Jak wybrać wyjątkowe ubranka na wesele dla dzieci?

Ślub i wesele, to dla każdego dziecka, podobnie jak i dla jego rodziców, bardzo ważne wydarzenie. Dorośli starają się nie tylko o to, by sami wyglądali w tym dniu elegancko, ale również dbają o wygląd swoich pociech. Czym należy kierować się przy wyborze kreacji dla najmłodszycj gości? Co króluje w modzie ślubnej dla dzieci? Odpowiedzie na to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tym artykule.

  • Goście
  • Rada
  • Polska

4Dla każdego dziecka ślub i wesele, na które idzie wraz z rodzicami, to wielkie wydarzenie. Niezależnie od tego w jakim jest wieku dostrzega ono zamieszanie panujące wokół przygotowań.  Wie, że ślub i przyjęcie weselne, na którym ma być obecne, to coś bardzo ważnego i uroczystego. Widząc niecodzienne i eleganckie kreacje rodziców ono również chce wyglądać ładnie. Oczywiście chcą tego również rodzice. O strojach ślubnych nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla weselnych gości pisaliśmy już nie jeden raz. Teraz przyszła więc kolej na ślubne kreacja dla najmłodszych gości.

Publikacja

Wśród kreacji dla dzieci wyróżnić można 2 panujące trendy: klasyczna elegancja (czyli księżniczki i książęta) oraz elegancka swoboda (czyli dzieci zostają dziećmi).

Klasyczna elegancja

Czy każda dziewczynka chciałaby być księżniczką? No jeżeli nie każda, to z pewnością większość. Weselne kreacje dla dziewczynek mogą, przynajmniej w części spełnić te marzenia. Wśród nich znajdziemy bardzo wiele wyjątkowych sukienek, w których każda dziewczynka przeistoczy się w prawdziwą księżniczkę.

zapiszPronuptia moda dla dzieci
Pronuptia moda dla dzieci

Klasyczne sukienki na specjalne okazje dla dziewczynek to zawsze strzał w dziesiątkę. Dzięki nim każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo i tak też będzie wyglądać. To co ważne, to sukienki takie nie zabierają małym gwiazdom dziewczęcości i dziecięcego uroku – wręcz przeciwnie dodają ich jeszcze więcej. Ich długość sprawia, że dzieci nadal mają możliwość swobodnego poruszania się (w tym również biegania).

zapiszBuy4Kids sukienki dla dziewczynek
Buy4Kids sukienki dla dziewczynek.

Oczywiście w przypadku dzieci, nawet decydując się na klasyczną modę ślubną nie powinniśmy bać się kolorów. W końcu świat najmłodszych, to świat barw! W kolorowych i wyrazistych sukienkach dziewczynki również będą wyglądać niesamowicie.

zapiszPronuptia moda dla dzieci
Pronuptia moda dla dzieci

W przypadku chłopców niezależnie od wieku klasyczna elegancja, to klasyczne garnitury, a właściwie garniturki. I co tu dużo pisać … każdy z chłopców może stać się małym arystokratą.

Swobodna elegancja

Nie każdy rodzic jest zwolennikiem małych dziewczynek w królewskich kreacjach i małych chłopców w garniturach. Również nie wszystkie dzieci w takich kreacjach czują się dobrze i swobodne. Dla nich także jest rozwiązanie idealnie nadające się na wesele.

zapiszOchh TuTu
Ochh TuTu

Tiulowe spódniczki kojarzą się przede wszystkim z baletnicami. Niezależnie jednak od skojarzeń zawsze jest to raczej niecodzienny strój. Taka spódniczka w połączeniu nawet ze zwykłą bluzeczką będzie wyglądała niesamowicie. Z pewnością nie będzie ona również krępowała ruchów małej damy. Szeroka gama kolorów pozwoli na dobranie czegoś odpowiedniego i wyjątkowego. Dziewczynki w takich strojach nie tracą ani grama swojego dziecięcego uroku. Wyglądają przy tym nietuzinkowo i bajecznie.

W przypadku chłopców fajnym wyborem będzie połączenie koszuli (która stanowi element elegancji) z dżinsowymi lub sztruksowymi spodniami. W takim stroju mali dżentelmeni z pewnością będą czuli się swobodnie, a ich największy atut – dziecięcy urok – nie zostanie niczym przytłoczony.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!