Klimatyczna, stylizowana sesja w oborze!

Przygotowaliśmy dzisiaj dla Was coś wyjątkowego! A mianowicie, stylizowaną sesję ślubną w oborze! Tak, w oborze! Prawda, że niespotykane miejsce, ale jakże piękne! Zaraz sami się przekonacie.  Zdjęcia zostały wykonane w Folwarku Wąsowo, magicznym miejscu na mapie wielkopolski, gdzie nowoczesność spotyka się z historią. W folwarku można zarówno zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne jak i niepowtarzalną sesję ślubną.

Za te jakże urokliwe zdjęcia odpowiedzialni są fotografowie z  Perfect View Photo & MUA.  Stworzyli oni niesamowite ujęcia i uchwycili magiczne chwile. Zdjęcia przepełnione są szczerością, delikatnością i subtelnością. Kwiaciarnia STYL zajęła się stowrzeniem nie tylko przepięknych bukietów ślubnych, ale także zbudowała całą aranżację do sesji.  Panna Młoda zdecydowała się na  delikatną, zwiewną i bardzo kobiecą suknię ślubną z Pracowni Sukien Ślubnych Anny Lachor. Z kolei męskość Pana Młodego podkreślił garnitur z zaskakującą marynarką w kratkę z firmy Prowokator – Moda Męska. Idealnym dopełnieniem stylizacji ślubnej była biżuteria i obrączki, które pochodziły z Diament Opalenica.

Na zdjęciach nieco nieśmiale pojawiła się również papeteria ślubna, którą wyczarowali profesjonaliści z Decoris Wedding Collection. Wspaniałym tłem okazały się także słodkości, kolorowe makaroniki i przepiękny, zapierający dech w piersi tort, który pochodzi z cukierni Cafeteria Cafe de Paris..

Ta stylizowana sesja ślubna w oborze zapiera dech w piersiach! Mamy nadzieję, że Was również zachwyciła!

Perfect View Photo&MUA
Perfect View Photo&MUA
Perfect View Photo&MUA

Miejsce: Folwark Wąsowo – Stodoła| Pomysł, projekt, fotografia: Perfect View Photo&MUA | Suknia: Pracownia Sukien Ślubnych Anna Lachor | Garnitur: Prowokator – Moda Męska | Biżuteria, obrączki:  Diament Opalenica | Tort, candy bar: Cafeteria Cafe de Paris | Aranżacja, florystyka: Kwiaciarnia STYL | Papeteria: Decoris Wedding Collection | Patronat sesji: Zankyou Weddings |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stylizowana sesja ślubna w stylu sztuki "Dziadek do orzechów". Bajecznie piękna!
Stylizowana sesja ślubna w stylu sztuki "Dziadek do orzechów". Bajecznie piękna!
Zbliża się wigilia, sroga zima ogarnia swoim płaszczem całą ziemię, a mroźny wiatr hula po ulicach Berlina. Na ulicach nie widać ani jednej żywej duszy.
Industrialna sesja stylizowana w romantycznym anturażu. Piękna!
Industrialna sesja stylizowana w romantycznym anturażu. Piękna!
Romantyczny industrial? Pomieszczenie przypominające dawną halę fabryczną. W niej potężna, pusta przestrzeń, drewniane słupy podtrzymujące strop i czerwone cegły pokrywające ściany. Myślicie, że to nie może być piękne? Nie zgadzam się, to miejsce jest cudowne!
Charakterna sesja stylizowana w rytmie Rock'n'Roll!
Charakterna sesja stylizowana w rytmie Rock'n'Roll!
Cała sesja nie byłaby tam wspaniała, gdyby nie miejsce, w którym zdjęcia zostały wykonane. Fabryka Porcelany w Katowice idealnie spełniła tą rolę. Czerwona cegła a naprzeciwko tego zimny beton oraz ściana z drewnianych desek stały się cudownym tłem dla fotografii.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji