Najlepsze oparcie tego najważniejszego dnia : twój ojciec

    • feat
  • [ALT] 50+

W pierwszych krokach skierowanych do ołtarza Pannie Młodej towarzyszy…ojciec. Wiele z kobiet wspomina, to jako najwspanialszy moment, kiedy to w towarzystwie swojego ojca kroczy w stronę ukochanego, któremu przyrzeknie miłość do końca życia. Jest to pewnego rodzaju symbol, że opiekę nad córką, ojciec przekazuje mężowi i daje mu swoją córkę i zobowiązuje się zaufać mu i dać miłość swojego dziecka.

Od pierwszych dni naszego życia, pierwsze słowa, jakie wypowiadamy, to słowa: mama i tata. Tak samo, jak przez cale nasze życie obecność rodziców jest dla nas bardzo ważne i znaczącą. Zaczynamy swoje nowe życie…w małżeństwie.

Obejrzyj ta galerię i zobacz piękne kadry uchwycajace córkę w objęciach swojego ojca, która w momencie zaślubin pamięta jak wielka role odgrywał w jej życiu.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji