Dziewczyna z perłą, czyli sesja ślubna panny młodej z perłami.

http://www.abcslubu.pl/nasze-sesje-slubne/816/dziewczyna-z-perla-koronki-tiule-orchidee-romantyczna-panna-mloda

“Perły na ślubie przynoszą pecha.” To jeden z tych przesądów ślubnych, o którym warto zapomnieć (zobacz listę przesądów ślubnych, które warto pominąć). Są piękne i eleganckie, idealne dla klasycznej panny młodej, dlatego już nie pierwszy raz zachęcamy do wyboru biżuterii z pereł na ślub.

Biżuteria Apart. Fot. Monika Liber
Biżuteria Apart. Fot. Monika Liber

 

W naszej zmysłowej sesji pokazujemy, że perła, jak na obrazie J. Vermeera „Dziewczyna z perłą”, jest zawsze urokliwa i niepowtarzalna. Że tiule muskając zaledwie ciało i tworząc jakby mgiełkę… są otoczką dla namiętności, na którą też jest miejsce w ślubnym dniu.

Biżuteria Apart. Fot. Monika Liber
Biżuteria Apart. Fot. Monika Liber

Zaproponowaliśmy bukiet z orchidei, które w prostym skojarzeniu pasują do sesji w stylu filmu „Dzika orchidea”, gdzie zmysłowość i namiętność była głównym przekazem. Te kwiaty symbolizują wieczną młodość i uosabiają wyrafinowane piękno. Ich delikatna i lekka forma została wzbogacona precyzyjnie dopasowanymi kryształkami i pasowała nam do klimatu subtelnej erotyki sesji.

Biżuteria Apart. Fot. Monika Liber
Biżuteria Apart. Fot. Monika Liber

Dodając do tego misternie tkane koronki na sukni i w opasce uzyskaliśmy efekt nieprzesadzonego i klasycznego ujęcia bieli – najjaśniejszej z barw. Czytaj także artykuł: “Perłowa biżuteria Panny Młodej”.

Autor tekstu: Renata Tomków, Floredesign
Produkcja i pomysł sesji zdjęciowej: Zespół abcslubu.pl / facebook.com/abcslubu
Miejsce: Holiday Inn Kraków
Fryzura i makijaż: Magdalena Moniczewska
Modelka: Agnieszka Śliwa

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.
Juniper. Credits: Juniper
Rebecca Ingram: idealna kolekcja dla wymagających narzeczonych
Zmysłowość i elegancja w idealnych proporcjach w sukniach, które sprawią, że żadna Panna Młoda nie przejdzie niezauważona. Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji