Zakochani w pełnym miłości Wroclove! Piękna sesja narzeczeńska!

„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie!”. Wielka mądrość kryje się w polskich przysłowiach i powiedzeniach. My, Polacy, często szukamy szczęścia za granicami naszego kraju- a to przecież nie jest dobre rozwiązanie. W końcu Polska jest taka piękna. Jednym z najbardziej zachwycających miast jest Wrocław. I to on właśnie stał się tłem dla wspaniałej sesji plenerowej. Nie możesz przegapić tej galerii- na pewno się zachwycisz!

Łukasz Kot

Łukasz Kot Fotografia

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Łukasz Kot jest fotografem, który ma w sobie wielki dar- jak mało kto, potrafi dokumentować chwilę, sprawiać, że momenty stają się wiecznością. W tej sesji udało mu się to po mistrzowsku. Doskonale utrwalił relację Pary- tę radość, ten entuzjazm, to podekscytowanie. Takich emocji nie da się podrobić. One po prostu są!

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Para, która wzięła udział w tej sesji, to ludzie, którzy po prostu są w sobie zakochani. Tylko? A może aż? Ich relacja jest fantastyczna. Ma w sobie to coś. Kiedy na nich patrzymy, nie mamy wątpliwości, że ten związek to wielka, prawdziwa miłość. Takiego uczucia nam trzeba! Kiedy na świecie przybywa miłości, to ten staje się piękniejszy. To coś po prostu cudownego!

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Para Młoda to naprawdę piękni, młodzi ludzie. Ona to urocza blondynka o bardzo dziewczęcym typie urody, a on to silny, przystojny brunet. Razem tworzą fantastyczną Parę! Są cudowni. Nie sposób od nich oderwać oczy! Magia stała się rzeczywistością.

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

W zdjęciach można zauważyć niezwykły dynamizm. Są one pełne energii. A przecież nie tak łatwo utrwalić ruch na fotografii. A Łukaszowi Kot się udało. Ręka mistrza to zawsze jest ręka mistrza. To coś, czego nie można podrobić. Efekt jest naprawdę znakomity!

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Zdjęcia były realizowane w różnych przestrzeniach. To zapewnia cudowną różnorodność. Patrząc na te zdjęcia nie sposób jest się nudzić. Ten urok i wdzięk. Kiedy patrzymy na te ujęcia to nie sposób jest się nie uśmiechnąć. Radość i energia w czystej postaci!

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Czymś, co niewątpliwie zwraca uwagę w tej sesji są rekwizyty. Balony się wspaniale sprawdziły w tej roli. Są one naprawdę urocze. Dodają lekkości i wdzięku każdemu ujęciu. To wspaniały efekt osiągnięty niewielkim kosztem. Wspaniale! Warto zwrócić uwagę na kolorystykę tych zdjęć. Jest ona niezwykle żywa i nasycona. Te fotografie naprawdę mają w sobie energię. To coś cudownego. Człowiek sam nie wie, kiedy zaczyna się uśmiechać patrząc na te kadry. To magia! Magia, która stała się rzeczywistością! Te nasycone barwy mają w sobie wielki urok. Są po prostu piękne!

Łukasz Kot Fotografia

Coś, co zwraca uwagę to światło. Zostało one wykorzystane po mistrzowsku. Buduje ono niezwykłą atmosferę tych fotografii. Kiedy na nie patrzymy mamy poczucie, że uczestniczymy w czymś niezwykłym. To coś pięknego. Absolutnie zachwycającego! Niesamowite doznanie estetyczne.

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Ta sesja niewątpliwie wyróżnia się na tle innych. Zdjęcia mają w sobie niesamowity dynamizm i swobodę. Są pełne energii. Wspaniale oddają charakter Pary, która była głównymi bohaterami tych fotografii!

Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia
Łukasz Kot Fotografia

Na mapie świata jest wiele miast, które kojarzą się z miłością. Pierwszym skojarzeniem niewątpliwie jest Paryż- od wieków miasto zakochanych. Ale przecież są inne miejsca na Ziemi. Jednym z nich niewątpliwie jest właśnie Wrocław. Miejsce, które samą swoją nazwą kojarzy się z miłością. Wrocław- Wroclove. A ta miłość, której świadkiem było właśnie to miasto jest po prostu najpiękniejsza.

Oprawa fotograficzna: Łukasz Kot Fotografia |

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji