IMAGINE Retrobudka

  • Cena usługi Niskie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Retrobudka to sposób na ciekawą fotobudkę od IMAGINE. Znudziły Wam się standardowe fotobudki o kształcie szafy z IKEA, nie wnoszące nic kreatywnego i niespotykanego do Waszej imprezy? Nasza retrobudka - fotobudka to nowe spojrzenie na szalone zdjęcia na każdą Twoją okazję.

Wybraliśmy styl Retro bo jest ponadczasowy i doskonale pasuje do każdego wystroju sali. Nasza fotobudka przyciąga uwagę i zainteresowanie, a przy tym jest dziecinnie prosta w obsłudze. Każde zdjęcie to doskonała pamiątka dla gości chętnie uczesniczących w zabawie.

Retrobudka tylko z IMAGINE.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj IMAGINE Retrobudka i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o IMAGINE Retrobudka

4.8 5 opinii
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zabawa, śmiech, humor…. I niesamowita pamiątka. To tylko niektóre korzyści z RETROBUDKI. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Uwiecznił cudowne chwile, oraz rewelacyjną zabawę dla wszystkich gości, tworząc przy tym oryginalny prezent dla nas Młodych w postaci fotoksiążki.

DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY.

Pozdrawiam,

Kaśka i Maciek

Zgłoś nadużycie
Autor: Janusz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzysaliśmy z tej usługi na naszym ślubie. Okazało się to być niebywałą atrakcją. Dodatkowo porównując do tego co oferuje konkurencja w tej samej cenie Imagine wypada 1000 razy bardziej profesjonalnie czy to pod względem sprzętu, wyglądu samej fotobudki czy też obsługi.

Polecam!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Ania
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Rewelacyjna zabawa dla gosci w każdym wieku :) mnóstwo smiechu i zdecydowanie utrwalajacy sie w pamieci punkt wesela ;) pamiatka dla Mlodych i dla Gosci :) nic dodac nic ujac , serdecznie polecam !:) 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie rozrywki i atrakcje Państwo oferują?
Dzieci, Dorośli, Humor
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ile czasu trwa Państwa pokaz?
2-6 godzin
Jaka jest cena Państwa usług?
750 zł - 1300 zł
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jedyny w swoim rodzaju wygląd Naszą retrobudkę zbudowaliśmy od podstaw. Każdy element zaprojektowaliśmy tak, aby był funkcjonalny i przedewszystkim dobrze wyglądał. Nie wiem jak Wy, ale nam przestały się podobać fotobudki robione z szafek z Ikea, nie wnoszące już nic ciekawego. W każdej chwili dowolne zdjęcia możesz udostępnić na swoim profilu na facbooku. wysłać do siebie mailem lub zaćwierkać poprzez tweetera. Wszystko w parę sekund z dziecinną łatwością. Większość gadżetów również wykonaliśmy sami. To znaczy, że takich tekstów i elementów nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie kopiowaliśmy innych. To nas zaczynają kopiować i to chyba wystarczająca rekomentacja. Humor :)! A tego jest najwięcej. Każde zdjęcie i przebranie to szczera radość i zabawa. Z nami bawią się wszyscy: starzy i młodzi. A chwile spędzone z nami to nie strata czasu.

Adres

Miasto: