Przepiękne wesele Joanny i Pawła - pod białym namiotem

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam przepiękny ślub Joanny i Pawła, który odbył się w Archikatedrze Łódzkiej. Te przepiękne ujęcia, dzięki którym możemy jeszcze raz przenieść się do tego wyjątkowego i jakże magicznego dnia wykonał bardzo utalentowany fotograf Michał Orłowski.

Przyjęcie weselne odbyło się w przepięknym, dużym, białym namiocie, ustawionym tuż przed samym Pałacem w Pstrokoniach. Para Młoda zdecydowała się na zastosowanie kolorów przewodnich: biel, zieleń i złoto.  Na okrągłych stołach, pojawiły się przepiękne bukiety ze świeżych kwiatów w złotych kielichach, złote podkładki pod talerze, oraz białe świece, które wspaniale podkreśliły romantyczny charakter uroczystości. Za wszystkie dekoracje kwiatowe przy pałacu, a także na sali weselnej odpowiedzialni byli floryści z Floral Deco. Stół Młodej Pary prezentował się wyjątkowo pięknie i oryginalnie, a wszystko za sprawą ozdobnej girlandy uplecionej z liści eukaliptusa, które zostały połączone ze świeżymi kwiatami.  Na krzesłach Nowożeńców pojawiły się urocze, srebrne napisy Mąż i Żona, które wyczarowała firma Ślub w Dechę.

Przed wejściem do namiotu znajdowała się biała, pięknie przyozdobiona, oryginalna sztaluga, która pełniła rolę tablicy informującej o usadzeniu gości. Przed Pałacem zostały przygotowane specjalne strefy chill outu – miejce z nalewkami, księga gości, oryginalny stół wiejski, candy bar czy miejsce z fotelami przeznaczonymi do relaksu. Goście byli naprawdę zachwyceni.

Panna Młoda zdecydowała się na delikatną, zwiewna suknię ślubną z koronkową górą projektu Sylwii Kopczyńskiej i  szpilki z firmy Menbur. Do klasycznej i kobiecej fryzury Anna Sokołowska wykonała cudowny makijaż, który dodatkowo podkreślił urodę Panny Młodej. Z kolei Pan Młody wybrał granatowy garnitur z czarnymi klapami z Evenemen suitsyou, który połączył z białą koszulą i granatową muchą. Dopełnieniem stylizacji były czarne buty z Firmy Mmer z nieco zaskakującymi, granatowymi sznurówkami.

Para Młoda do ślubu pojechała Bentleyem, który został udekorowany girlandami, chorągiewkami i dekoracyjnymi napisami. Za te jak i wiele innych dodatków odpowiedzialni byli specjaliści z Kwiaty Bawełny oraz Pałac w Pstrokoniach, który także przygotował część dekoracji i spisał się na medal!

Michał Orłowski

Przyjęcie weselne: Pałac w Pstrokoniach | Oprawa fotograficzna: Michał Orłowski | Dekoracje kwiatowe: Floral Deco | Napisy na krzesłach: Ślub w Dechę | Suknia ślubna: Sylwia Kopczyńska | Buty: Menbur | Makijaż: Anna Sokołowska | Garnitur: Evenemen suitsyou | Buty: Mmer | Dekoracje: Kwiaty Bawełny oraz Pałac w Pstrokoniach |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Folkowy zespół, klaun, wspaniała muzyka...to tylko cześć atrakcji i emocji na ślubie Natalii i Pawła! Zapraszamy!
Folkowy zespół, klaun, wspaniała muzyka...to tylko cześć atrakcji i emocji na ślubie Natalii i Pawła! Zapraszamy!
Kiedy na nie patrzymy, to wręcz namacalnie czujemy tę energię, jaka wtedy panowała. To coś świetnego, po prostu wow! W zdjęciach czarno-białych widoczna jest wielka elegancja i niezwykły szyk. Wszystkie fotografie robią wrażenie.
Humanistyczny ślub Joanny i Adriana w amerykańskim stylu. Musisz to zobaczyć!
Humanistyczny ślub Joanny i Adriana w amerykańskim stylu. Musisz to zobaczyć!
Założę się, że nigdy nie widzieliście tak radosnej i oryginalnej ceremonii. Młodzi sprawili, że dla gości było to niezapomniane wydarzenie.
Sesja Joanny i Aleksandra z bajkowej krainy bieli i błękitu, czyli zdjęcia zakochanych z Santorini!
Sesja Joanny i Aleksandra z bajkowej krainy bieli i błękitu, czyli zdjęcia zakochanych z Santorini!
W całej sesji bardzo ważną rolę odgrywają kolory, wszystko jest dokładnie dobrane. Sukienki Joanny i koszule Aleksandra idealnie pasują do tej biało- niebieskiej krainy. Wszystko jest harmonijne, spokojne i leniwe. Dzięki filmowi zmontowanemu podczas tego wyjazdu, nie jeden pasjonat fotografii może się wiele nauczyć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji