońce, które przypomina nam o trwającej już wiośnie.
Piękna stylizowana sesja z ukochanym...błękitem, jako motyw przewodni. Bujaj w obłokach!
Piękna stylizowana sesja z ukochanym...błękitem, jako motyw przewodni. Bujaj w obłokach!
Złota zastawa, interesujące figury i niezwykła architektura, sprawiają, że każdy może poczuć się choć na chwilę, jakby bujał w obłokach. Hotel położony jest obok Parku Południowego oraz zaledwie kwadrans drogi od Rynku.
Stylizowana sesja w stodole - ach ten klimat!
Stylizowana sesja w stodole - ach ten klimat!
Dzisiejsza stylizowana sesja ślubna będzie nie tylko wyjątkowo piękna, ale także nieco zaskakująca. Najbardziej nieoczekiwane będzie chyba miejsce, w którym się odbyła.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji