Oświadczyny na Kasprowym Wierchu! Wspaniała chwila wśród szczytów gór!

Mówi się, żeby mierzyć w księżyc, bo nawet jeśli wtedy się nie uda, to i tak człowiek znajdzie się między gwiazdami. Ja mówię trochę inaczej. Chcesz znaleźć się bliżej gwiazd? To wyjedź w góry. Wtedy gwiazdy będą nieomal na wyciągnięcie ręki. Dzisiaj mamy właśnie dla Was taki górsko-gwiezdny reportaż z oświadczyn na Kasprowym Wierchu. To naprawdę musiały być wyjątkowe chwile. Chcecie doświadczyć tego na własną rękę? To już teraz zobacz te fantastyczne zdjęcia.

Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni

Na profilu Tatromaniak jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia z Kasprowego Wierchu, na których widać zaręczającą się Parę. To zawsze jest wyjątkowy moment. Kiedy jednak następuje on, gdy dotykacie chmur, staje się jeszcze bardziej szczególny. Nie sposób temu zaprzeczyć. Tatry stały się miejscem chętnie wybieranym przez Pary na zaręczyny bądź na wykonanie plenerowej sesji ślubnej. Nic w tym dziwnego- górskie krajobrazy potrafią zapierać dech w piersiach. Niezapomniane widoki sprawiają, że te chwile stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. “Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można.”

Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni

Nasza Para jest absolutnie piękna. Ona to urocza dziewczyna o włosach w kolorze palonej pszenicy, a on to sympatyczny i bardzo przystojny brunet. Razem tworzą Parę, od której nie sposób jest oczy oderwać. Mają w sobie wielki urok i subtelny wdzięk. Takich Par nie spotyka się codziennie. Są naprawdę ujmujący. Podczas tej sesji nie silili się na jakieś wyrafinowane stroje, zdecydowali się na swoje typowe ubranie. Dzięki temu w tej sesji prezentowali się niezwykle naturalnie i po prostu bardzo urokliwie. Ale tak naprawdę to, czym jest Kasprowy Wierch? To szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m.

Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni

„Kasprowy Wierch położony jest w grani głównej Tatr i znajduje się zarazem na granicy polsko- słowackiej. Szczyt góruje nad trzema dolinami walnymi: Doliną Bystrej i Doliną Suchej Wody.Gąsienicowej po stronie polskiej oraz Doliną Cichą po stronie słowackiej. Jest zwornikiem dla 4 grani. Nazwa Kasprowy Wierch pochodzi od leżącej u podnóży szczytu Hali Kasprowej, a ta z kolei według podań ludowych od imienia lub przezwiska jej właściciela – górala Kaspra”- tak czytamy na stronach internetowych reklamujących Kasprowy Wierch jako destynację podróży.

Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni

Mówiąc o zdjęciach realizowanych w otwartej przestrzeni, trzeba na pewno wspomnieć o świetle. Tutaj ono odgrywa bardzo ważną rolę. Słońce trochę szalało, mgły powodowały konsternację, ale wszystko prezentuje się po prostu czarodziejsko. Te fotografie prezentują się niczym śliczne obrazki z jakiejś baśniowej książki dla dzieci. Nie sposób jest od nich oczy oderwać. Są magiczne, delikatne, zmysłowe, sensualne, intymne. Mają w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Wystarczy milczeć i się zachwycać.

Emocjonalni
Emocjonalni

Mówiąc o tej sesji warto jest także wspomnieć o kolorystyce. Jest ona po prostu idealna. Część barw z tej palety jest szalenie delikatna, pastelowa, ujmująco nieuchwytna, a znowu inne kolory są bardzo nasycone i żywe. Takie połączenie delikatnego tła z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi powoduje stworzenie idealnej kompozycji wizualnej.

Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni
Emocjonalni

Pamiętaj, że oświadczyny nie muszą się kojarzyć tylko i wyłącznie z kolacją przy świecach w najdroższej restauracji w mieście. Odważ się na coś oryginalnego i nietypowego. Twoja wybranka na pewno się tym zachwyci. Jeżeli oboje kochacie góry, to może właśnie zdecydujesz się, żeby zaprosić swoją Miłość właśnie tam. Daj jej niesamowite wspomnienie, do którego będzie mogła wracać z uśmiechem na twarzy. Na pewno będzie Ci wdzięczna, a przede wszystkim na pewno powie „tak”, a chyba właśnie to chcesz usłyszeć, kiedy pytasz, czy ONA zostanie Twoją żoną.

Oprawa fotograficzna: Emocjonalni |

Skomentuj artykuł

Toskańska, stylizowana sesja ślubna w Winnicy Chronów! Zobacz włoską inspirację!
Toskańska, stylizowana sesja ślubna w Winnicy Chronów! Zobacz włoską inspirację!
My dzisiaj chcemy przedstawić Wam wyjątkową stylizowaną sesję ślubną. Zapraszamy do winnicy Chronów- kolebki toskańskiego klimatu. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy serdecznie. To będzie piękna przygoda.
Przed Państwem wspaniały ślub! Klimatyczne miejsce, surowe cegły drewno, a przede wszystkim konie i miłość Pary!e
Przed Państwem wspaniały ślub! Klimatyczne miejsce, surowe cegły drewno, a przede wszystkim konie i miłość Pary!e
Każda Para chce, aby ich dzień ślubu był szczególny i wyjątkowy, dlatego dba o to, aby odbywał się on w wyjątkowym miejscu. My dzisiaj mamy dla Was reportaż ślubny z ceremonii w Dolinie Cedronu. Na pewno będziecie pod wrażeniem
Niezapomniany ślub w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie! Musisz to zobaczyć!
Niezapomniany ślub w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie! Musisz to zobaczyć!
Wesela nad morzem, w górach, w ogrodzie? To wszystko już było milion razy. Teraz jednak miejsce jest bardzo oryginalne i też przedziwne. Wesele w Zajezdni tramwajowej w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie to dopiero ekstra pomysł! Jednak zacznijmy od samego początku. A na samym początku było dość zwyczajnie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji