• Magazyn
  • To się nazywa zabawa przy przygotowaniach do ślubu! Luz i radość- wideo ślubne!

To się nazywa zabawa przy przygotowaniach do ślubu! Luz i radość- wideo ślubne!

Ckliwe ballady o miłości zupełnie nie pasują do energii Marysi i Wojtka. Ten film jest cudowny!

  • Reportaże ślubne

Zazwyczaj jest tak, że przygotowania ślubne generują wiele stresu. W końcu nikt nie potrafi odpowiedzieć na to trudne, nurtujące Parę Młodą pytanie- czy wszystko się uda? Ale czy ten stres jest potrzebny? Ależ nie! Przy przygotowaniach do ślubu można się też nieźle bawić! Zobacz sam! Wspaniałe video! Marysia i Wojtek są osobami, dla których szklanka zawsze jest do połowy pełna, a słońce świeci najjaśniej.

Publikacja

Nic więc dziwnego, że w ich Wielkim Dniu uśmiechy nie schodziły im z twarzy. No i bardzo dobrze. W takim dniu trzeba się śmiać! Marysia i Wojtek świetnie do siebie pasują. Ona jest filigranową brunetką o ślicznym uśmiechu, a on to postawny, mocno zbudowany mężczyzna. Na pewno jest prawdziwą opoką dla swojej kobiety. No i też pewnie nie miał nawet najmniejszego problemu z przeniesieniem jej przez próg.

Ważną częścią tego filmu jest muzyka. Zazwyczaj przy realizacji filmu ślubnego wykorzystywane są jakieś delikatne ballady, opowiadające, oczywiście, o miłości. W tym przypadku tak nie jest. Dobrano piosenki w stylu pop-rock. I trzeba przyznać, że było to dobre rozwiązanie. Ckliwe ballady o miłości zupełnie nie pasują do energii Marysi i Wojtka. Ten film na pewno nie jest nudny. Nic co opowiada o takiej Parze jak Marysia i Wojtek nie może takie być. Ich energia by na to nie pozwoliła. Ich film weselny jest bardzo dynamiczny. Wszystko bardzo szybko się zmienia.

Dzięki temu zabiegowi możemy poczuć atmosferę, jaka panowała podczas tego Wyjątkowego Dnia- pełną energii, radości, uśmiechu. To coś wspaniałego. Ludzka pamięć to, niestety, rzecz zawodna. Czy chcemy tego, czy nie, to po pewnym czasie umykają nam szczegóły nawet tych wydarzeń, które są dla nas ważne. Dlatego naszej pamięci trzeba pomagać. Zdjęcia są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, ale filmy zdecydowanie biją je na głowę.

Bo to w końcu ożywione wspomnienia. Do takich ożywionych wspomnień Marysia i Wojtek na pewno chętnie wrócą.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Invertstudio.pl Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!