Suknie ślubne Maggie Sottero 2019: blask i glamour

Suknie ślubne tej marki, to moda, która inspiruje romantyczne, to połączenie stylu odważnej i nowoczsej Panny Młodej, Urok sukien ślubnych Maggie Sottero 2019. Nie możesz tego przegapić!

  • Atelier i salony sukien
  • Maggie Sottero
Publikacja

Amerykańska firma zaprezentowała na katalońskim wybiegu kolekcję ślubną pełnej blasku, połysku i spektakularnych tkanin dedykowanych kobietom pasjonującym się modą, które chcą cieszyć się luksusem. Kolekcja sukien ślubnych Maggie Sottero 2019 nie zawiedzie Was! Te spektakularne projekty, dodające atrakcyjności doskonale będą komponowały się z dodatkami ślubnymi. Zobacz całą kolekcję w tej galerii!

Kolekcja Ariya Collection by Sottero and Midgley oferuje urokliwe i odważne modele. Kolekcja stworzona jest z tkanin lśniących, z dodatkiem unikalnych detali tj. koralików i cekinów. Kroje, jakie dominują, to suknie ślubne w stylu syrenki i w kształcie litery A. Siatkowe tkaniny w odcieniach nude, które łączą się z białą koronką, kontrastują i tworzącą idealnie harmonię. Obszerne spódnice są lekkie, lecz duże objętościowo i błyszczą szczególnym blaskiem. Sylwetki są przepasane, wyhaftowane najlepszymi kryształkami, stworzony w najlepszy sposób, abyś czuła się tak komfortowo, jak to tylko możliwe.

Suknie ślubne tej marki, to moda, która inspiruje romantyczne, to połączenie stylu odważnej i nowoczesnej Panny Młodej, Urok sukien ślubnych Maggie Sottero 2019. Nie możesz tego przegapić!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Maggie Sottero 2019: blask i glamour