Sesja narzeczeńska: jej tajniki, porady fotografa i fantastyczne przykłady!

Pod hasłem „sesja narzeczeńska” kryje się tak naprawdę bardzo wiele- może to być sesja zapoznawcza, zaręczynowa czy jakakolwiek inna. Nic więc w tym dziwnego, że coraz więcej Par się na nią decyduje. Dzisiaj chcemy Wam pomóc się do niej przygotować. Zapraszamy na inspirujący wywiad! Sesja narzeczeńska lub jak kto woli, sesja zapoznawcza, zaręczynowa, interpretacje są różne!

Po co to w ogóle robić?

Po pierwsze, macie pamiątkowe zdjęcia dla siebie, z którymi możecie się podzielić wśród bliskich, przyjaciół, jak chcecie. Po drugie, widzicie czy styl zdjęć Wam odpowiada. Lepiej wiedzieć wcześniej jak dany Fotograf uwiecznia Wasze chwile niż po weselu być zniesmaczonym. Także myślę, że warto znaleźć około godziny czasu i zobaczyć jak to wygląda. Po trzecie, poznajecie Fotografa… to też jest ważne, jeśli chcecie by wykonał dla Was różne reportaże. Zobaczycie czy Wam wszystko odpowiada pod względem zdjęć jak i samej osoby.

Jak to wygląda?

Różnie, ja robię zdjęciai na spontanie. Niektórzy przygotowują:

  • gadżety – różne, kosze piknikowe, balony, a nawet biorą ze sobą jakieś zwierzątko domowe. Osobiście, nie mam nic przeciwko temu, bo tak naprawdę to będą zdjęcia dla Was, to co/kogo chcecie mieć na zdjęciach to weźcie. Zawsze przecież można wykonać parę ujęć z gadżetami i parę bez nich.
  • ubrania – zazwyczaj mówię Narzeczonym gdzie będziemy robić zdjęcia i pod to powinni wybrać sobie strój lub ubierzcie to w czym chcecie mieć zdjęcia, nawet strój ludowy, co jednak bym zalecał – nie bierzcie ubrań z jakimiś naszywkami, ubrań nie wiadomo jak szerokich i postarajcie się je w miarę dobrać
  •  miejsce – albo para ma wybrane miejsce albo sam proponuję gdzie możemy pojechać – pole, łąka, las, opuszczony budynek, morze, góry, nawet za granicę.

Na co zwracać uwagę?

przyjedźcie na sesję wypoczęci, wyśpijcie się, bądźcie w dobrych humorach, to jest sesja dla Was i najlepiej jakbyście przyjechali z nastawieniem – "fajnie, będziemy mieli extra zdjęcia, dobrą zabawę, będziemy na okładkach"

Koszta?

różnie i zależy od Fotografa. Niektórzy nie biorą nic za taką sesję pod warunkiem, że wykonają dla Was również reportaż ślubny, wtedy jest to w cenie reportażu. Jeśli go nie wykonają, bo zdecydujecie inaczej, to wtedy pewnie jakieś koszta będą i z tym trzeba się liczyć. Po drugie, wybraliście Fotografa na sesję narzeczeńską i na swój reportaż ślubny i policzy Was i za to i za to.

No i ostatnia sytuacja, po prostu chcecie tylko sesję, to wtedy kwestia dogadania, ile chcecie zdjęć, ile obrobionych, czy chcecie wydruki, płytkę czy wystarczy Wam wysłanie zdjęć na maila lub poprzez jakiś wirtualny dysk.

Także dowiadujcie się wcześniej co i jak, żeby nie było zaskoczenia. Zatem, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na zdjęcia, także have fun i do zobaczenia!

Jacek

Jkofoto
Jkofoto

Zdjęcia, które przygotowuje ten fotograf mają w sobie wielką klasę i niezwykły szyk. Uwagę zwraca to, w jaki sposób wykorzystuje kolory. Są nieokreślone jest w nich pewnego rodzaju niedopowiedzenie, co sprawia, że tym bardziej intrygują. Poza tym warto jest także skupić się na tym, w jak fantastyczny sposób fotograf oddaje miłość łączącą Parę. Po prostu fantastycznie!

Jkofoto
Jkofoto

Sesja narzeczeńska to coś, na co jak najbardziej warto jest się zdecydować. Z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że jest to wspaniała pamiątka, do której z wielką przyjemnością i niezwykłą radością wraca się po latach. Mamy nadzieję, że ze wskazówkami fotografa Jacka organizacja takiej sesji będzie przysłowiową bułką z masłem.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
Skuś się na te piękne fryzury! Możesz zrobić je samodzielnie z nasza pomocą!
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru fryzury ślubnej? - wywiad z ekspertką
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru fryzury ślubnej? - wywiad z ekspertką
Dobór odpowiedniej fryzury ślubnej jest istotny nie tylko ze względu na stworzenie spójnego wizerunku, który będzie współgrał z charakterem sukni ślubnej i osobowością Panny Młodej, ale również ze względu na rodzaj włosów, możliwości lub ograniczenia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji