• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Nazywamy się Paulina i Tomasz. Od kilku lat jesteśmy małżenstwem. Rozumiemy się bez słów, mamy wspólną pasję i nie lubimy rozstań ;-) Prawdopodobnie dlatego fotografia stała się z czasem naszym sposobem na życie :-)

W fotografii lubimy naturalność, szukamy emocji, momentów... naszymi zdjęciami opowiadamy historię.

Dlaczego fotografia ślubna? Bo właśnie ona dostarcza mnóstwo najpiękniejszych emocji, a jednocześnie sprawia ogromną frajdę. Wzruszenia, radosne uśmiechy, wyjątkowe spojrzenia - to wszystko sprawia, że w TYM DNIU czujemy się na właściwym miejscu. Bo możemy być tam z Wami i zamknąć to wszystko w ponadczasowych kadrach.

Dziękujemy za czas, jaki poświęcacie nam i naszej ofercie. Z przyjemnością odwdzięczymy się Wam niepowtarzalnymi zdjęciami z Waszej Uroczystości!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Duet Fotografów i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Duet Fotografów

4.9 6 opinii
Autor: Joanna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z pełnym przekonaniem polecamy Paulinę i Tomka - są rewelacyjni! w czerwcu tego roku fotografowali Chrzest Święty naszego syna - zdjęcia są wspaniałe, można je oglądać bez końca, idealnie uchwycony każdy moment, cudowne kolory - po prostu bajka <3 z całą pewnością będę polecać ich każdemu!

Zgłoś nadużycie
Autor: Paulina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy duet Pauliny i Tomka. Przepiękne zdjęcia na których ujęte zostały najpiękniejsze momenty. Idealnie uchwycony każdy moment. Brak przypadkowych zdjęć. Jak również ogromny plus, że Fotografowie byli niezauważalni podczas wesela.

Paulina i Robert

Zgłoś nadużycie
Autor: Mariusz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo miło wspominamy Paulinę i Tomka. Świetni fachowcy, bardzo miły kontakt, profesjonalne podejście. Wszystkim niezdecydowanym polecamy Duet Fotografów!

Ola i Mariusz

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3500
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Naszym ogromnym atutem jest praca w duecie - pozwala nam to być w dwóch miejscach jednocześnie i wykonać zdjęcia z dwóch różnych perspektyw. Nasze kadry, uzupełniając się, tworzą całość, której nie byłby w stanie stworzyć jeden fotograf. Z fotografii czerpiemy ogromną przyjemność, co przekłada się na atmosferę naszej pracy z Wami. Chętnie żartujemy, uśmiechamy się - w tym, co robimy, jesteśmy szczerzy i naturalni... tak, jak nasze zdjęcia. Nie mamy zwyczaju ingerowania w przebieg wydarzeń - chwytamy emocje i wydarzenia takimi, jakimi są. Nasze Pary Młode są nam bliskie - nie są dla nas tylko "klientami". Może to właśnie jest nasza recepta na udaną współpracę, miłe wspomnienia i piękne zdjęcia ślubne?

Adres

Miasto: 07-200