Agencja Ślubna Czary Marry

  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

W Czary Marry zmieniamy Wasze marzenia w rzeczywistość. Nie posługujemy się jednak czarodziejską różdżką ani nie prosimy o pomoc baśniowej wróżki. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy, którą bezustannie pogłębiamy, pracując jako konsultantki ślubne oraz śledząc najnowsze trendy. Połączyła nas przyjaźń, pasja i zamiłowanie do piękna, którymi chętnie dzielimy się z Wami podczas realizowanych uroczystości. To właśnie dzięki temu tworzymy tak zgrany zespół i wzajemnie się uzupełniamy.

W naszym dorobku odnajdziecie zarówno tradycyjne wesela w eleganckich pałacach, salach bankietowych, uroczystości w stylu boho, jak i pełne uroku imprezy plenerowe. Jesteśmy otwarte na wszelkie nietuzinkowe pomysły, doceniając jednocześnie atmosferę klasycznych, rodzinnych uroczystości. Cechuje nas pomysłowość, świeże podejście oraz profesjonalizm. Dobra znajomość rynku i niewyczerpalne pokłady kreatywności pozwalają nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania, które na zawsze zapadną Wam w pamięci. Realizujemy najśmielsze pomysły, ale też szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Chronimy Was przed niepotrzebnym rozczarowaniem, dlatego nie obiecujemy rzeczy niesprawdzonych i niepewnych. Wszyscy wykonawcy, z którymi współpracujemy to fachowcy.

Nie ma znaczenia czy wymarzyliście sobie małe przyjęcie dla najbliższych, czy huczną imprezę: „Your Wish is Our Command”. Będziemy do Waszej dyspozycji na każdym etapie przygotowań, służąc radą i rozwiewając wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontaktu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentujAgencja Ślubna Czary Marry i wygrana do 12 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.9 18 opinii
Autor: klaudiathompson
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziewczyny z Czary Marry, Kasia i Ola, to duet idealny. Od pierwszej konsultacji poczuliśmy pełne zaufanie i do samego końca tak zostało - jak zawsze mówiliśmy "ufamy wam w 150%". Kreatywne, ciepłe, pełne pomysłów i entuzjazmu - dziewczyny sprawiły że planowanie wesela z innego kraju było samą przyjemnością bez żadnego stresu.
Nasze międzynarodowe wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy i jeszcze lepsze właśnie przez te dwie kochane osoby które otulily nas opieką i wsparciem. Zawsze uśmiechnięte, nic dla nich nie jest problemem no i jak trzeba to i pójdą za was na wojnę.
Polecamy Kasię i Olę gorąco każdej parzę która zastanawia się czy są im potrzebne (nie ma co myśleć tylko je brać!).
Dziękujemy wam z całego serca i aż szkoda że nasz dzień już dobiegł końca. ️

Girls from Czary Marry, Kasia and Ola are THE perfect duo. From the first consultation, we felt full confidence and it remained to the end - as we always said "we trust you 150%". Creative, warm, full of ideas and enthusiasm - the girls made planning a wedding from another country a pleasure without any stress.
Our international wedding was just as we dreamed and even better because of these two beloved people who enveloped us with care and support. Always smiling, nothing is a problem for them and if you need it - they will go to war for you.
We highly recommend Kasia and Ola to every couple who wonders if they need them (nothing to think about, just take them, you do need them!).
Thank you with all our heart and it's a pity that our day is over. ️

Zgłoś nadużycie
Autor: martygotme
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kasia i Ola to dwie przecudowne osóbki, z olbrzymim sercem, zapałem do pracy oraz mega doświadczeniem. Poprostu pełen profesjonalizm. Zaufaliśmy im w 100% w związku z naszym ślubem w plenerze jak i samym weselem. Nawiązanie z nimi współpracy to jedna z najlepszych decyzji jakie wspólnie (już teraz z żoną) podjęliśmy.
Jeśli organizować imprezy weselne, to tylko z Czary Marry!!!
Dziękujemy dziewczyny! Jesteście najlepsze w swoim fachu!

Zgłoś nadużycie
Autor: kasiamarcin14
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czary Marry, Kasia i Ola ...
Nie wiem jak mam ubrać w słowa to co dla Nas zrobiły. Sprawiły, że całe przygotowania do ślubu jak i wesela były ogromną frajdą ! A 2 sierpnia kwintesencją oczekiwania ! Nie było miejsca na stres, tylko radość z tego co miało nadejść. Później trochę łez szczęścia, kiedy zobaczyłam co dziewczyny dla Nas przygotowały. Było absolutnie przepięknie ! Kasia i Ola otuliły Naszą miłość swoimi ramionami i dzięki temu był to najcudowniejszy dla Nas dzień
One są NIESAMOWITE, przekonajcie się sami 🤗

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność w trzech transzach. Po podpisaniu umowy i otrzymaniu zadatku jesteśmy gotowe do działania :)
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
od 3500zł
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
W naszej pracy zawsze stawiamy na szczerość i przyjazne relacje z "naszymi" Parami. Jesteśmy z Wami w stałym kontakcie zawsze wtedy, gdy nas potrzebujecie, lub gdy macie ochotę po prostu porozmawiać :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3 lata

Adres

Miasto: 51
Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny