Stylizowana sesja narzeczeńska w stylu lat 60. American dream!

Był wietrzny, deszczowy dzień. Krople deszczu rozbijały  się o drewniane deski altany, wiatr szumiał wśród drzew, a kałuże chlupotały  pod kaloszami. Magiczny folwark,  a na nim ławka, na ławce oni. Dość niezwykli. Darzący się pięknym uczuciem.  Ona,  o ciepłym uśmiechu rozjaśniającym świat, on,  ze wzrokiem wpatrzonym w tą jedyną i najpiękniejszą. Bohaterowie nowej historii,  rozpoczynającej się  w chłodny wrześniowy dzień, tu w Folwarku Nadawki.  American dream? Przekonajcie się sami.

Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia

Magda i Bartosz niesamowita para, która postanowiła wspólnie napisać swoją historię, rozpoczynającą się od słowa TAK! To jedno radosne słowo zmieniło tak wiele na lepsze. Ona, łagodna blondynka  o uśmiechu, który rozjaśnia cały świat. Tak potężna chęć życia i radość skumulowana w jednej osobie. On, przystojny i silny mężczyzna o hipnotyzujących oczach, który jest  zasłuchany w śmiechu swojej ukochanej, jak w najpiękniejszej muzyce. Razem tworzą uroczą parę, pasujących do siebie osób.  To co w każdym z nich najpiękniejsze jest spotęgowane ich uczuciem. Narzeczeni? Mało powiedziane, wspaniała para patrząca w jednym kierunku, we wspólną przyszłość.

Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia

Poważna sesja? Nic z tego! To właśnie w naturalnej sytuacji  para zakochanych wygląda tak wspaniale. Rzucanie się pop cornem, coś co kojarzy się każdemu z młodością, szczęściem i kiełkującym uczuciem.  Trochę szaleństwa i zabawy wkradło się w ten chłodny wrześniowy dzień.

Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia

Jednak oprócz młodzieńczej zabawy i szaleństwa, jest też  dojrzałe uczucie. Młodzi siedzący na ławce i tylko przypatrujący się sobie. Czy potrzeba czegoś więcej? Tylko tyle. Wzrok utkwiony w siebie. A może aż tyle? Mowa jest srebrem, lecz  to właśnie milczenie jest złotem. Czasem chwila ciszy może powiedzieć więcej niż byłoby to możliwe przy użyciu słów.

Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia

Delikatne muśnięcia ust, objęcie w talii, szeptanie do ucha, czego więcej mogłaby pragnąć kobieta w tym romantycznym momencie. Magda i Bartosz wyglądają uroczo w takich momentach. Oni dwoje, ich uczucie i piękna sceneria. Efekty są zniewalające. To co można nazwać ulotną chwilą, zostaje uchwycone na dłużej poprzez piękne fotografie.

Kos Fotografia
Kos Fotografia
Kos Fotografia

Czerwona suknia, biała koszula, delikatne dekoracje, muzyka rodem z lat 60-tych iiii już. Tak niewiele było potrzeba do stworzenia sesji w stylu american dream. Prawda, że magiczna? Jak z bajek Disneya. To może się stać, a nawet i trwać.

Kos Fotografia

Pary często wybierają na sesję góry lub też morze. W tej sesji możemy podziwiać nieoswojoną przyrodę okolic Białegostoku. Wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać, aby stworzyć tak piękne zdjęcia. Podjęła się tego Dagmara Kos i Agnieszka Wysocka, które stworzyły prawdziwe arcydzieło ukazujące młodzieńcze uczucie, umieszczone w stylu lat 60-tych.

Kos Fotografia

W tej sesji Magda wystąpiła w rozkloszowanej sukni o kolorze maków do tego została dołączona delikatna biżuteria. Czarne kuleczki znajdujące się na jej nadgarstku i szyi wspaniale komponują się z czerwoną sukienką i białymi szpilkami. Natomiast Bartosz zdecydował się na ciemno czerwoną muchę która świetnie pasuje do sukni jego narzeczonej. Do tego została dobrana oczywiście biała koszula i czarne szelki. Całość dopełniają brązowe spodnie, które kojarzą się z dziką naturą. Do całego stroju dochodzą jeszcze bransoletki na obu rękach. Na niektórych zdjęciach możemy zauważyć Bartosza w  marynarce, w której kieszeni  tkwi mały bukiet kwiatów. Taki sam jednak większy trzyma również w ręku Magda. Bukiet z dużymi zielonymi liśćmi stanowiące podstawę dla drobnych kwiatków  o czerwono-fioletowo-białej  kolorystyce.

Kos Fotografia

Rekwizytów użytych do tej sesji jest bardzo wiele. Od najmniejszych jak małe, białe kuleczki pop cornu po duży delikatnie biały parasol. Możemy również zauważyć biały aparat typu polaroid oraz fioletowy balon z helem przedstawiający napis „love” . Innymi wykorzystanymi do sesji przedmiotami były także, butelki coca coli z czerwono-białymi słomkami, świece, delikatne napisy wykonane na drewnie i papierze, balony o kolorze pudrowego różu oraz litery mr i mrs. Wszystkie te rzeczy mówią o jednym, przenieśliśmy się w amerykański świat marzeń.

Kos Fotografia
Kos Fotografia

Ta sesja jest bardzo wyjątkowa i oryginalne. Pomysł na motyw był bardzo niesamowity. Szybko mogliśmy się przenieść , aby zobaczyć tak niesamowity zdjęcia dwójki zakochanych osób. Wystarczyło bardzo niewiele do tego. Miejsce sesji było niezwykłe i rzadko spotykane. Na ten krótki czas okolice Białegostoku zmieniły kontynent, jednak nie wyobrażam sobie innego miejsca na taką sesję. Po prostu american dream.

Oprawa fotograficzna: Kos Fotografia | Miejsce: Folwark Nadawki| Organizacja i stylizacja: Weselne Wrzosowisko | Suknia: Szyjemy Sukienki |  Garnitur: Moda Męska Styl | Biżuteria: Shoot The Sparrow | Biżuteria: Marisella | Makijaż: Paoli Makeup | Balony: Party Boom | Kwiaty: Pracownia Florystyczna Naturalnie | Dekoracje: So Cute So Lovely |  Dekoracje: Glamletters | Narzeczona: Magda Malinowska | Narzeczony: Bartosz Głowacki 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Sesja narzeczeńska w stylu Dzikiego Zachodu! Amerykańska inspiracja
Sesja narzeczeńska w stylu Dzikiego Zachodu! Amerykańska inspiracja
To nowatorski pomysł. I trzeba przyznać, że sprawdził się doskonale. Zobacz!
Stylizowana sesja w stylu vintage. Zobacz ich romantyczne stylizacje na tle starych cegieł!
Stylizowana sesja w stylu vintage. Zobacz ich romantyczne stylizacje na tle starych cegieł!
Wspaniale prezentują się również zdjęcia, na których modele występują razem. Widać na nich chemię, jaka jest między nimi. Potrafią znakomicie ze sobą grać, co daje świetny efekt. Te zdjęcia są naprawdę wyjątkowe.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji