Bierzesz ślub za kilka miesięcy i szukasz obrączek ślubnych? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Obrączka jest najpiękniejszym symbolem miłości i tak jak ona nie ma początku ani końca. Wiosna to najlepszy czas, aby rozpocząć przygotowania do ślubu, a obrączki są ich najważniejszym elementem. To właśnie one będą z Wami przez całe życie i będą przypominały o tej wyjątkowej chwili zawarcia związku małżeńskiego.

Kostyazar
Kostyazar

Warto zatem poświęcić szczególną uwagę na ich wybór. Naszym zdaniem marka ARENART FOREVER oferuje najpiękniejsze kolekcje obrączek.

Versta
Versta

Polecamy szczególnie przyjrzeć się kolekcji Yakimoto, ponieważ obok szerokiego wyboru obrączek klasycznych oraz tych z rożnymi wzorami i grawerowaniami, to właśnie ta kolekcja wyróżnia się wyjątkowym designem, a obrączki dla kobiety są wysadzane diamentami, które dla każdej z nas są najpiękniejszym wyrazem trwałości i szlachetności uczuć.

Rustle
Rustle

Nie musicie się obawiać wyboru obrączek z diamentami, ponieważ marka ARENART FOREVER oferuje wieczystą gwarancję na obrączki, a na osadzenie diamentów aż 8lat. Będziecie mieli również możliwość zmniejszyć lub powiększyć obrączkę nawet tę z diamentami, a gdy wasza obrączka straci już blask, zawsze nieodpłatnie możecie oddać ją w ręce mistrzów jubilerstwa, aby je wypolerował i odświeżył tak aby wyglądała jak w dniu ślubu. Przepięknym gestem jest wygrawerowanie od środka wzajemnie sentencji, firma daje Wam do wyboru 18 czcionek, a czas wykonania graweru to zaledwie 15 minut, ta usługa jest również nieodpłatna.

112

ARENART FOREVER w dniach 25-26 marca organizuje w swoich salonach w Galerii Mokotów i w Arkadii weekend obrączkowy, w te dni możecie uzyskać aż -30% rabatu na Wasze wymarzone obrączki, a dodatkowym prezentem w te dni będzie brylant w prezencie na szczęście do każdej pary obrączek.

Życzymy udanych wyborów i podzielcie się Waszymi opiniami!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Styl glamour koncentruje się na dodatkach, romantycznych motywach a przyświeca mu zasada, w której im więcej oznacza lepiej.
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji