• Magazyn
  • Byłaś już na Alternatywnych targach w Fabryce Porcelany? Odkrywamy więcej szczegółów!

Byłaś już na Alternatywnych targach w Fabryce Porcelany? Odkrywamy więcej szczegółów!

Każda Panna Młoda przygotowując się do ślubu szuka inspiracji i pomysłów, dzięki którym jej ceremonia, i wszystkie elementy, które ją budują, będzie wyjątkowa. Jedną z takich możliwości na szukanie inspiracji są targi ślubne.

  • Po ślubie
  • Polecane
  • Zk Events
  • 2017
  • Śląskie

Każda Panna Młoda przygotowując się do ślubu szuka inspiracji i pomysłów, dzięki którym jej ceremonia, i wszystkie elementy, które ją budują, będzie wyjątkowa. Jedną z takich możliwości na szukanie inspiracji są targi ślubne. Dzisiaj chcemy Was zaprosić na wydarzenie wyjątkowe, a mianowicie na Siliesia Wedding Day, trzecią edycję industrialnych targów właśnie o ślubnej tematyce. Nie możesz tego przegapić. Mamy dla Ciebie więcej szczegółów.

zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day

To nie pierwsze Targi z cyklu Siliesia Wedding Day, tylko już trzecie wydarzenie tego typu. Świadczy to o tym, że organizatorzy mają wielkie doświadczenie w przygotowaniu go, dlatego można się spodziewać po prostu wysokiej jakości. Jest to dla Ciebie cenne? To w takim razie to spotkanie na pewno Cię usatysfakcjonuje. Śląsk sam w sobie jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski. Z jednej strony kojarzy się z węglem, ciężką fizyczną pracą górników, którzy często nawet ryzykują życiem, a z drugiej jest to miejsce o bogatej kulturze, która jest po prostu piękna. Dlatego inspiracje ślubne wyciągnięte właśnie stamtąd na pewno będą wyjątkowe.

zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day

Bardzo interesujące jest miejsce, gdzie to wydarzenie będzie się odbywało. Fabryka Porcelany to niezwykle industrialne wnętrze o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych. Ta Fabryka wyróżnia się bardzo ciekawą architekturą. To robi wrażenie! Lubisz nietypowe rozwiązania architektoniczne? To na pewno będziesz pod wielkim wrażeniem. Warto zaznaczyć, że to właśnie dzięki pięknej przestrzeni z większą radością i przyjemnością podchodzimy do tego, co nam się oferuje. I tak będzie właśnie w tym przypadku- organizatorzy wiedzą, co robią! Na takiej przestrzeni będzie mogło pokazać się wielu wystawców- dzięki temu Panny Młode będą miały wielką różnorodność i na pewno znajdą coś dla siebie. Organizatorzy na pewno starannie dobiorą wystawców- tutaj nie ma miejsca na przypadek. Dzięki takiej uważności w doborze dostawców, będzie można liczyć na kontakt tylko z najlepszymi w swoim fachu. A przecież to jest bardzo ważne.

zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day

W końcu każda Panna Młoda przed swoim ślubem poszukuje wielu inspiracji. Przetrząsa internet, czasopisma kobiece, ale przecież właśnie takie targi są najlepszą możliwością ku temu, aby zapoznać się z najnowszymi trendami ślubnymi- w końcu tylko w takiej sytuacji mamy do czynienia z wieloma wystawcami zgromadzonymi w jednym miejscu. Taka okazja się nie powtórzy!

Mówiąc krótko organizatorzy proponują połączenie industrialnej przestrzeni w samym centrum południowej Polski z niesamowitymi targami o tematyce ślubnej, na których zaprezentują się najlepsi fachowcy. Nowością na tych Targach będzie strefa chilloutu znajdująca się przed wejściem do bistro Prodiż. Osoby obecne na targach będą mogły tam zjeść, odpocząć i po prostu miło spędzić czas. Brzmi przyjemnie? To nie możesz odpuścić tego wydarzenia. Pamiętaj- 9 kwietnia 2017 roku. Już dzisiaj zapisz tę datę w swoim kalendarzu. Tym bardziej, że koszt udziału w wydarzeniu to tylko 5 zł.

zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day
zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day

A ogrom inspiracji, jakie tam odnajdziesz? Bezcenna! Zankyou serdecznie zaprasza Cię do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Na pewno odnajdziesz wiele inspiracji, dzięki którym Twój ślub i wesele na pewno będą wyjątkowe. Przekonasz się o tym już w kwietniu!

Więcej informacji: TRZECIA EDYCJA INDUSTRIALNYCH TARGÓW SILESIA WEDDING DAY

Kiedy? 9 KWIETNIA 2017 11.00 – 18.00

PLANOWANE SPOTKANIE BRANŻOWE DLA WYSTAWCÓW ORAZ FIRM Z BRANŻY ŚLUBNEJ  – 8 KWIETNIA 2017 (dzień przed targami)

Gdzie?  Fabryka Porcelany Porcelanowa 23 Katowice – Bogucice

Wstęp dla odwiedzających 5,00 zł

zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day
zapiszMateriały Targów Siliesia Wedding Day
Materiały Targów Siliesia Wedding Day

Dlaczego chcemy zaprosić Cię na targi? Fabryka Porcelany to niezwykle industrialne wnętrze o powierzchni ponad 800 mkw! (duża hala o powierzchni ok. 450 mkw, hala z antresolą 320 mkw, zaplecze techniczne, toalety). Pomieścimy więc sporą ilość wystawców, których starannie dobierzemy – tak, by ich usługi i produkty były na wysokim poziomie jakościowym i idealnie wpisały się w alternatywny klimat naszego wydarzenia.  Możemy więc zaproponować Wam piękną, industrialną przestrzeń, w samym sercu południowej części Polski – oraz zaprosić do udziału w targach najlepsze firmy w branży ślubnej. Nowością na Silesia Wedding Day 3 będzie strefa chillout znajdująca się przed wejściem do bistro Prodiż. Będziecie mogli zjeść, odpocząć i po prostu miło spędzić czas. Podczas poprzedniej edycji wystawiło się ponad 55 firm z branży ślubnej oraz odwiedziło nas ponad 1300 osób.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!