• Magazyn
  • Już są! Zobacz nowe propozycje sukni ślubnych Aire Barcelona 2016!

Już są! Zobacz nowe propozycje sukni ślubnych Aire Barcelona 2016!

Poświeć kilka minut i sprawdź fascynująca kolekcje sukien ślubnych Aire Barcelona 2016! Piękno klasyki połączone z nowoczesnością wzorów! Magiczna koronka sprawi, że się zakochasz w tych sukniach!

  • Reportaże ślubne
  • Panna Młoda
  • Style sukien
  • Suknie ślubne
  • 2016

Nowe kolekcje sukien ślubnych na nadchodzący sezon 2016 pojawiają się prawie codziennie. Pokazy różnych międzynarodowych marek prezentowane są jedne po drugich. Ważne są projekty, pełne nowych szczegółów, które odróżniają każdy wzór od siebie.

Publikacja

Aire Barcelona jest jednym z nich. Duża firma z bardzo bogatą kolekcją sukien ślubnych, które zachwycą wszystkie dziewczyny do tego, aby ich dzień ślubu nadszedł jak najszybciej, kusząc estetycznymi propozycjami. Chcieliśmy, abyś dokonując wyboru trendów mogła zobaczyć swoja przyszłą suknie ślubną w nowej kolekcji.

Jedną z informacji, że w tym roku jest, że wciąż góry sukien są uszyte bardzo pieczołowicie. 
Suknie są lekkie, z wyciętymi plecami i zdobione haftem na tiulu, a poniższe przykłady są na to dowodem.

zapiszAire Barcelona 2016.
Marina, Maily. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Mara, Marshall. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Matilde. Credits: Aire Barcelona 2016

Mówiąc o kamieniach, wiele projektów składa się z lekkich spadków, w celu ułatwienia ruchu. W nich, kamienie szlachetne są głównym bohaterem. Suknia w stylu lat 20 to idealny model dla wysokich, szczupłych kobiet z dużym biustem. Te projekty, mają pasek, który dodatkowo wyszczupla sylwetkę.

zapiszAire Barcelona 2016.
Madrid, Mercurio. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Mabel, Madian. Credits: Aire Barcelona 2016

W przypadku tkanin dokonano wyboru najlepszej jakości materiałów. kolekcji 2016 Aire Barcelona dominują kompozytowe bardzo lekkie tiulowe spódniczki z tysiącem warstw. Obie modelki ubranie w projekty wyglądają niczym syrenka i księżniczka, w których kluczowa role odgrywają cięcia. Niesamowicie obszerne spódnice sprawiają, że poczujesz się jak nigdy dotąd.

zapiszAire Barcelona 2016.
Medit, Marily. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Magda, Magia. Credits: Aire Barcelona 2016

Nie chcąc pominąć klasycznych i tradycyjnych sukni ślubnych, w stylu księżniczki. Wprowadzono innowacje w projektowaniu z pewnymi zmianami kolorów dla tych, którzy odważą się nosić inny niż biały. Obecne w kolekcji charakterystycznie podkreślają elegancję i wyróżniają kobietę.Te, które prezentujemy poniżej są na to przykładem, m.in. wzór sukienki pikowanej z dekoltem. W innej haftowane popiersie, dobrze skomponowane koronki lub drapowane ozdoby, jak w przypadku ostatniego kobiecego modelu z dekoltem są wyjątkowe.

zapiszAire Barcelona 2016.
Miel, Arcilla. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Mikael, Orlando. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Monica. Credits: Aire Barcelona 2016

A mówiąc o dekoltach, możemy wybrac bardzo różnorodne zakończenie góry sukni ślubnej. Kolekcja posiada bogaty zbiór możliwości, które sprawiają, że każda kobieta może nosić jeden z jego projektów. Dekolt odsłaniający ramiona, idealny do zaprezentowania ramion i szyi, ale możesz też zdecydować się na zabudowana górę z kołnierzem. Queen Anne dekolt jest bardzo bardzo wytrawną sztuką krawiecką. Odpowiednią dla kobiet ze smukłą szyją, ponieważ przyciąga uwagę do tego obszaru. Dekolt doda wiele innowacji w sukni, ale też, słowo honoru, pozostanie ulubieńcem wielu narzeczonych.

zapiszAire Barcelona 2016.
Mayo, Medievo. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Argelia. Credits: Aire Barcelona 2016
zapiszAire Barcelona 2016.
Micaela, Acacia. Credits: Aire Barcelona 2016

Nowa moda i trendy, które nadal w kolekcji, mogą Cię zaskoczyć. Więc jeśli planujesz ślub w przyszłym roku, możesz stać się posiadaczka jednej z tych nienagannych sukienek. My już je mamy, a ty?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!