IV Śląskie Targi Weselne 2013

Drodzy czytelnicy Zankyou,

Serdecznie zapraszam na  IV edycję Śląskich Targach Weselnych, które odbędą się 20.01.2013 roku  w niedzielę w Restauracji Kameralnej oraz na sali konferencyjnej Kombinatu ZABRZE S.A. w centrum Zabrza przy ul.Pawliczka 1. Śląskie Targi Weselne charakteryzują  się tym, że są ponadregionalne, dlatego też będziemy mobilizować również firmy z regionu  Gliwic, Ruda Śląska oraz Chorzowa, tak aby narzeczeni  po prostu mieli blisko do przyszłych wykonawców ich wesela.

Śląskie Targi Weselne

Targi są organizowane z myślą o młodych parach pragnących, wziąć ślub i zorganizować wesele w regionie Zabrza.  Biorąc udział w śląskich targach weselnych  można  zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy na przemierzaniu Śląska w poszukiwaniu właściwego usługodawcy.

Jest to niepowtarzalna okazja  aby  w jednym miejscu  zapoznać się z całą ofertą branży ślubnej i panującymi w niej najnowszymi trendami. Będzie można zapoznać się  między innymi z prezentacją mody ślubnej i lokali, wybrać limuzynę, poznać  fotografa lub kamerzystę, posłuchać dobrego zespołu, etc .

Śląskie Targi Weselne

Jesteśmy nowocześni- zamieszczamy ofertę każdej firmy na czas kampanii w internecie na www.targi-wesele.pl w dziale polecamy. Jednak baza firm w internecie stanowi dla nas jedynie punkt wyjścia do spotkania na targach, gdzie warto przede wszystkim się spotkać z przyszłymi wykonawcami usług na naszym weselu- od nich również zależy jaki będzie to dzień. Zamówienia przez internet nie rzadko przynoszą rozczarowania.
Dla wszystkich, którzy polubią nasz profil Facebook.com/Weselne i odwiedzą targi  przygotowaliśmy 1 z 10  bonów o wartości 1000 zł.od firmy Film-wesele.pl, na usługi dodatkowe, takie jak plener w innym dniu lub wersja filmu Full HD na płytach Blu Ray.

Aktualne informacje będą mogli Państwo  na Facebook.com/Weselne

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!
Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapamiętywany jako ten wyjątkowy, do którego wraca się bardzo często. Co więcej, wspominają go nie tylko pary młode, ale również sami goście. Dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o piękne wspomnienia.
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji