Powściągliwa marzycielka: Justin Alexander Sincerity kolekcja jesień/zima 2018

  • more 62+

Sincerity Collection to modus – operandi Justin Alexander. To pokaz kunsztu w kreowaniu klasycznych krojów i wzorów z nowoczesnym sznytem. Nowoczesne linie i ekskluzywne elementy dekoracyjne sprawiają, że kolekcja ta kolekcja zaskakuje nas, bo zdecydowanie odbiega od tego, czego zazwyczaj oczekują Panny Młode po najnowszych propozycjach tego domu mody. I choć tworzenie kolekcji nigdy nie jest dedykowana jednej Pannie Młodej, mamy świadomość, że te modele doskonale odnajdą się na klasycznych przyjęciach weselnych z uwielbieniem do starych dworków, zamków i pałaców. Bo właśnie klasyka, to kluczowe słowo dla kluczowe słowo w kolekcji Sincerity Justina Alexandra.

Sincerity oznacza szczerość. To przekłada się z kolei na czystość form z dodatkiem eleganckiej koronki, co sprawia, że suknie ślubne są bardzo romantyczne. Ich ekskluzywność podkreślają zdobienia z wykorzystaniem blasku kryształów i migocącego światła cekinów. Ciekawe cięcia sprawiają, że kolekcja jest bardzo zmysłowa i kobieca. Spokój i relaks, tak upragniony przez Panny Młode, podkreślony został przez wykorzystanie zieleni otoczenia dla sesji katalogowej. To właśnie zieleń i piękno kwiatów nawiązuje do romantyzmu projektanta, bo w kolekcji nie brakuje motywu roślinnego i gry światła, którą Justin Alexander uzyskał dzięki cudownie układającym się warstwom tiulu.

W tym zakresie Justin Alexander Sincerity powraca do świata tradycyjnych strojów ślubnych, a jednocześnie nie poświęca charakterystycznym dla siebie elementów innowacyjności. Wyjątkowe detale i różnorodność kształtu i wzoru, które doskonale widać w tej kolekcji, są bardzo oryginalne. Stanowią przykład doskonałości marki. Zastosowanie tiulu i warstwowania materiałów dla lekkości spódnic podkreśla profesjonalne podejście i kunszt w każdym modelu kolekcji Sincerity. Jeśli więc szukasz sukni, które podkreśli twoje uwielbienie dla klasyki w ekskluzywnym wydaniu, ta kolekcja stworzona jest właśnie dla ciebie!

 

Skomentuj artykuł

41 Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!
Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!
Kolekcja stworzona z myślą o kobietach, które chcą pokazać spektakularny look w jednym z najważniejszych dni swojego życia.
24 Rebecca Ingram: stylowa księżniczka i syrena na jesień-zima 2018-2019
Rebecca Ingram: stylowa księżniczka i syrena na jesień-zima 2018-2019
La ornamentación de algunos conjuntos contrasta con la delicadeza y sencillez de otros. Pero, a pesar de su aparente simplicidad, esta línea incide en la naturalidad de la novia, en formas sin florituras y en telas puras. El resultado lo vemos en Billie, Tina y Denise, este último con detalles clásicos muy sofisticados.
61 Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Selektywnie wybrane trendy mody ślubnej zaprezentowane przez międzynarodową markę specjalizującą się w swojej branży od kilku dekad. Skusisz się?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji