• Magazyn
  • Organizacja
  • Bierzesz ślub za kilka miesięcy i szukasz obrączek ślubnych? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Bierzesz ślub za kilka miesięcy i szukasz obrączek ślubnych? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Obrączka jest najpiękniejszym symbolem miłości i tak jak ona nie ma początku ani końca. Wiosna to najlepszy czas, aby rozpocząć przygotowania do ślubu, a obrączki są ich najważniejszym elementem.

  • Planowanie ślubu
  • Polecane
  • Obrączki

Obrączka jest najpiękniejszym symbolem miłości i tak jak ona nie ma początku ani końca. Wiosna to najlepszy czas, aby rozpocząć przygotowania do ślubu, a obrączki są ich najważniejszym elementem. To właśnie one będą z Wami przez całe życie i będą przypominały o tej wyjątkowej chwili zawarcia związku małżeńskiego.

zapiszKostyazar
Kostyazar

Warto zatem poświęcić szczególną uwagę na ich wybór. Naszym zdaniem marka ARENART FOREVER oferuje najpiękniejsze kolekcje obrączek.

zapiszVersta
Versta

Polecamy szczególnie przyjrzeć się kolekcji Yakimoto, ponieważ obok szerokiego wyboru obrączek klasycznych oraz tych z rożnymi wzorami i grawerowaniami, to właśnie ta kolekcja wyróżnia się wyjątkowym designem, a obrączki dla kobiety są wysadzane diamentami, które dla każdej z nas są najpiękniejszym wyrazem trwałości i szlachetności uczuć.

zapiszRustle
Rustle

Nie musicie się obawiać wyboru obrączek z diamentami, ponieważ marka ARENART FOREVER oferuje wieczystą gwarancję na obrączki, a na osadzenie diamentów aż 8lat. Będziecie mieli również możliwość zmniejszyć lub powiększyć obrączkę nawet tę z diamentami, a gdy wasza obrączka straci już blask, zawsze nieodpłatnie możecie oddać ją w ręce mistrzów jubilerstwa, aby je wypolerował i odświeżył tak aby wyglądała jak w dniu ślubu. Przepięknym gestem jest wygrawerowanie od środka wzajemnie sentencji, firma daje Wam do wyboru 18 czcionek, a czas wykonania graweru to zaledwie 15 minut, ta usługa jest również nieodpłatna.

112

ARENART FOREVER w dniach 25-26 marca organizuje w swoich salonach w Galerii Mokotów i w Arkadii weekend obrączkowy, w te dni możecie uzyskać aż -30% rabatu na Wasze wymarzone obrączki, a dodatkowym prezentem w te dni będzie brylant w prezencie na szczęście do każdej pary obrączek.

Życzymy udanych wyborów i podzielcie się Waszymi opiniami!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

ARENART FOREVER Biżuteria ślubna

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!