Szlafrok ślubny - elegancka bielizna panny młodej

Szlafrok ślubny nie jest niezbędnym elementem garderoby panny młodej, ale stanowi wyjątkowy element tego ważnego dnia (i nocy!). Szlafrok może także stanowić prezent na wieczór panieński. Zobacz propozycje wyjątkowych szlafroków na niezapomnianą noc poślubną.

  • Dodatki

Bielizna ślubna powinna być jednocześnie piękna, seksowna i wygodna. Przekonywaliśmy Was do tego w jednym z artykułów (dostępny tutaj). Niezależnie od tego, jaką bieliznę wybierzecie pod suknię ślubną, zatroszczcie się także o wyjątkowy strój na noc poślubną Jednym z elementów bielizny nocnej może być szlafrok ślubny, którym może się okryć świeżo upieczona panna młoda.

zapisz
Szlafrok ślubny z kolekcji Victoria’s Secret
Publikacja

Choć z pozoru błahy, szlafrok stanowi bardzo ważny element damskiej garderoby. Po wyjściu z łazienki pozwala na wstępne zakrycie seksownej bielizny ślubnej. Elegancki, biały szlafrok możecie z powodzeniem używać także po ślubie. Przecież każda kobieta lubi otulać się delikatnymi tkaninami!

zapisz
Szlafroki ślubne z kolekcji Agent Provocateur
zapisz
Szlafroki ślubne z kolekcji La Perla

Na rynku jest dostępnych wiele krojów i rodzajów szlafroków ślubnych: od satynowych i delikatnych, po tiulowe i erotyczne, długie i krótkie…

zapisz
Szlafrok ślubny typu kimono. Kolekcja La Lilouche
zapisz
Szlafroki ślubne retro z kolekcji On Dollhouse Bettie

Wybierzcie taki, w jakim będziecie się czuły najbardziej komfortowo: od kobiecego szlafroku typu peignoir (On Dollhouse Bettie, szlafrok po lewej) przez urokliwe kimono z wyciętym serduszkiem na plecach (kolekcja La Lilouche, zdjęcie powyżej), po bardzo erotyczną, tiulową narzutkę (La Lilouche, poniżej).

zapisz
Tiulowa narzutka na noc poślubną. Kolekcja La Lilouche
zapisz
Długi szlafrok ślubny projektu Mariki Vera Selene
zapisz
Szlafrok ślubny z kolekcji Ms. Couture

Szlafrok panny młodej to ciekawy prezent na wieczór panieński. Jego praktyczne zastosowanie i piękno z pewnością ucieszą każdą kobietę przygotowującą się do ślubu!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!