Śmieszne momenty podczas sesji są najwspanialsze! Naturalne i niezwykle urokliwe! Zobacz!

  • more 5+

„Uśmiechaj się! Nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu!”

Żyjemy w takich czasach, że ludzie często boją się uśmiechać. Bo przecież, co sobie o nas pomyślą inni? Że jesteśmy nienormalni, albo pijani albo jeszcze czym innym odurzeni. Przecież tak nie powinno być. Uśmiech powinien być czymś absolutnie naturalnym. I dzisiaj mamy dla Was galerię cudownych, uśmiechniętych zdjęć. Smutny poranek? Ponury wieczór? Nieciekawe popołudnie? To mamy dla Was zdjęcia, które na pewno rozświetlą Wam złe chwile. Dlatego zapraszamy Was na tę piękną pełną uśmiechu przygodę!

Plenerowa sesja ślubna często bywa dość męczącym przedsięwzięciem. Trwa w końcu wiele godzin, często odbywa się w różnych warunkach atmosferycznych, często wielokrotnie powtarza się jedno ujęcie. Nic więc dziwnego, że czasem dobry nastrój pryska jak bańka mydlana. Po stronie fotografa leży to, żeby ją odbudować. I dzisiaj chcemy Wam pokazać kadry utrwalające właśnie takie odbudowywanie atmosfery. Na pewno nie pozostaniecie wobec nich obojętnymi. Z energią jaka bije z tych zdjęć wspaniale współgrają kolory- są jasne, żywe i pełne pasji. Wszystkie te zdjęcia tworzą spójną całość. Są fantastyczne.

Na tych zdjęciach można zaobserwować wielką czułość jaką darzą się bohaterowie. Widać to w każdym geście, dotyku, spojrzeniu. A uśmiechy i radość jaka bije z tych zdjęć jeszcze dodają im energii i tej niemożliwej do zidentyfikowania magii. Dlatego te zdjęcia są tym bardziej wyjątkowe. W końcu śmieszne momenty podczas sesji są najwspanialsze. Naturalne i pełne uroku! I takiej właśnie radości sobie i Wam właśnie dzisiaj życzy Zankyou- uśmiechajmy się na co dzień, nie tylko od święta. Bo kogoś kiedyś ten nasz uśmiech

Autor zdjęć: Fotografia Dominik Kołodziej 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

23 Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.
37 Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story. Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.
71 Targi Off Wedding. Wspaniałe wydarzenie w ślubnym kalendarzu!
Targi Off Wedding. Wspaniałe wydarzenie w ślubnym kalendarzu!
To wydarzenie było naprawdę bardzo wartościowe i osobom w nim uczestniczącym na pewno przyniosło mnogość inspiracji.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji