• Magazyn
  • Po ślubie
  • Kolejna edycja Cracow Bridal Weekend czyli jak branża ślubna wspiera nowoczesne Panny Młode z Krakowa i nie tylko!

Kolejna edycja Cracow Bridal Weekend czyli jak branża ślubna wspiera nowoczesne Panny Młode z Krakowa i nie tylko!

Za nami kolejna edycja Cracow Bridal Weekend, która tym razem skupiła się wokół promowania nowoczesnego wizerunku ślubnego wśród przyszłych panien młodych.

  • Eventos
  • Polecane
  • Małopolskie

Za nami kolejna edycja Cracow Bridal Weekend, która tym razem skupiła się wokół promowania nowoczesnego wizerunku ślubnego wśród przyszłych panien młodych. „Rozpoczęliśmy od pokazów i porad stylizacyjnych i makijażowych już podczas Targów Happy Together, które odbyły się 25 listopada w Starej Zajezdni. Dziewczyny mogły skorzystać z rad ekspertów ekipy Brides and The Birds w zakresie wizażu i stylizacji, a także zobaczyć pokaz makijażu ślubnego i pełnej stylizacji ślubnej w wykonaniu Dominiki Malisz, Justyny Markowskiej i Marcina Kulaka” mówi Agnieszka Grzeszczak, współzałożycielka grupy BATB.

zapiszCracow Bridal Weekend
Cracow Bridal Weekend
Publikacja

Ponadto w ramach projektu w pierwszy weekend grudnia, w Strefie Panny Młodej przy ul. Dietla 46, odbywały się konsultacje przedślubne, gdzie można było indywidualnie skonsultować swoje wizje z ekspertami Brides and The Birds, wybrać suknię, dobrać makijaż, fryzurę i dodatki tak, aby w dniu tak szczególnym jak ślub wyglądać zjawiskowo. Każda skonsultowana panna otrzymała od nas spersonalizowany paszport ślubny zawierający niezbędne informacje dotyczące najkorzystniejszego wizerunku ślubnego.” kontynuuje Agnieszka. „Konsultacje przedślubne będą odbywać się cyklicznie, aby z nich korzystać zachęcamy do śledzenia nowego profilu Brides and The Birds na Instagramie: IG/bridesandthebirds oraz profilu na Facebooku BATB www.facebook.com/bridesandthebirds” dodaje.

zapiszCracow Bridal Weekend
Cracow Bridal Weekend

Podczas wydarzenia pojawił się też mocny element biznesowy, jakim jest BATB Business MeetUps, w tym roku przygotowany w formie lunchu branżowego, mający na celu wsparcie rozwoju firm z sektora MŚP działających w branży ślubnej oraz edukację w szeroko pojętej przestrzeni ślubnej. Spotkanie było ogromnym zastrzykiem pozytywnej energii i nowych pomysłów jak zmotywować Pary Młode do korzystania z pomocy innowacyjnych firm przy organizacji ich ślubu i wesela. Nie mogę doczekać się kolejnej edycji! – mówi Olga Pytlowska, która miała okazję reprezentować Zankyou podczas BCW.

zapiszCracow Bridal Weekend
Cracow Bridal Weekend
zapiszCracow Bridal Weekend
Cracow Bridal Weekend

Jak mówią organizatorzy, działania te motywowane są przede wszystkim chęcią zmiany wizerunku branży ślubnej w Polsce, z przaśnej i pozbawionej gustu na modną i nowoczesną. Wciąż tradycyjną, ale na miarę XXI wieku. Grupie niezmiennie zależy na promowaniu polskich projektantów,  rzemieślników, usługodawców świadczących usługi w branży ślubnej, których praca często zadziwia, a o których słyszy się zbyt mało.

zapiszCracow Bridal Weekend
Cracow Bridal Weekend
zapiszCracow Bridal Weekend
Cracow Bridal Weekend

„Chcieliśmy w tym miejscu serdecznie podziękować Marysi Półtorak z „Czary Mary” i Annie Pachacz z „Ten Dzień” za morze pozytywnej energii, Oldze Pytlowskiej z portalu Zankyou i Beacie Greli – redaktor naczelnej Magazynu Wesele za wsparcie medialne. A także Strefie Panny Młodej, Joannie Niemiec, Kindze Ciniewskiej i Izie Chylak za życzliwość i otwartość – mówią członkowie zespołu. My już czekamy na kolejną edycję, która jak zapowiadają organizatorzy już za rok.

Zobacz także:

Jak wybrać suknię ślubną? Jak dopasować suknie ślubną do sylwetki? Sprawdź!

Jak wybrać garnitur ślubny? Poradnik dla Pana Młodego.

Jak dobrać fryzurę i makijaż ślubny? Sprawdź!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Suknie ślubne - Joanna Niemiec atelier Salony sukien ślubnych
Agencja Ślubna Czary Marry Konsultanci ślubni
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!