Najlepszy sposób na weselną zabawę - trend na fotobudki!

Nie wiesz jak urozmaicić gościom przyjęcie weselne? Przeczytaj artykuł!

  • Muzyka i atrakcje

Fotobudka to – zaraz obok candy barów – jeden z najbardziej popularnych trendów, jaki przyjął się w ostatnim czasie na imprezach weselnych. Zdjęcia od fotografa, dokumentujące nasz wyjątkowy dzień, zyskają nową jakość i staną się niezapomnianą pamiątką dzięki zastosowaniu takiej formy weselnych atrakcji.

zapiszTatiana Chekryzhova shutterstock
Tatiana Chekryzhova shutterstock
zapiszALEBUDKA.COM
ALEBUDKA.COM
zapiszBajkowe śluby
Bajkowe śluby
zapiszBajkowe śluby
Bajkowe ślub
Publikacja

Czym jest fotobudka? Wbrew dość jednoznacznej nazwie, fotobudka to niekoniecznie ciasne pomieszczenie, w którym za ciężką kotarą kryje się stanowisko do robienia serii zdjęć z samowyzwalacza. Tak naprawdę wystarczy, jeśli na sali weselnej zaadoptujemy jeden kącik, w którym przygotujemy dla gości weselnych zestaw zabawnych akcesoriów. Pytanie tylko – jakich? Zapraszamy na przegląd najbardziej atrakcyjnych foto-gadżetów!

zapiszBudka Slow Motion
Budka Slow Motion
zapiszALEBUDKA.COM
ALEBUDKA.COM

Do pozowania do zdjęć Waszym gościom z pewnością posłużą takie elementy, jak szalone okulary, złote korony, wąsy i usta na patyczkach. Świetnie sprawdzą się również takie elementy, jak pluszowe kajdanki, kolorowe boa z piór czy zestawy anielskich skrzydeł i diabelskich rogów. Takie gadżety sprawią, że fotografowane osoby będą rozluźnione i nikt nie poczuje się skrępowany obecnością fotografa. Świetnym dopełnieniem fotobudki będą plakaty z zabawnymi grafikami, zawieszone na ścianie jako tło do zdjęć. Absolutną nowością są zestawy do zdjęć policyjnych, zawierające plakaty z zabawnymi informacjami do uzupełnienia, markerem, tuszem do odcisków palców oraz tabliczką z kredą do stworzenia dowolnych napisów. Wesołym dodatkiem będą również papierowe tabliczki na patyczku z zabawnymi napisami, takimi jak „Wyginam śmiało ciało!”, „Tancerz wieczoru” czy „Niezły ze mnie GOŚĆ!”.

zapisz
Gadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
zapiszGadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
Gadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
zapiszGadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
Gadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Gadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Gadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
zapiszDima Sobko shutterstock
Dima Sobko shutterstock
zapiszGadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
Gadżety, Foto: SlubneZakupy.pl
zapiszAlex Andrei shutterstock
Alex Andrei shutterstock

Jeśli chcesz, by Twoje zdjęcia były oryginalne i wyróżniały się w szczególny sposób, z pewnością warto przygotować do fotobudki ramy i ramki do zdjęć. Takie elementy będą stanowiły świetną oprawę dla pozujących gości, a zdjęcia zyskają wyrazisty element. Goście mogą samemu trzymać ramę tak, by ich twarze wpasowały się w zarys ramki. Nowym trendem jest również dołączanie do wyposażenia fotobudek kolorowych, wielobarwnych lizaków. Ich niepowtarzalna forma sprawia, że bardzo dobrze wyglądają na zdjęciach. Dodatkowo, po zakończeniu przyjęcia lizaki będą słodką pamiątką dla Pary Młodej.

To jeszcze nie koniec inspiracji do weselnych fotobudek! Dodatkowym gadżetem, który wzbogaci Wasz fotograficzny kącik, są kredowe tabliczki. Możecie wybierać spośród różnorodnych kształtów, wielkości i rodzajów tablic. Bardzo popularną formą są czarne klapsy filmowe z pustymi miejscami do wypisania, dzięki którym stworzycie niezapomniane zdjęcia ślubne. Świetnie sprawdzą się również tabliczki kredowa w kształcie serduszek, chmurek i kwadratów.

zapiszALEBUDKA.COM
ALEBUDKA.COM
zapiszRetrobudka
Retrobudka

Jak robić zdjęcia? Zarówno samemu, z Parą Młodą lub w grupie przyjaciół i bliskich – wszelkie konfiguracje dozwolone! Warto pamiętać, by po uroczystości pomyśleć o przesłaniu gotowych fotek weselnikom. Taka przesyłka będzie wspaniałą pamiątką, a zarazem oryginalną formą podziękowania naszym najbliższym za wspólnie spędzony czas i udaną zabawę.

Autorka artukułu: Agnieszka Kulczyńska z portalu SlubneZakupy.pl

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

IMAGINE Retrobudka Wodzirej na wesele
Alebudka.com Wodzirej na wesele
Bajkowe Śluby Fotograf ślubny
SlubneZakupy.pl Artykuły dekoracyjne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!