Suknie ślubne vintage: kwitesencja romantyzmu!

Romantyzm, komfort i zdumiewająca eteryczność, czyli suknie w stylu vintage! Nie przegap!

  • Style sukien
  • Trendy

Organizując ślub w stylu vintage jeszcze kilka lat temu nie trzeba było szukać specjalnej sukni w stylu vintage, ale znaleźć suknie ze starych kolekcji, ewentualnie poprosić mamę czy babcę o suknie z ich ślubu i zwyczajnie wprowadzić kilka poprawek, aby uzyskać idealną suknię vintage. Obecnie vintage, to trend w modzie współczesnej, który przestrzega zasad stosowania stylowych materiałów udających dawne struktury. W Zankyou zebraliśmy te modele z nowych oraz starszych kolekcji, aby zaprzentować różnorodność sukni w stylu vintage 2019!

Publikacja

Styl vintage, to styl pełen romantyzmu, który przez swoją estetykę oraz filozofię świetnie wpisuje się w styl ślubu i wesela. Suknie w tym sytylu charakteryzując się dużą ilością haftów, aplikacji. Tkaniny stosowane do tego typu projektów są bardzo zwiewne, to głównie jedwab, krepy, koronki, które zapewniają swobocny ruch. Można znaleźć  suknie ślubne w tym stylu z długim rękawem, dekoltem na plecach  zwieńczonym spektakularnym haftem.

Nie przegap wszystkich projektów, odkryj je! Odkryj najlepsze suknie ślubne z transparentnym dekoltem.  Zobacz także inne suknie z najnowszych kolekcji. Piękne suknie koronkowe, suknie z długim rękawem czy z dekoltem w V będą bardzo modne w tym sezonie.  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2019. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Zobacz także:

Suknie ślubne z koronką: eleganckie projekty na ten szczególny dzień!

Suknie ślubne z kryształkami! Glamour i szykownie.

Suknie na ślub cywilny: tylko te najpiękniejsze!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Juda & Pietkiewicz Salony sukien ślubnych
Laurelle Salony sukien ślubnych
Agata Wojtkiewicz Atelier Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne vintage: kwitesencja romantyzmu!