Bierzesz ślub za kilka miesięcy i szukasz obrączek ślubnych? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Obrączka jest najpiękniejszym symbolem miłości i tak jak ona nie ma początku ani końca. Wiosna to najlepszy czas, aby rozpocząć przygotowania do ślubu, a obrączki są ich najważniejszym elementem. To właśnie one będą z Wami przez całe życie i będą przypominały o tej wyjątkowej chwili zawarcia związku małżeńskiego.

Kostyazar
Kostyazar

Warto zatem poświęcić szczególną uwagę na ich wybór. Naszym zdaniem marka ARENART FOREVER oferuje najpiękniejsze kolekcje obrączek.

Versta
Versta

Polecamy szczególnie przyjrzeć się kolekcji Yakimoto, ponieważ obok szerokiego wyboru obrączek klasycznych oraz tych z rożnymi wzorami i grawerowaniami, to właśnie ta kolekcja wyróżnia się wyjątkowym designem, a obrączki dla kobiety są wysadzane diamentami, które dla każdej z nas są najpiękniejszym wyrazem trwałości i szlachetności uczuć.

Rustle
Rustle

Nie musicie się obawiać wyboru obrączek z diamentami, ponieważ marka ARENART FOREVER oferuje wieczystą gwarancję na obrączki, a na osadzenie diamentów aż 8lat. Będziecie mieli również możliwość zmniejszyć lub powiększyć obrączkę nawet tę z diamentami, a gdy wasza obrączka straci już blask, zawsze nieodpłatnie możecie oddać ją w ręce mistrzów jubilerstwa, aby je wypolerował i odświeżył tak aby wyglądała jak w dniu ślubu. Przepięknym gestem jest wygrawerowanie od środka wzajemnie sentencji, firma daje Wam do wyboru 18 czcionek, a czas wykonania graweru to zaledwie 15 minut, ta usługa jest również nieodpłatna.

112

ARENART FOREVER w dniach 25-26 marca organizuje w swoich salonach w Galerii Mokotów i w Arkadii weekend obrączkowy, w te dni możecie uzyskać aż -30% rabatu na Wasze wymarzone obrączki, a dodatkowym prezentem w te dni będzie brylant w prezencie na szczęście do każdej pary obrączek.

Życzymy udanych wyborów i podzielcie się Waszymi opiniami!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Bielizna modelująca i piękna sylwetka w dniu ślubu. Mamy dla Was kilka trików!
Bielizna modelująca i piękna sylwetka w dniu ślubu. Mamy dla Was kilka trików!
Nienaganna sylwetka i płaski brzuch to życzenie każdej Panny Młodej. Najlepszy sposób to oczywiście ćwiczenia i zbilansowana dieta. Jednak łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, zwłaszcza gdy brak nam czasu na żmudne ćwiczenia i wyczerpujące diety.
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...
Jak wybrać wódkę na wesele?  Kilka słów o ilości i serwowaniu alkoholu.
Jak wybrać wódkę na wesele? Kilka słów o ilości i serwowaniu alkoholu.
Wódka na weselu, to zazwyczaj jedna z podstawowych rzeczy. Z Zankyou juz teraz dowiecie się wszystkiego na temat jej zakupu i serwowania.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji