Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!

Zobacz wideo Polki i Hiszpana- parę zakochaną w sobie do szaleństwa, aż miło poparzeć!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Sponsored
  • 2016
  • Polska
  • Podkarpackie

Miłość jest czymś absolutnie najpiękniejszym, co może nas spotkać. Każdy z nas jej potrzebuje i do niej dąży. A kiedy ona przychodzi, to już nie może być piękniej. Tak też było w przypadku tej Pary- Natalii i Ignacio. Są niesamowici. Chcesz bliżej ich poznać? To nie możesz przegapić tego video! Jest cudne!

Natalia to piękna blondynka. Jest niezwykle subtelna. Ma w sobie pewnego rodzaju słowiański rys. Jej spojrzenie jest niezwykłe. Jest w nim wielki spokój i to, nieidentyfikowalne, wewnętrzne coś. Igancio reprezentuje południowy typ urody. Jest przystojnym brunetem o ciemnej karnacji. Ma w sobie coś niezwykłego. Razem z Natalią tworzą fantastyczną Parę! Wyglądają jak z filmu!

Film rozpoczyna się po prostu pięknie. Bardzo symbolicznie. Zbliżenie na obrączki trzymane przez naprawdę uroczą dziewczynkę jest bardzo wyraziste. Można wiele sobie dopowiedzieć do tego kadru.

Kolejnym elementem, który w tym filmie jest bardzo wyrazisty jest muzyka. Ma w sobie to coś. Z jednej strony jest bardzo figlarna, ale z drugiej ma w sobie pewną moc i energię. Dlatego jest świetnym uzupełnieniem przedstawionych kadrów.

Cały film jest bardzo dynamiczny. Energetyczne przejścia między poszczególnymi kadrami sprawiają, że odbiorca filmu nie może się nudzić. To ważne! Dzięki temu ten film jest tak wspaniały w odbiorze. Aż chce się go oglądać!

W tym video aż się roi od tak zwanych „smaczków”. Na pewno urocze jest to, że Ignacio składał przysięgę małżeńską po polsku, a Natalia po hiszpańsku. Był to piękny ukłon w kierunku ich kultur. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

Całość jest bardzo optymistyczna. Sprawia to połączenie bardzo radosnych kadrów z żywiołową muzyką i dynamicznym montażem. Film jest po prostu przykładem genialnego video ślubnego! Trzeba brać przykład- jest z czego!

Autorzy widea: Zebra Studio Multimedialne

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zebra Studio Multimedialne Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!