• Magazyn

Moda dla Panien Młodych podczas Mercedes Benz Fashion Week w Madrycie wiosna-lato 2017. Style dla każdej kobiety!

Od romantyzmu, poprzez barok aż do maksymalnego minimalizmu i prostoty. Poznaj projekty, które widzieliśmy na wybiegu dla przyszłych panien młodych.

  • Po ślubie
  • 2017

Każdy projektant, który chce pokazać swoje kreacje na międzynarodowych wybiegach nie może zapomnieć o kreacjach dla panny młodej. Tak było również na Fashion Week w Madrycie. Projektanci pokazali wyjątkowe pełne szyku, klasy i elegancji suknie ślubne. Już dziś zajrzyj do naszej galerii i wybierz wymarzoną suknię na ten wyjątkowy dzień. Juanjo Oliva, Duyos, Ailanto są znakomitymi hiszpańskimi projektantami. Pokusili się o zaprezentowaniu na Fashion Week sukien ślubnych.

Ich kreacje są bardzo romantyczne i dziewczęce. Przypominają stroje z epoki romantyzmu. W przypadku kolekcji Felipe Varela widzimy związki z modą męską. Projektant stawia na elegancko skrojone marynarki i spodnie. To strój ceniących sobie surową elegancję. Projektanci Roberto Torretta Ulises Mérida Teresa Helbig stawiają na skromne i proste sukienki idealne na ślub cywilny. Świetnie pasują do akcesoriów takich jak paski.

Odkryj pomysły, które hiszpańscy projektanci proponują dla przyszłych panien młodych, w swoich kolekcjach wiosenno- letnich 2017. Zainspiruj się nimi na swój wielki dzień. Od romantyzmu, poprzez barok aż do maksymalnego minimalizmu i prostoty. Poznaj projekty, które widzieliśmy na wybiegu dla przyszłych panien młodych.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!