Najromantyczniejsze spojrzenia ukryte w kadrach!

Często jest tak, że pewnych słów nie da się wypowiedzieć. Pokażą, to zdjęcia, są niezwykłe.

  • Fotograf i kamerzysta

Często jest tak, że pewnych słów nie da się wypowiedzieć. Czasem też tych słów brakuje. Nie potrafimy powiedzieć tego, co byśmy chcieli. Na szczęście jest tak, że kiedy czegoś nie potrafimy powiedzieć, jest w naszych oczach. Tak, tego, co mamy w spojrzeniu, nie ukryjemy nigdy i przed nikim.

Publikacja

Ślub i wesele to na pewno bardzo wyjątkowe momenty. Podczas nich dzieją się rzeczy niezwykłe, nic więc dziwnego, że wzruszenie często potrafi odebrać głos. I nie można się tego wstydzić. Ale jak bardzo gadatliwe są wtedy nasze oczy… Słów może nam zabraknąć również przed ołtarzem. Nic w tym dziwnego – to niecodzienne w swojej istocie spotkanie w centrum kościoła, jest zawsze wyjątkową chwilą. Wyjątkowy jest też sposób, w jaki Pary na siebie wtedy patrzą. Niewypowiedziane słowa wręcz unoszą się w powietrzu. Kolejną magiczną chwilą jest pierwszy wspólny taniec Pary Młodej. Spojrzenie młodych małżonków w tym właśnie momencie to coś niezwykłego – jakby nic innego nie istniało na świecie, oprócz nich. Jeszcze kilka chwil wcześniej ślubowali sobie miłość, teraz zapatrzeniem się w siebie okazują, że są dla siebie całym światem.

A jak niesamowite rzeczy dzieją się w plenerze. Gdy Para Młoda zostaje już sama, gdy towarzyszy im niezwykła atmosfera, cudowny klimat, gdy przez tę chwilę są tylko dla siebie… Może wiele chciałoby się wtedy powiedzieć. Ale tam nie potrzeba już słów. Wtedy najlepiej mówią oczy. I pocałunki… Pocałunek to chyba najpiękniejszy wyraz miłości. Kto by wtedy myślał o jakichkolwiek rozmowach? Choć chciałoby się powiedzieć tak wiele. Ale najpiękniejsza jest wtedy sama obecność, bliskość… i to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju spojrzenie tuż po pocałunku.

Wyjątkowe, pełne ciepła i oddania spojrzenia, bliskość dwojga ludzi, którzy są dla siebie całym światem, romantyczne uniesienia i niezwykła atmosfera, w czasie której miłość wręcz unosi się w powietrzu – to wszystko chyba najlepiej oddaje klimat tej galerii i to, co łączy przedstawione w niej Pary. Takich relacji nie spotyka się codziennie. Chcesz poczuć tę miłość na własnej skórze? Ta galeria jest specjalnie dla Ciebie. Przygotuj chusteczki! Wzruszenie gwarantowane!

Autor sesji: Duet Fotografów

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Duet Fotografów Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Najromantyczniejsze spojrzenia ukryte w kadrach!