Wybierz luksusowe buty weselne od Jimmy Choo 2016

Nie czekaj, jeśli masz wyjść za mąż w 2016 roku, musisz zobaczyć wszystkie dostępne wesele buty Jimmy Choo. Idealne do założenia w ten wielki idealny dzień. Sprawdź je!

  • Panna Młoda
  • Buty
  • Polska
  • Jimmy Choo

Najważniejsza i pierwszą rzeczą po zaręczynach jest ustalenie daty waszego ślubu. Kiedy już to zostało ustalone, ruszyliście do znalezienia idealnej sukni ślubnej, o której od zawsze marzyłeś. Aby ubierać się idealnie, nie jest to możliwe bez dobrania dobrych butów. Kwestia znalezienia odpowiedniego obuwia jest wisienką na torcie, a do tego dochodzą inne elementy tj. fryzura, biżuteria, bukiety ślubne… Tym razem przygotowaliśmy wybór weselnych butów, skupiając wzrok na marce Jimmy Choo. Wyjątkowe i pełne stylu wzory tych butów przypadną do gustu przyszłym Pannom Młodym 2016.

Publikacja

Poznaliśmy już linie butów z poprzednich edycji, więc zdecydowaliśmy zaprezentować najnowszą kolekcję. Pojawia się oczywiście klasycznie biały kolor, którego nie może zabraknąć. Wśród trendów poznaliśmy już co pokazano już widzieliśmy w ostatnich sezonach. Klasycznie biały, skomponowany w obu szpilkach, jak w modelach peeptoes, ale także w sandałach z odkryta pięta. Inne propozycje skierowane są dla niższych narzeczonych, ale także dla tych narzeczonych, które podczas tego wyjątkowego dnia chcą cieszyć się bardziej komfortowym obuwiem. Wzory z haftem, efekt brokatowe, z dżetami i metalowymi ozdobami, są dla tych bardziej odważnych kobiet, które chcą nadać blasku i odwagi swojemu wyglądowi. Wybór, w którym jesteśmy pewni, że się zakochasz!

Pozwól sobie na kilka chwil przyjemności i obejrzyj kolekcje butów Jimmy Choo, które należą do jednych z najbardziej pożądanych przez wszystkich, ponieważ okazja, jak i marka nie należą do codzienności.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Wybierz luksusowe buty weselne od Jimmy Choo 2016