Śmieszne momenty podczas sesji są najwspanialsze! Naturalne i niezwykle urokliwe! Zobacz!

  • more 5+

„Uśmiechaj się! Nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu!”

Żyjemy w takich czasach, że ludzie często boją się uśmiechać. Bo przecież, co sobie o nas pomyślą inni? Że jesteśmy nienormalni, albo pijani albo jeszcze czym innym odurzeni. Przecież tak nie powinno być. Uśmiech powinien być czymś absolutnie naturalnym. I dzisiaj mamy dla Was galerię cudownych, uśmiechniętych zdjęć. Smutny poranek? Ponury wieczór? Nieciekawe popołudnie? To mamy dla Was zdjęcia, które na pewno rozświetlą Wam złe chwile. Dlatego zapraszamy Was na tę piękną pełną uśmiechu przygodę!

Plenerowa sesja ślubna często bywa dość męczącym przedsięwzięciem. Trwa w końcu wiele godzin, często odbywa się w różnych warunkach atmosferycznych, często wielokrotnie powtarza się jedno ujęcie. Nic więc dziwnego, że czasem dobry nastrój pryska jak bańka mydlana. Po stronie fotografa leży to, żeby ją odbudować. I dzisiaj chcemy Wam pokazać kadry utrwalające właśnie takie odbudowywanie atmosfery. Na pewno nie pozostaniecie wobec nich obojętnymi. Z energią jaka bije z tych zdjęć wspaniale współgrają kolory- są jasne, żywe i pełne pasji. Wszystkie te zdjęcia tworzą spójną całość. Są fantastyczne.

Na tych zdjęciach można zaobserwować wielką czułość jaką darzą się bohaterowie. Widać to w każdym geście, dotyku, spojrzeniu. A uśmiechy i radość jaka bije z tych zdjęć jeszcze dodają im energii i tej niemożliwej do zidentyfikowania magii. Dlatego te zdjęcia są tym bardziej wyjątkowe. W końcu śmieszne momenty podczas sesji są najwspanialsze. Naturalne i pełne uroku! I takiej właśnie radości sobie i Wam właśnie dzisiaj życzy Zankyou- uśmiechajmy się na co dzień, nie tylko od święta. Bo kogoś kiedyś ten nasz uśmiech

Autor zdjęć: Fotografia Dominik Kołodziej 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

44 Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!
Bukiety ślubne z polnych kwiatów! Cudo natury!
W tej galerii odnajdziesz pomysły na najlepsze bukiety ślubne na 2018 rok. Są idealne na Twój Wielki Dzień! Pokochasz je!
34 Spektakularne różowe bukiety ślubne. Wybierz swój ulubiony!
Spektakularne różowe bukiety ślubne. Wybierz swój ulubiony!
Najbardziej elegancki bukiet ślubny jest utrzymany w różu. Zainspiruj się jedną z naszych propozycji!
56 Bukiety ślubne! Inspiracja na Twój ślub z najpiękniejszych kwiatów!
Bukiety ślubne! Inspiracja na Twój ślub z najpiękniejszych kwiatów!
Jeżeli jeszcze nie podjęłaś decyzji w kwestii tego, jaki będziesz miała bukiet w dniu swojego Ślubu, to w naszej galerii odkryjesz 40 bukietów na rok 2018, które będą najlepiej pasowały do Twojego stylu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji