Panna Młoda: Polska, Pan Młody: Hiszpania, miejsce poznania: Bielefeld, miłość: zawsze i wdzędzie!

Niektórzy uważają, że przedstawiciele różnych kultur nie mają możliwości się ze sobą porozumieć. Ale przecież to nie jest prawda! Odmienność kulturowa to tylko drobna różnica, z którą łatwo jest wygrać! A jak tego dokonać? Najlepiej miłością! Tak zrobili Natalia i Ignacio! Poznaj ich historię!

Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía

Przygotowania

Przygotowania ślubne mają kilka ważnych etapów. Jednym z nich jest poszukiwanie strojów, w których Para Młoda wystąpi w swoim Wielkim Dniu. Natalia zdecydowała się na suknię z rzeszowskiego salonu Impresja, która była szyta dla amerykańskiej marki, a Ignacio swój wymarzony garnitur odnalazł w gorącej Hiszpanii. Jeżeli chodzi o obrączki, to Natalia i Ignacio byli pewni, że chcą, aby były one wyjątkowe. Dlatego nie zdecydowali się na żaden gotowy model- ich obrączki były przygotowywane na zamówienie.

Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía

Para

Drogi Natalii i Ignacio skrzyżowały się w jednej z niemieckich miejscowości. Oboje byli na wyjeździe z programu Erasmus. Oboje nazywają się dziećmi Erasmusa. Mimo że znali się od początku swojego pobytu w Niemczech, to każde z nich miało swoje grono znajomych i w związku z tym nie mieli okazji do bliższego zapoznania się. Wszystko zmieniło się, kiedy pewnego dnia Ignacio napisał do Natalii i dzięki temu mieli okazję porozmawiać. Nagle coś zaiskrzyło. Oboje nie są w stanie stwierdzić, kto zaproponował pierwszą randkę, ponieważ wyszło to dość spontanicznie. Nieważne, kto zaproponował pierwsze spotkanie, ważne jest to, do czego ono doprowadziło- do spotkania przed ołtarzem!

Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía

Dekoracje

Para chciała, aby dekoracje w kościele miały subtelny charakter. Dlatego zdecydowali się na świeczniki i delikatne bukiety z gipsówki. Natomiast na salę weselną wybrali dekorację pomarańczowo- szarą, w wykonaniu której pomagały Parze dwie firmy. I świetnie wywiązały się ze swojego zadania. I ważne jest to, że tym firmom udało się w piękny sposób zrealizować artystyczne wizje Pary.

Veroa Fotografía
Veroa Fotografía

Ślub

Dzień ślubu był dla Natalii i Ignacio naprawdę wielkim przeżyciem. W pamięci utkwiło im błogosławieństwo, którego udzielili im Rodzice. To była iście magiczna chwila. Takim momentem była też przysięga małżeńska. Kiedy Natalia i Ignacio przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, to w ich oczach błysnęły łzy wzruszenia.

Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía
Veroa Fotografía

Wesele

Wesele było wyśmienitą zabawą. Wpłynęło na to to, że Para z wielkim rozmysłem usadziła swoich Gości. Nie połączyli Polaków z Hiszpanami, ponieważ mieli świadomość, że nie mieliby oni o czym ze sobą rozmawiać ze względu na różnice językowe. Mimo to zabawa była naprawdę świetna! Goście na parkiecie bawili się razem i integracja była na piątkę z plusem!

Veroa Fotografía
Veroa Fotografía

Sesja

Sesja zdjęciowa zaskakuje bogactwem barw i odcieni. To coś absolutnie zachwycającego. I to światło. Dzięki niemu kolory są takie żywe i pełne energii. Kiedy oglądamy te zdjęcia, jesteśmy w stanie odczuć atmosferę jaka panowała w tym wyjątkowym dniu- to na pewno było coś niesamowitego. Natalia i Ignacio mają piękną pamiątkę w postaci fotografii. Zapraszamy także na wideo z tego wspaniałego wesele


Oprawa fotograficzna: Veroa Fotografía |Dekoracje florystyczne: Firma Impresja Dekoracje z Jaroslawia |Dekoracje sali: Perfect Moments oraz firma florystyczna Patykwia | Fryzura: Salon Milano |  Makijaz: Iwona Kurpiel | Wideo: Zebra Studio Multimedialne |


Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji