Suknie ślubne Vera Wang 2019. Odważ się na ten wyjątkowy projekt!

Jeśli mielibyśmy określić kolekcję Very Wang 2019 w kilku słowach, znalazłyby się tu: śmiałość, wyrafinowanie, elegancja i odwaga. Przekonuje was to? My jesteśmy oczarowani!

  • Atelier i salony sukien
  • Vera Wang

Tej projektantki nikomu przedstawiać nie trzeba. Vera Wang jest królową sukni ślubnych, a tytuł ten należy się jej bezapelacyjnie. Co roku kreuje nowe trendy, wyznaczając rytm i kierunek rozwoju mody ślubnej. Wybór idealnej sukni ślubnej jest szalenie trudny, ale już sama decyzja o projekcie Very Wang daje właściwie gwarancję oszałamiającego looku w dniu ślubu. 

Publikacja

Ta kolekcja stworzona jest dla tych Panien Młodych, które nie boją się ryzykować i uwielbiają przyciągać uwagę. Vera Wangprzyzwyczaiła nas do sukien ślubnych haute couture, którym bliżej jest do dzieł sztuki awangardowej niż skromnego wizerunku rustykalnej Panny Młodej. Z pewnością wzory sukni ślubnych na rok 2019 rozbudzają wyobraźnię, a każdej kobiecie na ich widok w sercu rozbrzmiewać będzie Marsz Weselny Wagnera.

Fakt, że w kolekcji Very Wang 2019 znajdują się kolorowe suknie ślubne dziś nikogo już nie szokuje. Czerwień, żółć, beż, róż i utożsamiana z projektantką czerń znów królują w kolejnych propozycjach nowojorskiego domu mody. Nie mamy odwagi zliczyć wszystkich warstw tiulu wykorzystanych do stworzenia tych modeli. Tworzą baśniową chmurę otulającą biodra Panny Młodej. Finezyjne kwiaty i zdobienia sukni są doskonałym dopełnieniem każdej sylwetki. W kolekcji znajdziemy również subtelny romantyzm w postaci koronkowych sukien o niesamowicie kobiecej linii. Ciasne gorsety w zderzeniu z doczepianym trenem prezentują się wyjątkowo majestatycznie.

Jeśli mielibyśmy określić kolekcję Very Wang 2019 w kilku słowach, znalazłyby się tu: śmiałość, wyrafinowanie, elegancja i odwaga. Przekonuje was to? My jesteśmy oczarowani!

Inne kolekcje na sezon 2019 znajdziecie tu:

Rebecca Ingram przedstawia kolekcją Seraphina na wiosnę 2019

Suknie ślubne z rozszerzaną spódnicą! Wybierz swoją suknię razem z nami!

Suknie ślubne Stella McCartney prezentuje swoją pierwszą kolekcję. Nie możesz jej przegapić!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Vera Wang 2019. Odważ się na ten wyjątkowy projekt!