Annais Bridal

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Annais Bridal

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Suknie Annais charakteryzują się dużą różnorodnością, zarówno pod względem fasonów, tkanin, jak i cen. W ofercie firmy znajdziecie ultra kobiece suknie szyfonowe, nowoczesne kreacje z tafty, tradycyjne satyny i kokieteryjne tiule. Niewątpliwym atutem są akcesoria – bolerka i welony – dobrane do każdej sukni.

Idea stworzenia marki Annais Bridal powstała w Stanach Zjednoczonych w 2005r. Kobieta, od której wszystko się zaczęło, to projektantka polskiego pochodzenia – Anna Ismenska. Od jej imienia i nazwiska powstała nazwa firmy - Annais.

Suknie projektu Anny w 2007 roku weszły do Europy. Ze względu na pochodzenie projektantki i jej polskie kontakty, pierwszym krajem, który podbiły była Polska. Suknie bardzo szybko zyskały uznanie klientek. Obecnie marka Annais Bridal sprzedawana jest w ponad 50 salonach w tym kraju. Właściciele salonów są zadowoleni z serwisu firmy. Dostawy są zawsze na czas, a wiele modeli, ze względu na usytuowanie magazynu w Polsce, jest dostępnych niemal „od ręki”.

Przyszłe Panny młode poszukują tej marki, zachwycają się zarówno zdjęciami, jak i samymi sukniami. Atutem firmy są akcesoria – bolerka oraz welony – dobrane pod względem tkaniny i wykończenia do każdego modelu. Dzięki nim panna młoda czuje się perfekcyjnie ubrana.

W 2009 roku marka Annais Bridal stała się dostępna także w innych krajach: w Niemczech, Danii, Bułgarii, Czechach, Słowacji, na Litwie.

Firma Annais przeżywa rozkwit. Codziennie odbieramy maile z różnych stron świata z zapytaniami o suknie tej marki. W pracach nad kolekcją 2010, oprócz Anny Ismeńskiej, wzięła udział nowa projektantka – Lena Lempicka. Dwa odmienne spojrzenia na suknię ślubną stworzyły wspaniałą ofertę dla każdej panny młodej.

Obie projektantki szukały inspiracji w strojach gwiazd złotych lat amerykańskiego kina. Anna przywróciła do łask szerokie tiulowe doły, Lena stworzyła ultrakobiecą, powłóczystą suknię na jedno ramię. Tytuł kolekcji brzmi „Poczuj się Gwiazdą” i tego życzymy Pannom Młodym, które wybiorą suknię Annais.

Opinie o Annais Bridal

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt