Podróż poślubna do Honolulu - czy to dobry pomysł?

Hawaje – niesamowite wakacje, błękitne niebo, przezroczysty ocean i miejsca do nurkowania. Ciągle świecące słońce, tubylcy witający Was uśmiechem i relaks. Podróż poślubna do Honolulu? Dlaczego nie!

Podróż poślubna do Honolulu, Foto: shutterstock
Podróż poślubna do Honolulu, Foto: shutterstock
  • Najsłynniejsza plaża Waikiki

Z gorącego piasku możemy rozkoszować się błękitnym i słonecznym niebem, widokiem czystego oceanu oraz spoglądać na majestatyczny, ale już nieczynny wulkan – Diamon Head.Któż by nie chciał zobaczyć okrzykniętej sławą plaży i popływać w oceanie?

  • Nieczynny wulkan

Spragnionów wyzwań turystów z pewnością przyciągnie nieczynny wulkan. Tubylcy mówią, że widok stamtąd jest przepiękny! W zależności od wieku i kondycji, wspinaczka i zejście nie powinno zabrać więcej, niż 1.5 h. Świetny pomysł na aktywny wypoczynek, nieprawdaż?

  •  Darmowe pokazy filmów

“Sunset on the beach” to wydarzenie przyciągające masę turystów. Seanse na plaży z romantycznym zachodem słońca to coś, czego żadni nowożeńcy nie powinni przegapić! Film, plaża, butelka dobrego wina i ukochany przy boku – czyż może być lepiej?

Seans na plaży, Foto: Shutterstock
  • Niesamowite zabytki

Pałac Iolani, Muzeum Bernice Bihops, Polynesian Cultural Center to tylko niektóre z nich. Oprócz tego, Honolulu to ogromna metropolia. Gdy spojrzysz w górę ujrzysz drapacze chmur. Najwyższy z nich – First Hawaiian Center wzbudzi ogromne wrażenie!

  • Pobudzenie zmysłów

Kuchnia polinezyjska zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy. Pamiętaj skosztować tradycyjnego jedzenia! Jeżeli będziecie mieć trochę więcej czasu, obejrzyjcie wieczorne przedstawienie. Pozoztawia niezapomniane wrażenia!

Hawajskie jedzenie, Foto: shutterstock
  • Pogoda

Klimat Hawajów jest typowy dla tropików. Nie będziecie narzekać na zimno! Temperatury nie są jednak dokuczliwe, przez wiatr wiejący ze wschodu. Najwyższe temperatury latem wynoszą ok. 31 stopni podczas dnia, i 25 w nocy.

Podróż poślubna do Honolulu, Foto: shutterstock

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji