Suknie ślubne z golfem 2016: pełne romantyzmu i elegancji!

Nie przegap wszystkich propozycji sukien ślubnych z golfem 2016. Jeśli w przyszłym sezonie bierzesz ślub, nie możesz pominąć tej galerii. Nie pożałujesz, są piękne!

  • Panna Młoda
  • Style sukien
  • Trendy
  • Suknie ślubne
  • 2016
  • Polska

Wybór idealnej sukni ślubnej jest jedną z najważniejszych rzeczy dla Panny Młodej. Stworzenie pięknej stylizacji tego dnia wymaga od nas niezbędnych przygotowań. Nowy sezon przynosi nowe trendy, a poprzednie pozostają w tle. Są jednak kanony, zasady, którymi kierujemy się przy wyborze sukni i one zawsze będą brane pod uwagę. Skupiając się na dekolcie, możemy zdecydować się na suknie bez ramiączek, z dekoltem w kształcie litery V lub suknie opadające na ramiona. W takiej sytuacji, gdy nasze ramiona są odsłonięte możemy dodać piękną biżuterię. Co, jeśli nie mamy pomysłu na biżuterię ? Rozwiązaniem jest suknia z kołnierzem 2016.

Mnogość różnych styli jest czymś naturalnym, ponieważ każda Panna Młoda jest inna. Od modeli bardzo ozdobnych w stylu księżniczki, aż po obszerne spódnice z tiulu od Rosa Clara, które doskonale pasują z dużym paskiem w pasie. Nawet szlachetny wygląd boho chic Inmaculada García czy Houghton, współpracują i tworzą kreacje, które są pełne świeżych akcesoriów, tkanin, a piękne obszycie wygląda spektakularnie.

Głowa do góry, możesz nosić jeden z tych projektów, które idealnie pasują na ten idealny dzień, a dodatkowo pięknie wysmuklają i wydłużają szyje. Sprawdź je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!