• Magazyn
  • Oświadczyny wśród szczytów gór!

Oświadczyny wśród szczytów gór!

Odważ się na coś oryginalnego i nietypowego. Twoja wybranka na pewno się tym zachwyci. Jeżeli oboje kochacie góry, to może właśnie zdecydujesz się, żeby zaprosić swoją Miłość właśnie tam

Oświadczyny wśród szczytów gór!
  • Reportaże ślubne
  • Polska

Mówi się, żeby mierzyć w księżyc, bo nawet jeśli wtedy się nie uda, to i tak człowiek znajdzie się między gwiazdami. Ja mówię trochę inaczej. Chcesz znaleźć się bliżej gwiazd? To wyjedź w góry. Wtedy gwiazdy będą nieomal na wyciągnięcie ręki. Dzisiaj mamy właśnie dla Was taki górsko-gwiezdny reportaż z oświadczyn na Kasprowym Wierchu. To naprawdę musiały być wyjątkowe chwile. Chcecie doświadczyć tego na własną rękę? To już teraz zobacz te fantastyczne zdjęcia.

zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
Publikacja

Na profilu Tatromaniak jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia z Kasprowego Wierchu, na których widać zaręczającą się Parę. To zawsze jest wyjątkowy moment. Kiedy jednak następuje on, gdy dotykacie chmur, staje się jeszcze bardziej szczególny. Nie sposób temu zaprzeczyć. Tatry stały się miejscem chętnie wybieranym przez Pary na zaręczyny bądź na wykonanie plenerowej sesji ślubnej. Nic w tym dziwnego- górskie krajobrazy potrafią zapierać dech w piersiach. Niezapomniane widoki sprawiają, że te chwile stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. “Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można.”

zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni

Nasza Para jest absolutnie piękna. Ona to urocza dziewczyna o włosach w kolorze palonej pszenicy, a on to sympatyczny i bardzo przystojny brunet. Razem tworzą Parę, od której nie sposób jest oczy oderwać. Mają w sobie wielki urok i subtelny wdzięk. Takich Par nie spotyka się codziennie. Są naprawdę ujmujący. Podczas tej sesji nie silili się na jakieś wyrafinowane stroje, zdecydowali się na swoje typowe ubranie. Dzięki temu w tej sesji prezentowali się niezwykle naturalnie i po prostu bardzo urokliwie. Ale tak naprawdę to, czym jest Kasprowy Wierch? To szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m.

zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni

„Kasprowy Wierch położony jest w grani głównej Tatr i znajduje się zarazem na granicy polsko- słowackiej. Szczyt góruje nad trzema dolinami walnymi: Doliną Bystrej i Doliną Suchej Wody.Gąsienicowej po stronie polskiej oraz Doliną Cichą po stronie słowackiej. Jest zwornikiem dla 4 grani. Nazwa Kasprowy Wierch pochodzi od leżącej u podnóży szczytu Hali Kasprowej, a ta z kolei według podań ludowych od imienia lub przezwiska jej właściciela – górala Kaspra”- tak czytamy na stronach internetowych reklamujących Kasprowy Wierch jako destynację podróży.

zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni

Mówiąc o zdjęciach realizowanych w otwartej przestrzeni, trzeba na pewno wspomnieć o świetle. Tutaj ono odgrywa bardzo ważną rolę. Słońce trochę szalało, mgły powodowały konsternację, ale wszystko prezentuje się po prostu czarodziejsko. Te fotografie prezentują się niczym śliczne obrazki z jakiejś baśniowej książki dla dzieci. Nie sposób jest od nich oczy oderwać. Są magiczne, delikatne, zmysłowe, sensualne, intymne. Mają w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Wystarczy milczeć i się zachwycać.

zapiszEmocjonalni
Emocjonalni

Mówiąc o tej sesji warto jest także wspomnieć o kolorystyce. Jest ona po prostu idealna. Część barw z tej palety jest szalenie delikatna, pastelowa, ujmująco nieuchwytna, a znowu inne kolory są bardzo nasycone i żywe. Takie połączenie delikatnego tła z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi powoduje stworzenie idealnej kompozycji wizualnej.

zapiszEmocjonalni
Emocjonalni
zapiszEmocjonalni
Emocjonalni

Pamiętaj, że oświadczyny nie muszą się kojarzyć tylko i wyłącznie z kolacją przy świecach w najdroższej restauracji w mieście. Odważ się na coś oryginalnego i nietypowego. Twoja wybranka na pewno się tym zachwyci. Jeżeli oboje kochacie góry, to może właśnie zdecydujesz się, żeby zaprosić swoją Miłość właśnie tam. Daj jej niesamowite wspomnienie, do którego będzie mogła wracać z uśmiechem na twarzy. Na pewno będzie Ci wdzięczna, a przede wszystkim na pewno powie „tak”, a chyba właśnie to chcesz usłyszeć, kiedy pytasz, czy ONA zostanie Twoją żoną.

Oprawa fotograficzna: Emocjonalni |

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!