6

Opis

Można o mnie powiedzieć, że jestem kochliwy… kocham rodzinę, fotografię, muzykę i wiosnę. Staram się pamiętać, by nie zapomnieć lecz i tak zapominam by pamiętać. Jestem nałogowym słowotwórcą, przekręcam powiedzenia, zabijam czas, uwielbiam majsterkowanie, noszę kolorowe buty, jestem tatą, jestem mężem, jestem sobą.

Fotografia ślubna jest tym co kocham najbardziej w zdjęciach! W swojej pracy uchwycę najważniejsze momenty dnia Waszego ślubu a zwięczeniem tego będą niesamowite zdjęcia ślubne, które staną się pamiątką na całe życie.
Przede wszystkim zajmuję się fotografią ślubną – pełną emocji, uniesień, ekscytacji i wzruszeń, które czynią fotografię nader interesującą.
Wykonuję reportaż fotograficzny z całego dnia obejmujący: przygotowania u Panny Młodej, błogosławieństwo, ceremonię ślubną, wesele, sesję plenerową zrealizowaną w tym samym dniu lub w innym ustalonym terminie.
Zdjęcia przekazuję na pendrivie oraz w postaci odbitek w stylowym pudełku. Na specjalne życzenia wykonuję elegackie fotoalbumy.

Mieszkam w Siemianowicach Śląskich, ale pracuję na terenie całej Polski, tak więc nie będzie dla mnie problemem ślub w Krakowie, Częstochowie, Warszawie czy nawet w Gdańsku.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszam do kontaktu.
Chętnie Was poznam!

Damian Więcek

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000 zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Niewątpliwie jest to styl :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (10)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 10 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Damian to artysta! Jest niezwykle sympatyczny, otwarty, zawsze uśmiechnięty. Profesjonalizm, kreatywność, skromność ale i też stylovy ;) wygląd to jego wizytówka podczas wykonywania zlecenia. W kościele prawie niezauważalny, ale zawsze na miejscu, co udowadnia zdjęciami. Na zdjęciach uchwycił wszystko to na czym nam zależało. Cudowna pamiątka nie tylko dla nas ale i dla naszych gości. Polecamy serdecznie!

Zgłoś nadużycie
Przez joannab88s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Miesiąc temu byłam na weselu na którym widziałam jak mój przyszły fotograf pracuje by następnie zobaczyć efekty tej pracy. Damian jest profesjonalistą w każdym calu i wiem że zrobiłam dobrze wybierając go do fotografowania naszego dnia ślubu :)

Zgłoś nadużycie
Przez aja-xs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Damian to kreatywny artysta-profejsonalista w każdym calu. Potrafi zatrzymać w kadrze nie tylko najpiękniejsze, ale i te najbardziej zaskakujące sekundy ślubu i wesela. Jest zawsze w gotowości, jak przyczajony fotoreporter łapie chwile zgodnie z Bressonowską koncepcją decydującego momentu. Nic nie umknie jego uwadze, a przy tym jest dyskretny i nierzucający się w oczy, więc i para młoda, i weselnicy mogą się czuć nieskrępowani obecnością wcelowanego w nich obiektywu i zachowywać się naturalnie.

Dla mnie jako osoby hobbystycznie zajmującej się fotografią wybór fotografa nastręczał nie lada problemów. Wielu fotografów znacznie przecenia swoje umiejętności. Damian oferuje bardzo wysoki poziom fotografii. Sporo zdjęć jego autorstwa nosi znamiona artyzmu :) Na efekty jego pracy nie trzeba długo czekać - błyskawicznie dostaliśmy nasze zdjęcia; mogliśmy się nimi cieszyć już kilka dni po ślubie i wracać wspomnieniami do tych pięknych momentów. A przy okazji zobaczyć rzeczy, których nasze rozemocjonowane oczy nie zarejestrowały.

Gdybym jeszcze raz miała wybierać, wybrałabym tak samo - Damiana :) To fotograf pełen stylu i fotografia pełna klasy. www.stylova.com - serdecznie polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez kaskak1987s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Damian to prawdziwy Fotograf Profesjonalista; słowny, solidny i przede wszystkim potrafiący czerpać radość ze swojej pracy. Nie wykonuje fotografii według jakichś schematów tylko autentycznie wsłuchuje się w oczekiwania pary młodej, a wtedy kiedy potrzeba proponuje jej ewentualne opcje, pomysły i inspiracje. Przy tym wszystkim można czuć się przy Nim swobodnie, nieskrępowanie i mieć dobry humor, bo po prostu miło spędza się z Nim czas. Jego sesje zdjęciowe można oglądać godzinami. Miałam wrażenie, że na naszym przyjęciu było Go „mało co widać”, a ostatecznie zdjęcia okazały się fenomenalne i zawsze był tam gdzie trzeba. Przez swoje miłe usposobienie, wysoką kulturę osobistą i takt od razu przypadł naszej rodzinie i znajomym do gustu. Album otrzymaliśmy ekspresowo, dodatkowo Damian stale był z nami w kontakcie, gdy tylko mieliśmy jakieś pytania/wątpliwości służył chętnie pomocą. Współpraca z takim Fotografem to przyjemność, ponieważ Damian jest perfekcjonistą i efekty Jego pracy są rewelacyjne. My zawsze każdej parze planującej ślub polecamy zdjęcia właśnie u Niego, bo nikt przecież nie zrobi tego tak dobrze jak On!:)

Zgłoś nadużycie
Przez SabinaOsiaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasze spotaknie było dośc nietypowe...bo Damian zastapił naszego fotografa w dniu naszego ślubu.

Ale wykazał się pełnym profesjonalizmem. Zdjęcia wyszły super :) Polecam każdemu, kto chce mieć wyjatkowe zdjęcia.

Według mnie najlepszy w mieście :)

Sabina

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Wesele Klaudii i Michała odbyło się w plenerze. Zobacz tą wspaniałą imprezę!
Wesele Klaudii i Michała odbyło się w plenerze. Zobacz tą wspaniałą imprezę!
Stylizowana, jesienna sesja ślubna o smaku brzoskwini. Zasmakuj się tymi pięknymi kadrami!
Stylizowana, jesienna sesja ślubna o smaku brzoskwini. Zasmakuj się tymi pięknymi kadrami!
stylova.com fotografia ślubna
Sesja i...“a co jeśli po wszystkim bym się oświadczył Oldze?” Piękna i wzruszająca sesja!
Siostrzana miłość do makram - totalnie boho sesja stylizowana!
Siostrzana miłość do makram - totalnie boho sesja stylizowana!
Charakterna sesja stylizowana w rytmie Rock'n'Roll!
Charakterna sesja stylizowana w rytmie Rock'n'Roll!
Industrialna sesja stylizowana w romantycznym anturażu. Piękna!
Industrialna sesja stylizowana w romantycznym anturażu. Piękna!

Lista wszystkich lokalizacji Stylova.com w Śląskie:

Katowice
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny