Polsko- włoska miłość Darii i Guglielmo

Dzisiaj zapraszamy Was na reportaż z jakże niesamowitego  dnia ślubu. Jesteśmy pewni, że nie spodziewacie się co dla Was przygotowaliśmy. Na tych wyjątkowych zdjęciach nie zobaczycie dwóch obrączek, a trzy. Bowiem  w głównych rolach wystąpią trzy, a nie dwie osoby. Para Młoda czyli Daria i Guglielmo dzień swojego ślubu przeżywali wraz ze swoim synkiem Gabrielem. Uroczy chłopczyk, uczestniczył wraz z rodzicami we wszystkich najważniejszych momentach. Podczas ceremonii zaślubin  było wiele bardzo wzruszających chwil, które sprawiały, że łzy same napływały do oczu. Jednym z nich był moment przysięgi, w którym to  mały 6 -letni chłopczyk dostał obrączkę na znak, że w tym najważniejszym dniu był razem z rodzicami.   Mały “łobuziak”, nie tylko spisał się na medal, ale bardzo przeżywał to co się wokół niego i jego rodziców dzieje.

A później…później była już tylko zabawa. Po cudownym ślubie kościelnym, goście przenieśli się na przyjęcie weselne do Warszawianka Hotel Wellness & SPA nad jeziorem Zegrzyńskim. Do dyspozycji gości były przestronne wnętrza, przepyszne jedzenie i cudowne widoki. Państwo Młodzi zdecydowali się na wyjątkowy i jakże piękny tort w stylu naked cake, który sprostał oczekiwaniom smakowym niemalże wszystkich obecnych.  O wszystkie dekoracje zatroszczyła się się firma ALEX, z kolei nad przebiegiem tej jedynej w życiu imprezy czuwał DJ Jacek Ostaszewski. Panna Młoda zdecydowała się na przepiękną, białą suknię ślubną w stylu księżniczka, z koronkową górą. Daria to piękna blondynka, której urodę dodatkowo podkreśliła cudowna fryzura i kobiecy makijaż wykonany przez Agnieszkę Chełmońską.

Fotografie wykonali sami specjaliści MCF Studio,  którzy stworzyli wspaniałą pamiątkę – ujęcia wzruszających momentów  i najważniejszych chwil. Włoski temperament i radość, polska gościnność i tadycja, nie ulega wątpliwości, że był dzień pełen pozytywnych emocji, łez wzruszeń i radości.

MCF Studio
MCF Studio

Przyjęcie: Warszawianka Hotel Wellness & SPA |  Fryzura i Makijaż: Agnieszka Chełmońska Studio | Dj: Jacek Ostaszewski | Dekoracje: ALEXOprawa fotograficzna MCF Studio |

Zobacz także:

Ślub w stylu boho!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Feria kolorów i egzotyka, czyli polsko-hinduski ślub Shivani i Yakub. Oto on!
Feria kolorów i egzotyka, czyli polsko-hinduski ślub Shivani i Yakub. Oto on!
O tej sesji można byłoby mówić godzinami. Jest po prostu fantastyczna. Uwagę zwraca jej kolorystyka. To prawdziwa feria barw i odcieni. Naprawdę zwraca uwagę. Ilość kwiatów i roślin, które były otoczką dla obu ceremonii powodowało, że wszystkiemu towarzyszyła iście rajska atmosfera.
Piotr Zawada
Wody szum, płatków śpiew - ślub cywilny Olgi i Darka
Każdy marzy o wyjątkowym i niepowtarzalnym ślubie, który będzie mógł wspominać z łezką w oku do końca życia. Jedni organizują go nad morzem, inni w starym dworku, a kolejni w górskiej restauracji...
Zakochani w ogórku...czyli retro ślub w plenerze Sandry i Łukasza!
Zakochani w ogórku...czyli retro ślub w plenerze Sandry i Łukasza!
Coraz więcej nowożeńców korzysta z ofert firm, które wypożyczają oryginalne samochody. Zdarzają się stare limuzyny lub Volkswageny Transportery T1.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji