Suknie ślubne Oscar de la Renta 2018: nowe pełne elegancji i oryginalności!

Delikatność i dbałość o szczegóły w nowej kolekcji sukien ślubnych Óscar de la Renta 2018. Nie przegap!

  • Atelier i salony sukien
  • Luxury Weddings
  • International
  • 2018
  • Oscar de la Renta

Nowe kolekcje sukien ślubnych 2018 są świetnymi propozycjami na ten nowy sezon i tworzą cudowny wizerunek mody ślubnej. Przykładem na to jest firma Mona. To jest przypadek firmy założonej przez nieżyjącego couturier Óscar de la Renta. W tej galerii możesz odkryć najbardziej kobiece propozycje od tego projektanta, które sprawią, że w tym wyjątkowym dniu, będziesz prezentowała się po prostu idealnie. To połączenie oryginalności, kreatywności i wspaniałej kobiecości.

Jedno jest pewne- nowy dyrektor kreatywny połączył kobiecość i romantyczny charakter tych wzorów. Wśród nowości i trendów na nadchodzący rok widzimy: warstwy tiulu, spódnice z dużą objętością, kwiatowe hafty. Cechą charakterystyczną tych sukien ślubnych jest eksponowanie dekoltów, które budują wspaniałe proporcje. Wiele do powiedzenia mają garnitury z prostymi cięciami- prezentują się niezwykle nowocześnie. Są to projekty dla kobiet, które nie chcą rezygnować z wygody w swoim wielkim dniu. Finezja, delikatność i uwaga nad szczegółem czynią te propozycje wyjątkowymi- każda Panna Młoda znajdzie wśród nich coś dla siebie. Odkryj wszystko, co Óscar de la Renta zaoferował w swojej kolekcji ślubnej na 2018 r.

Pewne jest to, że wyjątkowa suknia odgrywa ogromną rolę, zaś jej piękno uwiecznić mogą doskonali fotografowie, czyli pionierzy w fotografii ślubnej Mamel Pictures są wyjątkowi. Suknie Oscara de la Renty mają w sobie wielką magię, jak i dzieła tych fotografów, z których dziełam zachęcamy się zapoznać.

Delikatność i dbałość o szczegóły w nowej kolekcji sukien ślubnych Óscar de la Renta 2018. Nie przegap!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Mamel Pictures Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!