Jak zapakować zdrapki na prezent?

Coraz więcej Par Młodych precyzuje swoje oczekiwania dotyczące ślubnych upominków, które chcieliby otrzymać od zaproszonych przez z nich gości. Wskazanie na przedmioty, które znajdują się w ich kręgu zainteresowań z pewnością jest sporym ułatwieniem dla przyszłych weselników, którzy nie zawsze mają pewność, co do preferencji zakupowych zarówno Panny Młodej jak i Pana Młodego. W obecnych trendach ślubnych, możemy zauważyć, że coraz więcej Par rezygnuje z tych w postaci pięknych acz niepraktycznych bukietów kwiatów na rzecz akcesoriów codziennego użytku, najnowszych gadżetów elektronicznych, elementów dekoracji wnętrz czy zbiórki na szczytny cel. Dziś, chcielibyśmy jednak przedstawić Wam tę formę ślubnego podarunku, która będzie stanowić świetny dodatek do przysłowiowej “koperty” - jest to prezent ze zdrapek.

Jak zapakować zdrapki na prezent?
  • Goście
  • Rada
  • Polska

Z tego artykułu dowiesz się dlaczego decyzja o wyborze oryginalnej zdrapki dla Pary Młodej będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Przedstawimy również nasze propozycje na to jak fajnie zapakować zdrapki na prezent, aby obdarowana nimi Para była zaskoczona Waszą kreatywnością i zaangażowaniem w wykonanie tego małego dzieła sztuki.

Zainspiruj się z Zankyou!

Czy zdrapki na prezent dla Pary Młodej to dobry pomysł?

Publikacja

Oczywiście, że tak! Ta uznawana przez niektórych niekonwencjonalna forma podarunku zyskuje sobie sympatię coraz większej rzeszy Młodych Par. Skąd wynika owy entuzjazm dotyczący zdrapek? Śpieszymy z odpowiedzią! 

Niezależnie od ich formy i rodzaju – zdrapki mają w sobie element tajemnicy, który wzbudza u każdego z nas niemałą ekscytację i nutkę niepewności. W końcu, kto nie chciałby poznać odpowiedzi na pytanie, co kryje się pod sekretnym pozłacanym polem. Jedynym sposobem na rozwikłanie tej zagadki jest jego zdrapanie i to właśnie ten element sprawia nam największą frajdę i wzbudza – nie tylko u najmłodszych – prawdziwą, dziecięcą radość. 

Najczęściej goście obdarowują Młodych tymi najbardziej powszechnymi, dzięki którym – przy odrobinie szczęścia – mają szansę na wygranie niemałej sumy pieniędzy. To właśnie zdrapki loteryjne mogą być świetną alternatywą dla niepraktycznych bukietów czy ślubnego wina. Bo kto wie – może to właśnie nasz bukiet ze zdrapek na ślub będzie tym, który przyniesie im szczęście oraz środki pieniężne na realizację wspólnych marzeń i pasji. Gwarantujemy, że to ryzyko może się opłacić!

zapiszZapakowane zdrapki na prezent ślubny
Zapakowane zdrapki na prezent ślubny

Zamiast kwiatów bukiet ze zdrapek – ale nie tylko! Poznaj nasze propozycje

Jeśli zdecydowaliście się na zdrapki z loterii jako jeden ze ślubnych podarunków warto pomyśleć w jakiej formie możemy je wręczyć, aby stanowiły one niezwykle gustowny podarunek. Propozycji jest całe mnóstwo! Skorzystaj z naszych pomysłów i przekonaj się, że używając własnej wyobraźni oraz drzemiących w Tobie pokładów kreatywności – nadasz zwykłym, kolorowym zdrapkom zupełnie nowego charakteru. Zapewniamy, że Młodzi będą zachwyceni!

Pudełeczko

Jeśli nie chcesz zapakować zdrapek w tradycyjną kopertę, a zależy Ci na zrealizowaniu oryginalnego pomysłu jednak pomijając te nieco bardziej szalone idee – w tym wypadku świetnie sprawdzi się gustowne pudełeczko na zdrapki. Zarówno drewniana szkatułka przyozdobiona personalizowanym grawerem jak i ta ręcznie wykonana – będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jeśli jedno z Małżonków jest nam szczególnie bliskie, to oprócz zdrapek w pudełku możemy także umieścić, np. wspólne zdjęcia czy sentymentalne pamiątki, a także te przedmioty, które będą symbolizować łączącą Was zażyłość. 

zapiszPudełeczko ze zdrapkami na ślub
Pudełeczko ze zdrapkami na ślub

Zdrapkowy bukiet

W przypadku, kiedy nie wyobrażasz sobie, aby w Twoich rękach zabrakło kwietnego bukietu, który będzie pełnić rolę ślubnego podarunku – mamy dla Ciebie świetną propozycję! Aby połączyć tradycyjny upominek z tym niestandardowym – postaw na wiązankę z kwiatów, którą gdzieniegdzie będą przyozdabiać zwinięte w ruloniki różnokolorowe zdrapki. Co zrobić jeśli chcesz podarować Młodym efektowny bukiet jednak martwisz się, że po paru godzinach od ślubu Twoja kompozycja kwiatowa stanie się zmorą Nowożeńców? W tym wypadku, możesz stworzyć zdrapkowy bukiet, który będzie składać się tylko ze zwiniętych kartoników lub zdecydować się na jego słodszą wersję – wykonaną na bazie cukierków, czekolady, żelków bądź lizaków, w którym również nie zabraknie zdrapek z loterii.

zapiszZdrapki zwinięte w ruloniki do bukietu
Zdrapki zwinięte w ruloniki do bukietu
zapiszBukiet kwiatów ze zdrapkami
Bukiet kwiatów ze zdrapkami
zapiszCzekoladki do bukietu ze zdrapkami
Czekoladki do bukietu ze zdrapkami
zapiszBukiet z lizaków i zdrapek
Bukiet z lizaków i zdrapek

Balon wypełniony zdrapkami

Choć transparentne balony wypełnione piórami czy błyszczącym confetti są często spotykaną dekoracją sal weselnych to jednak prezent w postaci balonu wypełnionego zdrapkami jest nadal innowacyjną formą niespodzianki dla Młodych. To propozycja dla tych przyszłych weselników, którzy z pewnością chcą zaskoczyć Gospodarzy imprezy i wywołać uśmiech na ich twarzach. Pamiętajmy, że w balonie z helem możemy umieścić nie tylko zwinięte w ruloniki kolorowe zdrapki, ale także ważną informację dla Młodych czy szczere życzenia płynące prosto z serca, które zapiszemy na ozdobnej kartce papieru. Zapewniamy, że po odkryciu pełnej zawartości transparentnego balonu przez Nowożeńców, nie obejdzie się bez prawdziwych łez wzruszenia. 

zapiszBalony ze zdrapkami w środku
Balony ze zdrapkami w środku

Transparentna skarbonka lub słoik

To w jaki sposób zapakujemy prezent ma naprawdę spore znaczenie i powinniśmy mieć to na uwadzę. Gwarantujemy, że dzięki wykorzystaniu jednej z naszych dwóch ostatnich propozycji – Wasz ślubny podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju. Pierwszą z nich jest tradycyjna skarbonka. Najlepiej sprawdzi się ta przezroczysta o jej widocznej zawartości. Może ona przybierać różne formy – od zwykłego sześcianu poprzez tę w kształcie domku aż do zabawnej świnki skarbonki. Jeśli chcesz, możesz udekorować ją wedle własnych upodobań, np. dodając kolorowe elementy czy ciekawy cytat o miłości. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! 

Równie dobrym miejscem do przechowywania zakupionych przez nas zdrapek będzie słoik. Najlepiej jednak zdecydować się na słój dekoracyjny, a nie ten kojarzony z domowymi przetworami. Możemy umieścić na nim spersonalizowany grawer w postaci imion Panny Młodej i Pana Młodego oraz daty ich ślubu lub osobistej, szczerej dedykacji. W jego wnętrzu oprócz wielu rodzajów kolorowych zdrapek z loterii, umieśćmy także zapisane na karteczkach życzenia dla Młodych, pozytywne myśli czy poruszające cytaty na każdy dzień – w ten sposób będą mogli skorzystać z tych paru pokrzepiających słów, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

zapiszSkarbonka na zdrapki ślubne
Skarbonka na zdrapki ślubne
zapiszSłoik na zdrapki i pamiątki jako prezent ślubny
Słoik na zdrapki i pamiątki jako prezent ślubny

Niezależnie od tego, jak zapakujesz zdrapki na prezent, mamy nadzieję, że wykorzystasz jedną z opisanych przez nas propozycji. Gwarantujemy, że dzięki nim stworzysz niezapomniany i wyjątkowy podarunek ślubny, a co najważniejsze- że jego zawartość kryjąca się pod pozłacanymi polami umożliwi Młodym realizację wymarzonych planów i  wspólnych, życiowych celów. 

Trzymamy kciuki!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!