IMAGINE Retrobudka

  • Odwiedź Stronę Www

Retrobudka to sposób na ciekawą fotobudkę od IMAGINE. Znudziły Wam się standardowe fotobudki o kształcie szafy z IKEA, nie wnoszące nic kreatywnego i niespotykanego do Waszej imprezy? Nasza retrobudka - fotobudka to nowe spojrzenie na szalone zdjęcia na każdą Twoją okazję.

Wybraliśmy styl Retro bo jest ponadczasowy i doskonale pasuje do każdego wystroju sali. Nasza fotobudka przyciąga uwagę i zainteresowanie, a przy tym jest dziecinnie prosta w obsłudze. Każde zdjęcie to doskonała pamiątka dla gości chętnie uczesniczących w zabawie.

Retrobudka tylko z IMAGINE.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj IMAGINE Retrobudka i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o IMAGINE Retrobudka

4.8 5 opinii
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zabawa, śmiech, humor…. I niesamowita pamiątka. To tylko niektóre korzyści z RETROBUDKI. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Uwiecznił cudowne chwile, oraz rewelacyjną zabawę dla wszystkich gości, tworząc przy tym oryginalny prezent dla nas Młodych w postaci fotoksiążki.

DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY.

Pozdrawiam,

Kaśka i Maciek

Zgłoś nadużycie
Autor: Janusz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzysaliśmy z tej usługi na naszym ślubie. Okazało się to być niebywałą atrakcją. Dodatkowo porównując do tego co oferuje konkurencja w tej samej cenie Imagine wypada 1000 razy bardziej profesjonalnie czy to pod względem sprzętu, wyglądu samej fotobudki czy też obsługi.

Polecam!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Ania
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Rewelacyjna zabawa dla gosci w każdym wieku :) mnóstwo smiechu i zdecydowanie utrwalajacy sie w pamieci punkt wesela ;) pamiatka dla Mlodych i dla Gosci :) nic dodac nic ujac , serdecznie polecam !:) 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ile czasu trwa Państwa pokaz?
2-6 godzin

Adres

Miasto: