Fotograf ślubny w Gdańsku - TOP 10!

Ślub to najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu. Rozpoczyna nowy rozdział Waszej wspólnej drogi. Warto zadbać, aby został on uwieczniony na fotografiach.  Ślub i wesele, dla każdego z nas to ważne wydarzenie, wywołujące wiele różnych emocji: od szczęścia, przez wzruszenie aż do niepewności. I nie dotyczy to tylko Państwa Młodych, ale także uczestniczących w ceremonii gości. Pamięć ludzka jest ulotna, więc czujemy potrzebę odświeżania w pamięci ważnych dla nas momentów.

Dlatego też prezentujemy dziesiątkę najlepszych fotografów w okolicy Gdańska. Pozwólcie, że Wam pomożemy!

1. Gosia Michalak PHOTOGRAPHY

Gosia Michalak PHOTOGRAPHY to fotografka, która kocha kolory, a energię czerpie z przebywania z ludźmi. Ma swój unikalny pastelowy styl. Uwielbia piękne detale, stąd w jej fotografiach znajdziemy zdjęcia unikatowych dodatków ślubnych np kwieciste wianki na głowę czy sukienki z nutą boho. W jej fotografiach znajdziemy wiele stylizowanych sesji właśnie w takim sielskim klimacie. Przyciąga do siebie ludzi mających podobny styl i podobnie postrzegających świat, wtedy rodzi się ta nic porozumienia, która ma swoje odzwierciedlenie w zdjęciach.  Każdy ślub to dla niej wyzwanie, gdyż chce pokazać Młodą Parę w nowym świetle. Skupia się na emocjach, drobnych gestach, które tworzą klimat zdjęcia.

2. KBFoTo Krzysztof Bzdeń

Fotografuję śluby od 10 lat. W swojej rodzinie nie miałem żadnych tradycji związanych z fotografią, a sam zacząłem dość przypadkowo. Kolega z pracy zobaczył zdjęcia, jakie robiłem swoim córkom i poprosił, żebym sfotografował jego ślub. Banalne, prawda? Od tego się wszystko zaczęło. Z czasem kolejne osoby pytały, czy nie chciałbym… itd. Spodobało mi się fotografowanie ślubów ze względu na mnogość akcji, łzy, uśmiechy, tańce – wspaniały zakres dla reportera, bo nim podświadomie chciałem być od samego początku. Kiedy szukałem inspiracji dla swojej fotografii właściwie dość szybko wiedziałem, w jakim kierunku będę podążał. Zgłębiając wiedzę o fotografii, przyglądając się pracom wielkich fotografów szukałem odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że fotografie ujmują, przykuwają uwagę i nie pozostawiają obojętnym. Przyglądałem się pracom i zastanawiałem się, jak robi to Henri Cartier-Bresson, Sebastiao Salgado, Elliott Erwitt, Tomasz Tomaszewski i wielu innych. Cały czas szukam odpowiedzi, jak ja chciałbym opowiedzieć to, co widzę. Według mnie mistrzowski sposób narracji przedstawiają prace Jeffa Ascough’a oraz na naszym rodzimym podwórku WhiteSmokeStudio.
Chcę, aby moje prace dawały przyjemność wspominania zarówno niedługo po ślubie, jak i wiele lat po nim. Ulubionym momentem w mojej pracy jest po wielu godzinach selekcji, obróbki wręczanie albumu Młodym. Przeżywam wtedy i wzruszam się z nimi, kiedy odkrywają, jak wiele się działo, ale również jak umknęło ich uwadze.
Mam szczęście, ponieważ trafiają do mnie często goście poprzednich Par Młodych, które widziały mnie podczas pracy oraz widziały jej efekt. Fotografuję również w sytuacjach zupełnie niezwiązanych z branżą ślubną, ale ta pozostaje głównym kierunkiem moich prac.

3. Wedding on fire

Niebanalne ujęcia, niewymuszone pozy w przyjaznej bezstresowej atmosferze. Fotografie pełne życia i koloru, to znak rozpoznawczy i duma Par Młodych dla pięknie uchwyconych kadrów. Zapraszamy na ucztę dla oczu!

4. Time Of Joy Photography

Praca fotografa to naszym zdaniem jeden z najprzyjemniejszych zawodów, jaki można w życiu wykonywać. Poznajemy nowych ludzi, zwiedzamy świat, a przy tym świetnie się bawimy. Utrwalamy piękne chwile i emocje, takimi jakimi są, bez ingerowania w zdarzenia i bez ustawiania. Każdy kadr tworzymy po swojemu, wkładamy zatem w wykonanie zdjęcia coś osobistego, wyjątkowego i niepowtarzalnego. Pracujemy we dwójkę, więc mamy dwa różne spojrzenia na dzień ślubu, które w rezultacie dają spójną i jednolitą całość. Jednak najwięcej o pracy fotografa mówią jego zdjęcia.

5. Krzysztof Ziętarski

Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski
Krzysztof Ziętarski

6. Wójtowicz Foto

Naturalność, czyste reporterskie kadry i zero reżyserii. Na tym nam zależy i to nas wyróżnia.
Jesteśmy fotografującym małżeństwem, które ma to szczęście że tak samo patrzy na świat.
Dzięki temu świetnie uzupełniamy się w pracy. W zdjęciach pokazujemy nie tylko Wasze ale i nasze emocje,
dlatego każdy reportaż jest niepowtażalny. Opowiadamy kadrami historię zachowując atmosferę tego wyjątkowego dnia,
dlatego oglądając zdjęcia można wczuć sie idealnie w klimat ślubu.
Pamiętamy że jedyne co pozostaje małżonkom po ślubie to zdjęcia dlatego tak bardzo angażujemy sie w naszą pracę.

7. Zahir-Photo

…patrzę na świat przez fotografię, która towarzyszy mi każdego dnia. Pozwala mi się realizować, odnajdywać i pokazywać to co najwspanialsze w świecie wokół… Zaślubiny i czas Pary Młodej to emocje, łzy radości i miłości, uczucia i odczucia których nie spotka się nigdzie indziej i w żadnym innym czasie. Te spojrzenia, gesty… Głównych aktor i gości tego niepowtarzalnego przedstawienia….Swoimi fotografiami opowiadam historię ludzi, dwojga ludzi…

8. Kacper Olejnik

Kiedy zaczynałem, dobra fotografia ludzi wydawała mi się czymś pięknym ale bardzo trudnym … dzisiaj wiem, że potrafi być piękniejsza niż myślałem i jest trudniejsza niż byłem sobie w stanie wyobrazić. Utrwalanie emocji i najważniejszych momentów z życia ludzi traktuje jako ogromny przywilej.

Kacper Olejnik
Kacper Olejnik
Kacper Olejnik
Kacper Olejnik
Kacper Olejnik
Kacper Olejnik

9. Dreamphoto

Podczas robienia zdjęć staram się być bliżej fotografowanych, rozmawiać z nimi, dzielić się przemyśleniami – nie być tylko Panem Fotografem. Takie podejście pozwala mi zrozumieć klientów i przedstawić ich z jak najlepszej strony. Fotografia to nie tylko moja praca, ale także najwspanialsza życiowa pasja

10. Jacek Siwko

Najlepsze zdjęcia ślubne to takie, na których widać prawdziwe emocje. Ważne, by pokazywać na nich również mniejsze historie, dziejące się poza wątkiem głównym. Łzy babci, śmiech gromadki dzieci, przejęcie mamy i dumę taty gdy patrzy na pierwszy taniec swojej ukochanej córki. Tego szukamy na naszych fotografiach.

 

Pamiątka ślubna jest niezwykle ważna. Dzięki niej będziecie mieć możliwość cofnięcia się w czasie! Kiedy tylko zapragniecie wrócicie wspomnieniami do tamtych szczególnych chwil! Jednak reportaż ślubny jest ważny również dla Waszych bliskich. Z pewnością weselnicy będą chcieli obejrzeć zdjęcia i przypomnieć sobie zabawne anegdoty z tamtego dnia. Po latach pokażecie fotografie wnukom i powiecie “Taką kreację ślubną miała babcia.” lub “A wtedy dziadek włożył pierścionek na mój palec”. Czyż to nie cudowne?

Jak widzicie rola fotografa jest niezwykle ważna. To właśnie od niego zależy, jakie wspomnienia otrzymacie w albumie ślubnym. Ważne jest, aby były one dobrze wyselekcjonowane spośród tysiąca ‘kliknięć’. Oprócz tego, każda Para Młoda pragnie otrzymać fotografie, które ukazują emocje i uczucia, jakie towarzyszyły im podczas najważniejszego dnia w ich życiu. Jeśli fotograf jest dobrym obserwatorem, zatrzyma on w czasie szczególne chwile na zdjęciach. Dzięki temu po latach córka zapyta “Mamo, czemu na tym zdjęciu masz łzy w oczach?”

Wybór fotografa jest niezwykle ważny. Kto po latach będzie pamiętał, jaką suknie ślubną miała Panna Młoda lub jak wyglądał pocałunek Państwa Młodych podczas ceremonii?

Zaprezentowaliśmy już najlepszych fotografów w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach. Czas na Gdańsk!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

12 najlepszych jubilerów! Poznaj ranking firm TOP!
12 najlepszych jubilerów! Poznaj ranking firm TOP!
Pierścionek zaręczynowy, biżuteria ślubny, aż po obrączki i spinki. Poznaj wszystkich najlepszych jubilerów. Zapraszamy!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Najlepsze miejsca na Twoje przyjęcie ślubne w Warszawie!
Najlepsze miejsca na Twoje przyjęcie ślubne w Warszawie!
Najlepsze miejsca na wesele w Warszawie. Zorganizuj wymarzone przyjęcie weselne dzięki wyborze Zankyou!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji