Miłość w stylu OFFWedding

Marzy wam się piękny, niezwyczajny ślub. Nie wiecie gdzie szukać osób, które mogą pomóc zrealizować wasze marzenia a standardowe targi ślubne kojarzą się wam z wielkimi halami, tłumem i męczącą atmosferą. OFFWedding jest dla Was!

  • Style sukien
  • Polecane
  • Wywiad
  • Łódzkie

Marzy wam się piękny, niezwyczajny ślub. Nie wiecie gdzie szukać osób, które mogą pomóc zrealizować wasze marzenia a standardowe targi ślubne kojarzą się wam z wielkimi halami, tłumem i męczącą atmosferą. OFFWedding jest dla Was!

Publikacja

To wydarzenie niestereotypowe, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Estetyczna ucztą dla zmysłów, miejsce gdzie można obejrzeć piękne projekty młodych twórców, spróbować najlepszego słonego karmelu i obłędnej wiśniowej tarty, napić się pysznej kawy i spokojnie porozmawiać z wystawcami oferującymi produkty i usługi najwyższej jakości. To wydarzenie alternatywne do utartych schematów i wzorców, kierujące uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. Zapraszamy wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące zobaczyć najnowsze trendy ślubne i przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i pokazanie przez tą ceremonię siebie.

pyt.:Dlaczego targi na dworcu?
Odp.:A dlaczego nie! Staramy się promować nietypowe wesela, nietypowe atrakcje i wyjście poza sztampę. Czemu nie urządzić ślubu na szczycie góry z pięknym widokiem lub zaadaptować na wesele opuszczonej szklarni? Czemu nie zorganizować przyjęcia, które będzie czymś nowym, zaskakującym, kreatywnym, niezapomnianym dla was i waszych bliskich? Czemu nie zrobić targów ślubnych w samym sercu Łodzi, na nowoczesnym, industrialnym dworcu? Nie ma rzeczy niemożliwych – nie bójcie się marzyć!

pyt.:Kim są wystawcy Off Wedding?
Odp.:Nasi wystawcy są pieczołowicie wyselekcjonowani i nie ma tu ludzi przypadkowych. Młodzi projektanci, których u nas zobaczycie tworzą nowoczesne, delikatne suknie, dodatki oraz modne stroje dla panów. Fotografowie i filmowcy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy, opowiadając wasze prawdziwe historie. Dekoratorzy i florystki łączą prostotę z dbałością o szczegóły. Konsultantki radzą jak najlepiej wykorzystać czas przed ślubem i przygotować ten dzień na luzie i bez stresu.

pyt.:Kim są organizatorzy Off Wedding?
Odp.:Jesteśmy dwójką pasjonatów życia, miłości i uczuciowej magii. Zajmujemy się fotografią i filmem ślubnym, nasza praca jest także nietypowa jeśli chodzi o ślubne standardy, każdego klienta traktujemy indywidualnie i każde zlecenie to dla nas nowa przygoda. Postanowiliśmy zrobić pierwsze alternatywne targi ślubne rok temu, bo sami chcieliśmy pokazać swoje prace w miejscu, które będzie miało niezwykły klimat i takich też uczestników.

Off Wedding odbędzie się 22 kwietnia 2018 w niedzielę między 11.00-18.00 w nowoczesnych przestrzeniach dworca Łódź Fabryczna. Dojazd pociągiem z Warszawy, Częstochowy a nawet Białegostoku prosto na stoiska.

Fotografia – ajem stories : fine art weddings |Miejsce: Tektura Boho | Stylizacja, kwiaty, dodatki:  Floral Deco – Studio florystyki i dekoracji  |Suknia: Hues of Vintage  |Biżuteria: Mokave & M Paszkiewicz jewellery  | Złote sztućce do wypożyczenia |Papeteria: AgaPisze.Calligraphy  |Make-up & hair: Beata Bimca Make up & Hair Artist  |

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Miłość w stylu OFFWedding