• Magazyn
  • Moda weselna

Asos wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję dla narzeczonych. Nie przegap tego!

Unikalne wzory, pełne szczegółów w bardzo atrakcyjnej cenie. Odkryj wszystko, co Asos nam oferuje!

  • Panna Młoda
  • Trendy
  • 2016
  • Polska

W ostatnich latach, widzimy jak świat wesel radykalnie się zmienia. Stało się dzięki możliwości i alternatywie wyboru, możesz wybrać coś wyjatkowego i jednego z najbardziej wyjątkowych dni w swoim życiu. Wszystkie te zmiany można zobaczyć na przykładzie sukien ślubnych. Duża liczba firm zdecydowała się na oferowanie linii ślubnych i tworzyć bardziej dziewczęcą kolekcję, a przede wszystkim dostępną dla wszystkich budżetów. Tak jest w przypadku angielskiej marki modowej Asos.

Wiodąca firma mody w sprzedaży online stworzyła kolekcję, która proponuje świeże, modne projekty dostępne dla kobiet, które nie chcą wydać dużo na  suknie ślubną. Rozpoczął swoją pierwszą kolekcję w marcu w bardzo przystępnych cenach. Asos, która wprowadziła na rynek własną markę i od włączonych innych firm odzieżowych, poszła o krok dalej, tworząc pierwszy wybór wzorów idealne na swój wielki dzień, a przede wszystkim, pełną wdzięku. Wykonane z tkanin, takich jak satyna inspirowana latami 30.

Odkryj wszystko, co Asos oferuje w 2016 roku, jako jeden z pierwszych możesz nosić jeden z jego projektów. Czy chcesz to stracić stracić?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!