IMAGINE Retrobudka

33

Opis

Retrobudka to sposób na ciekawą fotobudkę od IMAGINE. Znudziły Wam się standardowe fotobudki o kształcie szafy z IKEA, nie wnoszące nic kreatywnego i niespotykanego do Waszej imprezy? Nasza retrobudka - fotobudka to nowe spojrzenie na szalone zdjęcia na każdą Twoją okazję.

Wybraliśmy styl Retro bo jest ponadczasowy i doskonale pasuje do każdego wystroju sali. Nasza fotobudka przyciąga uwagę i zainteresowanie, a przy tym jest dziecinnie prosta w obsłudze. Każde zdjęcie to doskonała pamiątka dla gości chętnie uczesniczących w zabawie.

Retrobudka tylko z IMAGINE.

Szczegóły

 • Niskie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Niskie ceny
 • Jakie rozrywki i atrakcje Państwo oferują?

  Dzieci, Dorośli, Humor
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Ile czasu trwa Państwa pokaz?

  2-6 godzin
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  750 zł - 1300 zł
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Jedyny w swoim rodzaju wygląd Naszą retrobudkę zbudowaliśmy od podstaw. Każdy element zaprojektowaliśmy tak, aby był funkcjonalny i przedewszystkim dobrze wyglądał. Nie wiem jak Wy, ale nam przestały się podobać fotobudki robione z szafek z Ikea, nie wnoszące już nic ciekawego. W każdej chwili dowolne zdjęcia możesz udostępnić na swoim profilu na facbooku. wysłać do siebie mailem lub zaćwierkać poprzez tweetera. Wszystko w parę sekund z dziecinną łatwością. Większość gadżetów również wykonaliśmy sami. To znaczy, że takich tekstów i elementów nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie kopiowaliśmy innych. To nas zaczynają kopiować i to chyba wystarczająca rekomentacja. Humor :)! A tego jest najwięcej. Każde zdjęcie i przebranie to szczera radość i zabawa. Z nami bawią się wszyscy: starzy i młodzi. A chwile spędzone z nami to nie strata czasu.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 5 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zabawa, śmiech, humor…. I niesamowita pamiątka. To tylko niektóre korzyści z RETROBUDKI. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Uwiecznił cudowne chwile, oraz rewelacyjną zabawę dla wszystkich gości, tworząc przy tym oryginalny prezent dla nas Młodych w postaci fotoksiążki.

DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY.

Pozdrawiam,

Kaśka i Maciek

Zgłoś nadużycie
Przez fuszets
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzysaliśmy z tej usługi na naszym ślubie. Okazało się to być niebywałą atrakcją. Dodatkowo porównując do tego co oferuje konkurencja w tej samej cenie Imagine wypada 1000 razy bardziej profesjonalnie czy to pod względem sprzętu, wyglądu samej fotobudki czy też obsługi.

Polecam!!!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Rewelacyjna zabawa dla gosci w każdym wieku :) mnóstwo smiechu i zdecydowanie utrwalajacy sie w pamieci punkt wesela ;) pamiatka dla Mlodych i dla Gosci :) nic dodac nic ujac , serdecznie polecam !:) 

Zgłoś nadużycie
Przez xxx1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To była przyjemność brać udziału w sukcesie, jakim była Retrobudka na Waszym weselu.

Zgłoś nadużycie
Przez damianp6s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Retrobudka od firmy Imagine to coś co polecam każdej młodej parze na wesele. Tylko na początku wahaliśmy się czy wziąć tą dodatkową atrakcję. Później okazało się, że jest to naprawdę świetna zabawa dla wszystkich gości. Jakże byliśmy zdziwieni gdy ze zdjęciami do stolika wracały nasze babcie - cieszyły się jak nastolatki! 

Polecam :)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Najlepsze fotobudki na wesele! Sprawdź firmy z najlepszymi animacjami ślubnymi.
Najlepsze fotobudki na wesele! Sprawdź firmy z najlepszymi animacjami ślubnymi.
Najlepszy sposób na weselną zabawę - trend na fotobudki!
Najlepszy sposób na weselną zabawę - trend na fotobudki!

Lista wszystkich lokalizacji IMAGINE Retrobudka w Małopolskie:

Kraków
 • #Niskie ceny
 • #Dzieci
 • #Dorośli
 • #Humor