Już są! Zobacz nowe propozycje sukni ślubnych Aire Barcelona 2016!

Nowe kolekcje sukien ślubnych na nadchodzący sezon 2016 pojawiają się prawie codziennie. Pokazy różnych międzynarodowych marek prezentowane są jedne po drugich. Ważne są projekty, pełne nowych szczegółów, które odróżniają każdy wzór od siebie.

Aire Barcelona jest jednym z nich. Duża firma z bardzo bogatą kolekcją sukien ślubnych, które zachwycą wszystkie dziewczyny do tego, aby ich dzień ślubu nadszedł jak najszybciej, kusząc estetycznymi propozycjami. Chcieliśmy, abyś dokonując wyboru trendów mogła zobaczyć swoja przyszłą suknie ślubną w nowej kolekcji.

Jedną z informacji, że w tym roku jest, że wciąż góry sukien są uszyte bardzo pieczołowicie. 
Suknie są lekkie, z wyciętymi plecami i zdobione haftem na tiulu, a poniższe przykłady są na to dowodem.

Aire Barcelona 2016.
Marina, Maily. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Mara, Marshall. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Matilde. Credits: Aire Barcelona 2016

Mówiąc o kamieniach, wiele projektów składa się z lekkich spadków, w celu ułatwienia ruchu. W nich, kamienie szlachetne są głównym bohaterem. Suknia w stylu lat 20 to idealny model dla wysokich, szczupłych kobiet z dużym biustem. Te projekty, mają pasek, który dodatkowo wyszczupla sylwetkę.

Aire Barcelona 2016.
Madrid, Mercurio. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Mabel, Madian. Credits: Aire Barcelona 2016

W przypadku tkanin dokonano wyboru najlepszej jakości materiałów. kolekcji 2016 Aire Barcelona dominują kompozytowe bardzo lekkie tiulowe spódniczki z tysiącem warstw. Obie modelki ubranie w projekty wyglądają niczym syrenka i księżniczka, w których kluczowa role odgrywają cięcia. Niesamowicie obszerne spódnice sprawiają, że poczujesz się jak nigdy dotąd.

Aire Barcelona 2016.
Medit, Marily. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Magda, Magia. Credits: Aire Barcelona 2016

Nie chcąc pominąć klasycznych i tradycyjnych sukni ślubnych, w stylu księżniczki. Wprowadzono innowacje w projektowaniu z pewnymi zmianami kolorów dla tych, którzy odważą się nosić inny niż biały. Obecne w kolekcji charakterystycznie podkreślają elegancję i wyróżniają kobietę.Te, które prezentujemy poniżej są na to przykładem, m.in. wzór sukienki pikowanej z dekoltem. W innej haftowane popiersie, dobrze skomponowane koronki lub drapowane ozdoby, jak w przypadku ostatniego kobiecego modelu z dekoltem są wyjątkowe.

Aire Barcelona 2016.
Miel, Arcilla. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Mikael, Orlando. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Monica. Credits: Aire Barcelona 2016

A mówiąc o dekoltach, możemy wybrac bardzo różnorodne zakończenie góry sukni ślubnej. Kolekcja posiada bogaty zbiór możliwości, które sprawiają, że każda kobieta może nosić jeden z jego projektów. Dekolt odsłaniający ramiona, idealny do zaprezentowania ramion i szyi, ale możesz też zdecydować się na zabudowana górę z kołnierzem. Queen Anne dekolt jest bardzo bardzo wytrawną sztuką krawiecką. Odpowiednią dla kobiet ze smukłą szyją, ponieważ przyciąga uwagę do tego obszaru. Dekolt doda wiele innowacji w sukni, ale też, słowo honoru, pozostanie ulubieńcem wielu narzeczonych.

Aire Barcelona 2016.
Mayo, Medievo. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Argelia. Credits: Aire Barcelona 2016
Aire Barcelona 2016.
Micaela, Acacia. Credits: Aire Barcelona 2016

Nowa moda i trendy, które nadal w kolekcji, mogą Cię zaskoczyć. Więc jeśli planujesz ślub w przyszłym roku, możesz stać się posiadaczka jednej z tych nienagannych sukienek. My już je mamy, a ty?

Skomentuj artykuł

Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
Rosa Clará. Credits: Barcelona Bridal Fashion Week
Suknie ślubne Rosa Clara 2018: kolekcja najbardziej romantyczna jaką kiedykolwiek widziałaś!
Ta kolekcja zrobi wrażenie na każdej kobiecie. Mają w sobie wielką lekkość. Wybierz to ubranie, które najbardziej do Ciebie pasuje!
Plenerowy ślub Anny i Petera w hotelu Dębowym. Zobacz obłędną suknię Panny Młodej!
Plenerowy ślub Anny i Petera w hotelu Dębowym. Zobacz obłędną suknię Panny Młodej!
Koronkowa suknia Panny Młodej zwróciła uwagę wszystkich! Pan Młody był zachwycony! Koniecznie zobacz zjawiskową suknię oraz piękny ślub w plenerze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji