Podróż poślubna do Honolulu - czy to dobry pomysł?

  • Podróż poślubna

Hawaje – niesamowite wakacje, błękitne niebo, przezroczysty ocean i miejsca do nurkowania. Ciągle świecące słońce, tubylcy witający Was uśmiechem i relaks. Podróż poślubna do Honolulu? Dlaczego nie!

zapisz
Podróż poślubna do Honolulu, Foto: shutterstock
zapisz
Podróż poślubna do Honolulu, Foto: shutterstock
  • Najsłynniejsza plaża Waikiki
Publikacja

Z gorącego piasku możemy rozkoszować się błękitnym i słonecznym niebem, widokiem czystego oceanu oraz spoglądać na majestatyczny, ale już nieczynny wulkan – Diamon Head.Któż by nie chciał zobaczyć okrzykniętej sławą plaży i popływać w oceanie?

  • Nieczynny wulkan

Spragnionów wyzwań turystów z pewnością przyciągnie nieczynny wulkan. Tubylcy mówią, że widok stamtąd jest przepiękny! W zależności od wieku i kondycji, wspinaczka i zejście nie powinno zabrać więcej, niż 1.5 h. Świetny pomysł na aktywny wypoczynek, nieprawdaż?

  •  Darmowe pokazy filmów

“Sunset on the beach” to wydarzenie przyciągające masę turystów. Seanse na plaży z romantycznym zachodem słońca to coś, czego żadni nowożeńcy nie powinni przegapić! Film, plaża, butelka dobrego wina i ukochany przy boku – czyż może być lepiej?

zapisz
Seans na plaży, Foto: Shutterstock
  • Niesamowite zabytki

Pałac Iolani, Muzeum Bernice Bihops, Polynesian Cultural Center to tylko niektóre z nich. Oprócz tego, Honolulu to ogromna metropolia. Gdy spojrzysz w górę ujrzysz drapacze chmur. Najwyższy z nich – First Hawaiian Center wzbudzi ogromne wrażenie!

  • Pobudzenie zmysłów

Kuchnia polinezyjska zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy. Pamiętaj skosztować tradycyjnego jedzenia! Jeżeli będziecie mieć trochę więcej czasu, obejrzyjcie wieczorne przedstawienie. Pozoztawia niezapomniane wrażenia!

zapisz
Hawajskie jedzenie, Foto: shutterstock
  • Pogoda

Klimat Hawajów jest typowy dla tropików. Nie będziecie narzekać na zimno! Temperatury nie są jednak dokuczliwe, przez wiatr wiejący ze wschodu. Najwyższe temperatury latem wynoszą ok. 31 stopni podczas dnia, i 25 w nocy.

zapisz
Podróż poślubna do Honolulu, Foto: shutterstock

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!